Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dragi folk!

Dragi folk!

pišem počasi…ker vem,da ne znate hitro brat!¨
Ma ne…sam povezal so mi ta glavni prst za tipkanje,ker sem ga nemara zlomil.
Bejbe bodo ziher imele kake komentarje v smislu vtikanja na napačno mesto….in še prav bodo imele!
Jebat avtomobilska vrata!!!
;-)))

A ti bogi Sp…. A malo popiham? Ffffffff, ffffffffffffffffffff, fffffffffffffffffffffffffffffffffffff…. Tako, skoraj bi izdihnila ;). A je že kaj boljše?

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Ma recimo,da je.
😉

😉 :)))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Pa še neki:zdej nimam luknje sam v riti….še eno dodatno mi je dohtar zvrtu v prst oz.noht….
;-)))

Auuuu… To si povedal samo zato, da bi se mi smilil, a ne? ;)… Bogi… 😉

Jaz sem pa luknjo v prst enkrat kar sama vrtala – in to s šivalno iglo! Ni toliko bolelo, kot je bil hud šok, ko sem videla kri… Brrrr…. Še danes me zmrzazi…

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

ma božček mali…….

tudi jast te popihavam po prstkih… in enga zdravilnega lubčka ti dam :**

Smilil?Ma kje pa!Korajžno sem zgrabu dohtarja za roko…sam tko…za vsak slučaj…če bi bil premalo nežen z mano(bi mu hitro njegovo roko podvalil,če bi slabo vrtal).
;-))))

:))))))))))))))

Jaz jih tako grabim, ko se vampirje igrajo ;). Če mene boli, zakaj ne bi še njih ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

A je mrzu?Gorkih ne maram trenutno….
😉

mrzu, mrzu…. pa šobe sem prej v šnopček namakala, da te bom scajtala ku teta Pehta!

jn kjer prstek je tu, če smem vprašat?

NE OMENJAJ ALKOHOLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vsaaj do 5.decembra,ko bo zgleda spet ena pizdarija….:-(((((

Miklaaaaaaaaaaaaaaaaaaavžžžžžžžžžžžžžžžžž!

Hehe, kaj si mu pisu? ;)))) Sodček? ;)))

Sem mu pisal,naj me spravi k pameti…..al pa naj mi možnost izbire poveča…………..

oprosti, ma kaj bi rad bil najpametnejši človek na svetu?

pameti imaš že zadosti, včasih že preveč……… alora, prosi za kaj, česar nimaš, pa si želiš……….. pa naj bo to gajba radenske, par termo kalcjet, ena kitara pršute, večerja s Heleno B. Zaman…. itd….

če nisi preveč zahteven…. ti magari jst prnesem tisto…….. ;)))

Oooooo … bogi bogi bogi bogi … srce … Pej sem, da ti še jst popiham na bubico … (zdej se morem navadit) :))) … pih pih pih … Na .. še enega lupčeka … pa se bo takoj pozdravlo.

Neroda!!!!!!! :))))) ;))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Če je bil pa aavto pijan…in ni vidu,da imam jaz prst med vrati!!!
Grrrrrrrrr!
;-)))
Ljubčka za Bugi in Bugico!
:-))))

:)))))))))))))))))))) Aaaaaa … ma seveeeeeeeeeeeeeeeeeeeda … avto je bil pijan … Ma kako, da nisem pomislila prej na to … :))))))))))))))))))))))

Ja ja .. pol ti je pa pol oproščeno … ;)))))))))) :)))))))))))

Bugi in Bugica ti pošiljata lupčka nazaj …. :-****

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

SP, pa ne, da si si fakača priškrnu??? :-))))))))))))))))) Pošlji sliko. Jo bom dala v arhivo!

Vklopi kamero…dobiš sliko v živo!
😉

New Report

Close