Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dragi moji…Verjemimo v ljubezen…

Dragi moji…Verjemimo v ljubezen…

Ja…še danes vas malo pocartam….vam pojem…kot toliko juter do sedaj in verjemimo v ljubezen…je nekaj tako lepega…čistega…in ne dolžnega…seveda…če je tista prava…ja imejmo se radi…in ta pesem…nas -vas boža…carta vse do torka…ko se vrnem med vas…
Rada vas imam in pogrešala vas bom…uživajmo in pa-pa

VJERUJ U LJUBAV
Oliver Dragojevič

Vjeruj u ljubav,
jer ljubav je sve,
vjeruj u ljubav,
ne živi bez nje,
vjeruj u ljubav,
i sačuvaj nju,
vjeruj u ljubav
u dobru i zlu.

Daj mi svoju ruku sad,
neka ljubav veže nas,
daj mi svoju ruku sad,
kao redak cvjet,

Daj mi svoju ruku sad
prava ljubav veže nas
nek nas vodi u
sretniji svet.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonček!

Hm! Eno mOrje morjA ti želim in privoščim in nadvse želim….

Nazaj pa le pridi ****

Zdej pa svizzzzz na šiht hehehe, da bodo dal kej dinarčkov…..

Pa-Pa

P.S. Vsa zaspana, romantična, zapeljiva, brezkompromisna, vsebesedna KLETKA Dobro Jutro želim lep pozdrav tu pri vas

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

sam da vas pozdrvim

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Hvala… prjatlca, za tako lepo pesmico navsezgodaj na sončno petkovo jutro.
Te že pogrešam, čutiš to?

Pridna bodi, cmokca cmokca

Veš, draga prijateljica,
skoraj že nisem več verjela.
Zdaj pa verjamem vanjo. Tudi zame bodo prišli pravi časi. Verjamem.

Dobro jutro!
Jaz verjamem sam v ………………………CENZURA……………………..!!!!
Mater ………………………….CENZURA…………………………!!!
Cmoka
Sp

Hvala…tile tvoji sončki…me razvajajo in vedno razveselijo…Hvala Murni, lepo se imej tudi ti…naj ti sonček ne nagaja preveč….ja nazaj pa pridem…kot vedno…poljubček;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A ti dela email????

Žverči!
Jutro moje zlato malo sonce!
Kaj boš počela preko podaljšanega vikenda?
Jaz bom…….ah,malo žalosten znam biti,smrk.
In zdaj pri meni vse dela…..pa daj se na tajno spravit na hotmail,da kako na hitro udarimo…
Lep dan
Sp

ne dela email.si, ne dela klik od hotmaila…sedaj pa takole draga moja…Če je besedilo, ki mi ga pošiljaš okej…lahko pošlješ na oni drugi e-mail…na katerega si takrat pošiljala slike od pusta…saj veš;))! Če pa je besedilo nagajivo, samo za moja ušeska, pa pošlji na [email protected], pa pohititi…ker sem samo še malo časa tu…cmoka draga moja!
Te imam zelo rada prijateljica, veš to!!!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ti pišem, prav?!

Če boš ti popizdila(logično) bom jaz pokurčil 🙂
Sp

Samo probaj biti žalosten;)), te tako osmodim z svojimi žarki…kar probaj…če si upaš…polej bo šele hudič…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ne…jaz samo tako pravim no…nič ne bova piszdila…je že šlo…saj imam še ostalo mašinerijo v pogonu;))…še dobro, da smo v takem stoletju, da je tega na izobilju…ali ne …dragi prijatelj?!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Prijateljem se pomaga,ko so v stiski….
Sp

že pisala….

sem odgovorila, rada te imam, pokliči me…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

In zato sem jaz takrat vedno ob tebi…je tako???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Da ne dobim ta “hitre” zdaj od smeha! :-)))))))
A ti prštimam sobo za goste?
Sp

tja nekam…ali mogoče nisem ob tebi…ko potrebuješ prijatelja???

Veš ob nekom si lahko na več načinov…in ne samo fizično…joj…dedci…sem zdele grrrrr…na enga dedca…ga bi tko natovkla samo da ga dobim v roke…pa ma srečo, da ga ne bom dobila…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz tudi!!!!!!!!:-))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close