Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Drage žene, preberite na mojem primeru, kaj delate narobe

Drage žene, preberite na mojem primeru, kaj delate narobe

Pozdravljene dame,

sem moški, dobrostoječ z bogato ženo svojih let in mlado lepo ljubico. Ljubico imam že leto dni, sem nanjo navezan in jo zelo ljubim. Tudi ženo sem v preteklosti ljubil, pa je ne več.

Navedel vam bom, kaj me pri ljubici čisto kupi, česar žena ne premore. Začnimo pri očitnem, sex. Žena je tip, ki pred sexom cunje lepo zloži, ljubica pa najine meče po tleh. Z ljubico se rada greva dolgih predigr, ženo sem vedno moral prepričevati, da ga je KDAJ PA KDAJ polizala, ljubica ga pa kar sama vzame in vidiš, da uživa, ko to počne. Seveda jo zelo rad tudi jaz poližem in poljubčkam. Včeraj sem ji to delal 30 minut, da so se ji noge tresle, pa govorila mi je, da je orgazam že dosegla, da je dovolj, a jaz nisem nehal. Ljubica ima zelo dober okus, in tudi redno hodi na depilacije. Da bi pa tisto zaraščeno šavje od žene lizal, ma ni šanse. Sex z ženo je bil (ni ga več, nočem ga) rutinski, po 3,4 minute. Žena mi je vedno rekla, a lahko končaš izven mene. Ljubica pa zna kot profesionalka. Ve točno, kaj storiti, da zadevo čim dlje podaljša, pozna moje erogene cone, ko vidi, da sem blizu orgazma, me objame in dotika kjer je treba in vedno mi pride vanjo, med tem, ko se gledava v oči. Če sem se med sexom z ženo spotil, je bilo takoj fuj pejt se umit, ljubica mi je pa še kapljice pota z obraza obrisala. Me objame tudi, ko sem potem. Po sexu je pa ključni moment. Z ljubico se objameva, jaz jo objemam, grejem in poljubljam in se pogovarjava o vsem mogočem. Žena se je pa obrnila in zaspala ali pa začela godrnjati o sodelavki, sestri, dediščini ali politiki.

Ni pa tu v igri samo sex. Nikakor. Predvsem je to, kako top se štekava z ljubico. Greva na večerjo, spijeva butelko vina, se smejeva, pogovarjava o vsem. Ljubica je inteligentna, pretkana, hitro pošteka fore, zato je fajn sogovornik. Greva tudi samo na sprehod na obali, se drživa za roke kot dva najstnika, se pogovarjava.

Tretja točka, kultura. Ljubica je vzgojena, kulturna. Ve katero vino gre k tej pa tej hrani, v lokalu ne naroča koka kole, pravilno drži pribor, pravilno sedi, prime kozarec, ko srečava kakega poslovnega partnerja, se zna obnašati. Pri ženi se mi je zgodilo, da je kozarec za vino prijela kot tistega za viski.

In zadnje, materinskost. Žena ni mati, ni tip. Ne zanimajo je otroci, nikdar ga ni hotela, ni to zanjo. Moja ljubica pa vsakič, ko vidi otroka, se razneži. Se mu nasmiha. Zaradi tega mi je zelo nežna, mila. Vidim jo kot mamo mojih bodočih otrok. Nanjo gledam drugače prav zaradi tega, ker vem, da bo idealna mama. Njej se ne morem lagati kakor ženi, saj je tako nežna, mila.

Zaključek, papirji za ločitev se pripravljajo, ker je ljubica idealna žena zame in idealna mama mojih otrok. Upam, da ste se ženske kaj naučile na mojem primeru.

Lep dan!

Ne, nism se nč novga naučila. Upam, da si se ti in naslednjič izberi v prvo tist kr ti ustreza, ne da zdj iščeš izgovore na ženi. Sam si svoje sreče kovač 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
da vam povem, 29.11.2023 ob 08:33

Pozdravljene dame,

sem moški, dobrostoječ z bogato ženo svojih let in mlado lepo ljubico. Ljubico imam že leto dni, sem nanjo navezan in jo zelo ljubim. Tudi ženo sem v preteklosti ljubil, pa je ne več.

