Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek DRAGI MIKLAWŠ

DRAGI MIKLAWŠ

OB TVOJEM OBHODU BI TE PROSIL, CE MI LAHKO ZRIHTAS

NOSECO ZENSKO z:

– Z NAPETIMI JOŠKI !!!…..

– Z POVEČANIM BUŠITOM !!!….

– DA O BOKIH NE GOVORIMO

bom zrihtal primerno posodo, ti pa ne pozabi listka napisat,
pa navodila za uporabo
pa GARANCIJO !!!

(sej ne vem ce obstaja garancija na pokv*** blago) ;))

send $

V porodnišnicah jih je na tone… 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

no ti bi bla dober miklavž !!!
veš kje je roba, imaš jelene…
kaj še čakaš ?

sej ni mus da je ravno 6.11.
lahk tud ze dans..

bom mel vsaj cas za reklamacijo!

send $

:))))))))))))))))))))))) he he … a si prov not padu, a? :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Jelene? Kje bi pa naj te pobrala? Jaz imam kvečjemu bolhe ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Je rekel, da bi imel tako žensko z napetim trebuščkov pa poudarjenimi boki in nabreklimi” joški celo življenje… samo, če je to praktično izvedljivo… Ne, vem no… 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

:)))))) Sam vsakih 9 mesecev bi jo mohu na hitro napolnit … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ali pa vsakič kakšno drugo… Bi imel vedno “frišno” nosečnico 😉 :))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

predragi Miklavž ti odgovarja:

“Dete drago, tvoja želja je malce neobična….. glede na mojo starost ti ne garantiram, da se bo še kaj prijelo… V primeru, da se ne bo, ti predlagam, da za to kar sam poskrbiš.

Z najlepšimi pozdravi,

Miklavž

P.S.
Moj bratranec Božiček je še bolj star, zato te želje ne piši na njegov naslov, sploh pa mu ne izdaj tega o meni. On še zmeraj verjame, da so parkeljni moji potomci……”

Uff … samo si misliš pol … tolko Miškotov bi po svetu tacalo … :))) … pa nobena ženska ne bi bla varna pred njimi … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Če ti pa že ta svetnik tega ne prinese…lahko pa jaz dam kako rokco(čem reč tička) zraven,da boš kontent.Sam učink bodo šele enkrat tam polet drugo leto.
😉

:))))))))))) Pa vsi bi imeli take velike črne uhe in rep 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Hmmm… Lahko pa poskusi poslati Easter-bunny-ju… Ti so bolj aktivni in se vedno prime ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

prosim Miklauža za eno dobro seme ;))

varianta zmrzovalnik ;))

vedno sveza za uporabo 😉

send $

vidim, da si ze mela prakso z ANČKO !! ;))

sam to ne laufa tko..
ni lučk
pol pa ne veš al je pouhna al bo treba lukno zaflikat

send $

;))))))))))

;))))))))

veš kako bi se to pol stopnjevalo ;))

bi meli vsi taka ušeeeeeeeeeesa

send $

aja .. nism vidu, da si tud ti pomislna na to;)

send $

;((((((((((((((

send $

ČAKI ČAKI

to je moje pisemce miklavžu !!!

kaj ti gor seme po mjem pismu ??

pol bo pa oba zavrnu ! ;((((((((

send $

Opa..te zelje so pa tko cudne;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Men pa prosm prnes tisto nebeško fotko….ti že veš katero!
;-)))))

kaj pa ti ki jih nimas :)))

send $

najemi paparcaija
bo vec uspeha

ves, miklavz se lahko zatakne v kaminu;)

send $

mam..zelje so vedno..in uresnicujem si jih skozi celo leto..zato miklavz z mano nima velik dela;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close