Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dragi moji…

Dragi moji…

Tako lep dan bo danes…ja sonce ima res neko čudežno moč…kar ne pusti te žalovati…ne pusti te pri miru…enostavno dreza vate z svojimi žarki dokler se ne nasmeješ in rečeš.” Ja danes bo moj dan…danes se bom imela-imel lepo pa kjerkoli že bom…pa karkoli že bom počel!” Dragi moji…imejmo se lepo, dovolimo si…da se imamo radi…da si življenja ne kompliciramo prevec, da nismo predolgo slabe volje…da znamo pozabiti tudi na skrbi in težave in si dati duška…kadar je to potrebno…jaz si takrat polnim baterije in danes je že tak dan…in ko so baterije polne…je svet zopet tako lep…težave pa tako majcene…da jih skoraj ni…jupiiii! No preko mojih oči.

Poljubcek za lep vikend, soncek odhaja tja ven…in ta vikend bom zelo pridna in delovna…zato me tule ne bo kaj prevec, sem pa tam zunaj na nebu kot vedno in bdim nad vami;))! Pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No, pa ne komplicirajmo… lepo si napisala, samo včasih je pa vendarle težko… kar narediti odklop… ker te enostavno preveč muči določena zadeva… ampak, potem naj bi k odklopu pomagale prav take besede…
Ne komplicirajmoooo, gremo na kavicooooooo ;)))))
Dobro juto!!

Evo moj odklop je koncan za danes…baterije so polne do fula…se kremsnito pojem in dan je bil popoln. Razbojniček, medek-medvedek kje siii…sugurno tam nekje ledek ližeš…je tako??? Pozdravi čbelco in ji pritisni eno cmoko, tako tapravo!

pa-pa medek, te pogrešam veš to, čutiš;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

mnjami mnjami, meni tudi kremšnitoooo ;))) ker sem bil celi dan zelooooo priden… ;))) ampak mi je dobro delo… pa nisem ledek lizal… ;))
Hvala za pozdrave, tudi ti pritisni cmokice tvojim bližnjim… :))
Kako pa da danes ni nihče tukaj v kletki ali se je morda le meni čaronalnik zataknil… ;)))???
pa-pa SončeK, čutiš tudi ti kaj… ;))?? Sem ti šukico postlal, da lepo ti bo spati ;)))

Evo…Medek…lumpek moj…najprej sem vse okoli mene pocmokala…in sedaj kje siiii…da dobiš kremšnitko, ker si mi tako lepo šukico postlal, danes bom spala kot majhna mucka vsa zvita in samo predla bom, boš čutil kaj…seveda boš;))!
Pa kje ste vsi danes…prej vem…da nas je ven vleklo…ampak soncek tam zunaj je šel že zdavnaj dol …samo še jaz tule skačem…kje..steeeeee???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close