Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Dragi cepljeni

Dragi cepljeni

Veste, koliko odmerkov bo za varianto Omicron? Trije. TRIJE. 3-JE.

Kar bo SKORAJ enakovredno učinkovitosti, ki sta jo imela dva odmerka proti originalni varianti. Cepivo bo pripravljeno čez cirka 3 mesece.

Skupaj torej šest ŠEST 6 odmerkov v letu in pol za virus, ki ga v 99,2 % preboliš brez težav.

Še vedno verjamete, da gre za zdravje?

 

Pfizer will now push for 3 jabs to be fully protected from omicron. Pfizer’s CEO told NBC’s Today show, “Three doses against omicron are almost equivalent to the two doses effectiveness we had against the … original variant.”

Zakaj se ne čudim… 🙄🙄🙄

Jaz verjamem, da se gre za zdravje.

Da te kovid nau povozu

Moraš ič po dozu

 

Če hočš it na bus moraš it po šus

 

Teoretiki zarot, vi delate sam drame

Marš mi tja v vrsto, nastavit svoje rame

 

Treba se bo cepit, vse je stroka nas svarila

Jaz nočem tisti strup! Unga smrada gejtsa bila!

 

 

 

“Nov” sev in oni ze vedo “koliko” bo potrebnih doz za sev ki ga se  preucujejo. :)))

Samo ako si lud verjames.

Antivakserji, a vam voda v grlo teče? Avstrija bo po prstih usekala antivakserje, Nemčija tudi. POčasi pa boste morali begniti v Bosno, ker bo tudi Slovenija sledila Avstriji, Nemčiji. Samo, ker je Slo polna fb dohtarjev, bo seveda to trajalo.

Samo vidim, da ste zadnje čase že čisto posrani od strahu.

Odgovor na objavo uporabnika
hecno mi je, 08.12.2021 ob 20:05

Antivakserji, a vam voda v grlo teče? Avstrija bo po prstih usekala antivakserje, Nemčija tudi. POčasi pa boste morali begniti v Bosno, ker bo tudi Slovenija sledila Avstriji, Nemčiji. Samo, ker je Slo polna fb dohtarjev, bo seveda to trajalo.

Samo vidim, da ste zadnje čase že čisto posrani od strahu.

Ej… A mi verjames da mi sploh na um ne pade cepljenje? Res. Boga mi. Sploh niti ne pomislim da bi se sel cepit. Pa nek grebu jebu sploh v glavi nimam cepljenja kot eno od moznosti. Al pa kot resitev.

Cist sem pozabil da to lahko.

 

Konec je cepljenja? Kaj vam ni jasno!    KONEC!!!

Omicron je nenevaren, je kot malo hujši prehlad in covid 19 je pase.  Virus je samega sebe zmutiral do variante, ki ne ogroža nikogar.

Razen ostarelih in zelo bolnih.

 

Končano je, za prmej!

Odgovor na objavo uporabnika
da ne govori, 08.12.2021 ob 22:04

Konec je cepljenja? Kaj vam ni jasno!    KONEC!!!

Omicron je nenevaren, je kot malo hujši prehlad in covid 19 je pase.  Virus je samega sebe zmutiral do variante, ki ne ogroža nikogar.

Razen ostarelih in zelo bolnih.

 

Končano je, za prmej!

Zgleda gre vseen za endless circule https://www.24ur.com/novice/tujina/boris-johnson-zaradi-omikrona-napovedal-strozje-ukrepe.html

 

Iščem necepljenega (ne za oploditev), ker samo tak partner (z zdravo pametjo) pride v poštev. Pusti kontakt.

Pfizer will now push for 3 jabs to be fully protected from omicron. Pfizer’s CEO told NBC’s Today show, “Three doses against omicron are almost equivalent to the two doses effectiveness we had against the … original variant.”

To se meni bere kot dve sedanji dozi + booster.

Odgovor na objavo uporabnika
Kdo od naju ima bralno razumevanje v kurcu?, 08.12.2021 ob 22:25

Pfizer will now push for 3 jabs to be fully protected from omicron. Pfizer’s CEO told NBC’s Today show, “Three doses against omicron are almost equivalent to the two doses effectiveness we had against the … original variant.”

To se meni bere kot dve sedanji dozi + booster.

Ja, samo to je za tukajšnje antivakserčke prezahtevno branje. On preberejo prevod kakšnega tepčka bebčka antivakserčka in to je to.

Sicer pa a ni zanimivo, da se tukaj nad novo dozo cepljenja razburjajo ravno ti, ki sploh niso cepljeni. 😀 Verjetno jih skrbi kako bodo vse skupaj nadoknadili. 😄 Verjetno s superultraboostšotom. Tri v ena 🤣

Verjel ali ne… za vsako dozo, ki sem jo “zamudila”,  sem hvalezna, saj bo potrebnih toliko manj

Za kaj se pa gre potem?

Anticepilci , moji dragi ! Ali ste tako butasti, tako nori, ali ste tako zleht ?     Vase anticepilstvo bo imelo posledice za vse,   se deset let bomo cutili posledice na vseh podrocjih .  Treba bi vas bi bilo posteno kaznovati.

Da ne bo kdo rekel, da sem teoretik zarote.

https://www.facebook.com/groups/1342427042863805/permalink/1388862991553543/

Tebe so že, saj si se cepila

 

No ja… še malo bo za zobat in paberkovat… tam med 2025 in 2027 pa bo vse skupaj počasi pod nadzorom, če se tako izrazim.

Posamezniki, navajeni instant rešitev, imajo nekaj težav s to vzdržljivostno preizkušnjo, a jim ne bo hudega. Malo boostanja mentalne in duševne kondicije ne škoduje.

Kot je rekel oni nemški predsednik vlade: vsi skupaj bomo preboleli, cepljeni ali ne, ali pa pač mrtvi.

Odgovor na objavo uporabnika
Kenya, 09.12.2021 ob 06:50

Anticepilci , moji dragi ! Ali ste tako butasti, tako nori, ali ste tako zleht ?     Vase anticepilstvo bo imelo posledice za vse,   se deset let bomo cutili posledice na vseh podrocjih .  Treba bi vas bi bilo posteno kaznovati.

Ja, točno tako. Vi, cepilci pa ste zaslužni za sceno na Danskem recimo, kjer danes pišejo:
Denmark nears 7,000 new Covid-19 cases to break record for third consecutive day.
Če bi poslušali vas, bi imeli mi zdaj enako sceno. Ki bo še veliko slabša.

 

Jaz sem bil cepljen že 3x.

V naslednjem letu mi tudi ne bo težava izgubuiti 3 x 10 minut svojega življenja z odhodom v zdravstveni dom zaradi Omikrona.

 

New Report

Close