Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Drage žene, matere predvsem pa ženske…

Drage žene, matere predvsem pa ženske…

Naj vam danes ob vašem prazniku zaželim, da bi vas vsi v vaši okolici spoštovali in imeli radi, predvsem pa da bi se rade imele predvsem same.

Naj vam bo danes odpuščeno narediti tudi kakšno neumnost, ki jo drugače, v drugih dneh vseh letnih časov ne bi bilo dobro narediti. Želim Vam tudi, da bi na tem delu vašega življenjskega prostora, vedno našle razlog za smeh in zabavo ter razvedrilo, pa tudi tolažbo če bi bilo ravno potrebno!

Še enkrat, vse naj, naj za vaš praznik …. drage prijateljice!

Vaš vdani Jani

Dobro jutro vsem…

Jani, to si tako lepo sestavil, da se lahko samo pridruzim vsemu napisenemu.. Punce vse naj!!!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Uh, vidva sta pa res krasna fanta !
Obema hvala……..predvsem za odpustek, da lahko danes naredimo tudi kakšno neumnost, ki jo sicer ne bi…hehehe….to spet paše…..

lp, zajček

Hvala :):))

Neumnosti so pa slajse, ce so “moski” poleg :):))

navihana bzzzzzz

vdani Jani :)))))))))))))

hvala hvala 🙂

pa namesto rožice rajši eno sprostitveno kopel .. potem pa …. eno ooooooreng masažo 🙂 … aha … to bo 🙂

🙂
🙂
🙂

B.

yap, pol ti dave z Barbaro, pa še špinel, hehehheheh……..

Jani, hvala lepa!

Evo, jaz sem si danes privoscila eno prav miceno”neumnost”….in upam, da mi bo odpusceno :)))))))))(saj vem, da mi bo)!

Barbara…. madona si k mavrica… vsake tolko… si, pa te spet ni… pa si.. pa te spet ni… kdaj spet kej prletiš na forum, da te čakam :)))))

Praviš.. kopel :))))) maš kakšno posebno v mislih? Jaaaaaa, veš… zdej nau n’č… sem v službi do 21. ure… bemti, viš 🙂 to pa JE vaš praznik :))))

V glavnem, Barbara še enkrat tebi in vsem čak…koliko jih je blo…., ma lahk naštejem: Tebi, zajčku in čebelici še enkrat:

Veselo praznovanje! Pa na neumnosti pazite!

Vaš vdani Jani (ej… to je sam danes ;)))

p.s. Lisička, drž se!

Ma se moram kuj popraviti: Vse naštete in Pipi!

Veselo praznovanje :)))

Pipi, bo! Tud jaz sem jo naredil, ko sem pozabil tebe omeniti, no pa sem popravil :)))

Jani

… zajček ….. pa ne speeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet :)))))))))))))))))

kaj je zdej jani … boš rekel, da ti zanč ni prov fino pasal :)))))

še zmeri čuvam .. ta konjsko .. hehehehehehehehehe, ane zajči .. za krizne čase :)))))

B.

sad me ima sad me nema :))))) … hahaha .. Čarolija :)) bi rekli Jabučki 🙂

ja ja … tale dan se bo definitivno ful lepo zaključil :))) iz kopalnice že diši … kopel z veliiiiik pene .. pa dobro musko zraven … svečka obvezna 🙂

poskus :))))

lepo nočko, vsem!

B.

Skomine, skomine, skomine…… Barbara….. hehehehehe to pride zih na vrsto… še danes :)))

Jani obožuje…. vse vrste…. pene :)))))

p.s. Dobro jutro….. prižigam lučko….. dobro jutro zaspanciiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Sej ravno to me skrbi… ta konjska… ta tolk orenk zadane…. da je lahk kruza 😉

Yap, Barbi. Ko bi on vedel, kakšna je. Pa veva to samo midve. Je pa tako, da jo bo dobil, slej ko prej. Namreč, špinel je potrebno dozirati v večji količini, in to takoj, ko pri pacientu, ugotoviva znake poslabšanja zdravstvenega stanja, ali celo podvrženost najinega bolnika, k slabi volji.
Takrat pač, sva prisiljeni nemudoma aplicirati zdravilo .
Morebitni ” upor ” pacienta, lahko privede le , do nezaželjenih posledic :)))

Jani, nič se ti ne boj.
Vse bo tako, kot bi si lahko le želel, heheheheh…
Ko vidiš, da nima več smisla, da se upiraš, takrat se enostavno prepusti .
Če bova z Barbi dobre volje, ti morda prizaneseva z manjšo dozo, odvisno, moram govoriti z njo. Na svojo šapo pač ne morem ukrepat!

Hehhehe, jutranje presenečenje, uf kako lepo :))))))))))))))))))

Macho, lepo si ti napisal, se pridružujem.

dr. Barbi in dr. zajček… od danes naprej sta vidve moje osebne zdravnice….. kje lahko spremenim podatke na moji kartici?

Jani je pa full zadovoljen.. k ma dve take zdravnice :))))

Kad dođže do neizbježnog… lez i i uživaj :))))

Jani več leži ;))))))

…. vidiš, da tud meni uspe presenečenje :)))))) madona, ampak sem moral zgodej vstat’ danes… da mi je uspel prehiteti tebe, zajček :)))

Jani zjutraj komot vstane…. ponavad dvakrat :))))))

… ja lepo, da se mi pridružuješ…. ampak Brus Postojnski… tisti macho…. drugič ven vrž :))))))

Sicer pa… lep dan tud teb… pa ni cel dan?

Jani ni macho!

saj sem ti rekla, da te slej ko prej speljem, da padeš na tla !
Evo Barbi, dej inekcijo, hehehehe

Ko prideš k nama na pregled, te bova dali za zastor in te pregledali…
Vsakega novega pacienta namreč detajlno pregledave in se nato odločiva skupno, za nadaljne postopke, ki so vedno v prid najinim pacientom. Mislim, da kar ustrezaš najinem merilu:))))))))))))))))))))))))))))))

New Report

Close