Navedel vam bom, kaj me pri ljubici čisto kupi, česar žena ne premore. Začnimo pri očitnem, sex. Žena je tip, ki pred sexom cunje lepo zloži, ljubica pa najine meče po tleh. Z ljubico se rada greva dolgih predigr, ženo sem vedno moral prepričevati, da ga je KDAJ PA KDAJ polizala, ljubica ga pa kar sama vzame in vidiš, da uživa, ko to počne. Seveda jo zelo rad tudi jaz poližem in poljubčkam. Včeraj sem ji to delal 30 minut, da so se ji noge tresle, pa govorila mi je, da je orgazam že dosegla, da je dovolj, a jaz nisem nehal. Ljubica ima zelo dober okus, in tudi redno hodi na depilacije. Da bi pa tisto zaraščeno šavje od žene lizal, ma ni šanse. Sex z ženo je bil (ni ga več, nočem ga) rutinski, po 3,4 minute. Žena mi je vedno rekla, a lahko končaš izven mene. Ljubica pa zna kot profesionalka. Ve točno, kaj storiti, da zadevo čim dlje podaljša, pozna moje erogene cone, ko vidi, da sem blizu orgazma, me objame in dotika kjer je treba in vedno mi pride vanjo, med tem, ko se gledava v oči. Če sem se med sexom z ženo spotil, je bilo takoj fuj pejt se umit, ljubica mi je pa še kapljice pota z obraza obrisala. Me objame tudi, ko sem potem. Po sexu je pa ključni moment. Z ljubico se objameva, jaz jo objemam, grejem in poljubljam in se pogovarjava o vsem mogočem. Žena se je pa obrnila in zaspala ali pa začela godrnjati o sodelavki, sestri, dediščini ali politiki.

Ni pa tu v igri samo sex. Nikakor. Predvsem je to, kako top se štekava z ljubico. Greva na večerjo, spijeva butelko vina, se smejeva, pogovarjava o vsem. Ljubica je inteligentna, pretkana, hitro pošteka fore, zato je fajn sogovornik. Greva tudi samo na sprehod na obali, se drživa za roke kot dva najstnika, se pogovarjava.

Tretja točka, kultura. Ljubica je vzgojena, kulturna. Ve katero vino gre k tej pa tej hrani, v lokalu ne naroča koka kole, pravilno drži pribor, pravilno sedi, prime kozarec, ko srečava kakega poslovnega partnerja, se zna obnašati. Pri ženi se mi je zgodilo, da je kozarec za vino prijela kot tistega za viski.

In zadnje, materinskost. Žena ni mati, ni tip. Ne zanimajo je otroci, nikdar ga ni hotela, ni to zanjo. Moja ljubica pa vsakič, ko vidi otroka, se razneži. Se mu nasmiha. Zaradi tega mi je zelo nežna, mila. Vidim jo kot mamo mojih bodočih otrok. Nanjo gledam drugače prav zaradi tega, ker vem, da bo idealna mama. Njej se ne morem lagati kakor ženi, saj je tako nežna, mila.

Zaključek, papirji za ločitev se pripravljajo, ker je ljubica idealna žena zame in idealna mama mojih otrok. Upam, da ste se ženske kaj naučile na mojem primeru.

Lep dan!

Super, hvala.

Torej imam očitno srečen zakonz

Bi bilo pa zanimivo slišati tudi drugo plat. Razen, če si ni ona mlajši model omislila mnogo prej kot ti tvojo ljubico.

Ločite bo pa, po napisanem sklepajoč, kr pestra.

Moram ti priznati,da imaš odličen stil in smisel za pisanje. Samo tako naprej.

