Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Drage moje…POZOR!!!!!

Drage moje…POZOR!!!!!

Odprla sem profil našega Štumpija in se z odprtimi ustki….sesedla na stol…odprite ga še ve…samo ne izginite dol iz ekranov ampak da mi ostanete tu in napišete kakšen se vam zdi njegov…..! No saj ne vem ali je njegov ali sposojen.

Štumpi ali je tvoj ali ….od koga je????????

p.s. In sedaj počasi zapiram usta in si mislim nekaj….ne bom pridna in ne poredna!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A avto, je moj?

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ja…ko sem si hotela ogledati avto, ki je bil prej tam…sem naletela na nekaj lepšega in bolj pohotnega…in zato vprasanje, če je to tvoje ali sposojeno, lepo je za pogledat ni kaj…;)!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Čaki grem gledat ,………….ne ni moj , moj je večji…

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

se smejim…bi rad da vse znorimo, ponorimo in si te…ga zaželimo???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne ne ta je samo za kazat…..
Kdor ga ima rad ,….ga včasi tudi rad komu pokaže

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Lepo, da si tako prijazen in dober…kaj pa ko ga bo hotela kaksna tudi cutiti, boš potem tudi tako dober in pomagal???

Joj……moram tole dodati, kot opravičilo za vse tiste, ki samo špegate…da sem malo nagajiva in da mi ni nič za verjeti!!! Polna luna saj veste;)!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

a sedaj pa rep MED NOGE :)??

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Kdo jaz ali ti???;)) No jaz repa ne bom imela, bi pa imela kaj drugega…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Rep je lahko tudi DVOLIČNO -naprimer dvojčki……

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

To pa je izvirno….in opa bato!!!!!!Sem drugače brez besed….ni kaj….hmmmmmmm….zanimivo……ja……..ta pa ima domišljija…..:-)
Cmok….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close