Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek DRAGE MOJE…BOMO PREŽIVELE VEČER MED NAJLEPŠIMI MOŠKIMI NA SVETU???? GREMO!!!

DRAGE MOJE…BOMO PREŽIVELE VEČER MED NAJLEPŠIMI MOŠKIMI NA SVETU???? GREMO!!!

moram res nadajevati, da si ne bi kateri akj preveč misli….
… ja, jih je premalo tam, kjer bi jih rabile – razna hišna dela, pospravljanje, čiščenje, umivanje otrok ipd.
:-))

(ja, rahlo si pa izzvzet, no!)

Vsaj to,ti naš počen češpelj;-)))
Sp

Jani , cmoka za lep dan…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

🙂 vračam, za še lepši dan :)))

pa da me ne bo spet kdo obtožil, da hočem tuki kakšno spelat prosim no :))))

Nič bat Jani…saj vedo da me ženske znamo misliti s svojo glavo…uživaj in dobrodosel tule med nami!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hvala SončeK 🙂

he, he ti lump Jani ti ! :)))

Hojla sonček :)))))))))
cmoka*******

HM.))))))))))))))

Zajči…vesela sem te…eno veliko cmoko…te imam rada veš to!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tuki pri tebi mi je tko lepo , res sonček :)) !!!
zajček ti lima cmoka in ti je hvaležen !!

Zajči..tako lepo si mi to napisala…sedaj vem zakaj si mi velikokrat v mislih, sploh pa ta dva dni…s teboj sem, veš to, čutiš to in rada te imam pa naj se še tako noro sliši! To mislim zato, ker se sploh ne poznava…no malo se pa že, ali ne?!

Zajči, sonček misli nate, te boža in te razvaja, poglej skozi okno, me vidis kako ti mežikam,;))!

Cmoka draga moja, za lep dan, naj bo lep, pa čeprav tvoj srček še trpi.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close