Vse ostalo pa o ljubici poročaj čez deset let, ko ti bo toliko let žena. Si prepričan, da bo res tako ostalo?

se sprašujem zakaj si spoh bil z osebo kot je tvoja tako slaba žena. Očitno so se tebi spremenile potrebe ali pa si neuranovešen bedak in se boš celo življenje vrtel v krogu med “ogabno ženo” in “super trupper ljubico”…ja enim pač ni pomoči

Zanimiva družina ste

vseeno mislim, da je bolje, da še naprej drkaš z desno in nič ne napišeš, kot da to počneš z levo, potem si pa cel dan slabe volje.

ker živiš samo za telo, te opozarjam, da se bo med z ljubico kmalu polizal, pipca bogate žene se bo zaprla in boš velik revež. Tudi ljubica je po mojem s teboj samo, ker si bogat. Samo keš ni tvoj, ko bo ljubica to ugotovila, adijo ljubavi

Odgovor na objavo uporabnika
miaa583, 29.11.2023 ob 08:48

ker živiš samo za telo, te opozarjam, da se bo med z ljubico kmalu polizal, pipca bogate žene se bo zaprla in boš velik revež. Tudi ljubica je po mojem s teboj samo, ker si bogat. Samo keš ni tvoj, ko bo ljubica to ugotovila, adijo ljubavi

pozdravljena,

da ti odgovorim.

Ne, ne gre mi samo za telo. Pri ljubici mi je predvsem všeč, koliko se imava za pogovarjati, ona je zanimiva, veliko sem se od nje naučil. Obvlada arhitekturo, umetnost… Ko sva šla na Dunaj mi je pokazala, glej ta cerkev je pa v gotskem slogu, to je pa impresionistična slika itd.
Greva na razstavo in mi o slikah ona razlaga na zanimiv način. Ko sem šel z ženo, ki je nerazgledana, sva kot dva tupca hodila za vodičem, ki je razpredal o velikosti slike in v katerem letu je prišla v muzej.

Ni samo sex, daleč od tega, je pa tudi to zelo pomembno za dober odnos.

Serješ, da smrdi do Moskve 😒

Odgovor na objavo uporabnika
da vam povem, 29.11.2023 ob 08:59

pozdravljena,

da ti odgovorim.

Ne, ne gre mi samo za telo. Pri ljubici mi je predvsem všeč, koliko se imava za pogovarjati, ona je zanimiva, veliko sem se od nje naučil. Obvlada arhitekturo, umetnost… Ko sva šla na Dunaj mi je pokazala, glej ta cerkev je pa v gotskem slogu, to je pa impresionistična slika itd.
Greva na razstavo in mi o slikah ona razlaga na zanimiv način. Ko sem šel z ženo, ki je nerazgledana, sva kot dva tupca hodila za vodičem, ki je razpredal o velikosti slike in v katerem letu je prišla v muzej.

Ni samo sex, daleč od tega, je pa tudi to zelo pomembno za dober odnos.

kako grdo opisuješ lastno ženo!!!

Sem hotela napisati, kaj hudiča te je sploh pritegnilo pri ženi, da si se poročil z njo.

Sem šla brat še enkrat prvi post in ugotovila, da je pa bogata.

Kaj točno naj bi se naučile? Naj se ne poročimo z moškim ki ga ne maramo/nam ne diši/nam dol visi zanj? To so nas že mame in očetje naučili. Tebe očitno niso. Al kako razložiš da si se prostovoljno poročil z tako grozno žensko (po tvojem mnenju)?

Mene tudi zanima, zakaj se nisi že zdavnaj ločil. Ima ta zaraščena i nerazgledana žena vsaj eno dobro lastnost? Pa saj ni važno, zaljubljen si. Zakaj zapravljaš svoj in njen čas? Delitev premoženja?

Če je nekdo srečen in zadovoljen, tega ne rabi pisat na Mon.

Ocena domišljijskega spisa za klike: plus 3

Odgovor na objavo uporabnika
kaj366, 29.11.2023 ob 09:22

Kaj točno naj bi se naučile? Naj se ne poročimo z moškim ki ga ne maramo/nam ne diši/nam dol visi zanj? To so nas že mame in očetje naučili. Tebe očitno niso. Al kako razložiš da si se prostovoljno poročil z tako grozno žensko (po tvojem mnenju)?

Mene tudi zanima, a to si prej tako tele, da ne vidiš, kaj si si izbral, pa potem enkrat spregledaš? Ali si teslo cel čas, samo ko se med poliže, iščeš spet novega, pa ne vidiš, da pravzaprav ponavljaš isti vzorec?

Vesel sem, da si našel tapravo. Ps. Prav vidiš babe stare kako nazaj sikajo tu

Počakaj, da začneta skupaj živeti, ko se bo med polizal, ko bo na ljubico padla  vsa gospodinjska dela, bo ratala ista kot tvoja žena.

Zakaj si se pa sploh poročil a tako kosmato, nematerinsko, nerazgledano in the first place?

Gliha skup štriha?

Budalascine, nobeden tega ne na piše, prodajaš meglo kot vsi v Sloveniji. Samo meglo prodajaš naivnim ljudem.

Če je ljubica oh in sploh se čudim, da nisi ločen in se  ne poročiš z njo. Kar hitro po poroki bo postala kot tvoja žena. In zopet boš moral iti od začetka. Me pa tudi zanima, če te bo ljubica sploh hotela za moža , ker ni mani ni fani. Če pa te že bo boš pa na vrvici kot pes zaradi tvoje preteklosti. Moški ste največji naivneži, da vam ni para. Koliko obračate, vas ženske znamo dobro nasrat in tokrat tebe to čaka.

Potem si tudi ti nerazgledan, ne samo tvoja žena, če praviš, da sta za vodičem hodila kot dva tupca.. Tudi ti nisi nek arhitekturni biser.

Skratka za posrat kolk ste deci neumni, ko začnete razmišljat samo s spodnjo glavo.

Očitno je, da si vse, ampak vse napake našel na tvoji ženi. Upam, da, glede na to kako hudo neodzivna je v postelji, da ti je že zdavnaj nabila roge in, da te ob ločitvi obrala do spodnjih gat!

Ljubica bo pa odfrčal, elegantno in prefinjeno, kot jo opisuješ, takoj ko boš dobil ločitvene papirje in bos imel tanjso denarnico✌️..Napiš kaj čez par let..

Tipična zgodba frajerjev, kao podjetnikov in poslovnežev, v zgodnjih 50-tih letih, za crknit kolk ste smešni in predvidljivi..

Me gospe, vaše žene, v teh letih še zdavnaj nismo tako glupe kot mislite, vsaj nektere ne, imamo papirje že zdavnaj pripravljene, pa tud se ve h kateremu advokatu za ločitve je treba, da vas butlje obere do zadnje pare.

Pa naj te potem ljubica crklja, ko bo žena zapravljala tvoj denar, ljubica naj pa usrane gate pere, tebi in morebitnu dojenčku..

 

Kako pa boš v praksi ohranil lastne vrednote in dostojanstvo ter vzdrževal iskren in spoštljiv odnos do obeh žensk?

Pa kaj vam je ženske, ste res že tako razočarane in pokvarjene obenem?? Moški je končno srečen, ve pa ste se nanj spravile kot čreda steklih hijen! Popolnoma razumem moške, da v takih vezah, ki jih ponujate ve, noben moški ne more biti srečen!

Odgovor na objavo uporabnika
mama večkrat, 29.11.2023 ob 08:40

Moram ti priznati,da imaš odličen stil in smisel za pisanje. Samo tako naprej.

Vse ostalo pa o ljubici poročaj čez deset let, ko ti bo toliko let žena. Si prepričan, da bo res tako ostalo?

Haha. On misli, da mu bo ljubica fafala se čez 20 let in bila vsa divja in voljna z 3 froci..  😂

    Kakšen bedak si avtor. Kar javi se čez par let in povej svoj bizaren konec. 🙈

New Report

Close