Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dragi naši sosedje…

Dragi naši sosedje…

Štejemo si v čast,da imamo zanamce,to se pravi,da norci izumrli še ne bomo….!! YEssss….

Ob tej priliki vas vse skupaj Lepo pozdravljamo in obenem nazdravljam na dobre sosedske odnose….
Fajn bodite,pa glejte da vam ta forum postane vsakodnevna “navada” In prijetna “obveznost”…Pa fejst se RADI MEJTE!:))))
Ta čez cesto smo pa mi….pa kej navratite ma kakšen kofetek al pa klepetek…Držte se!Čau***

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Se podpišem pod mucin post in predvsem pomnite : Lepo in radi se imejte !

lp, zajček

“guštera” – pa mi se pa ja imamo radi…… včasih celo preveč…:-))
Pozdravljena med nami.

Žverči,a ti kej mene rada imaš?
sem že sina peljal smučat(brrr,svinjsko mraz,sploh ne vem,kako ti bogi otroci lahko to prenesejo brez šnopčka),pa župco dal kuhat,pa centralno zahajcal,pa starša lepo pozdravil,pa s sosedom od enga vica skor krepnu od smeha, pa istemu sosedu ženo mal poplavšal,pa zdaj s tabo kramljam,pa,pa,pa
Sp

… ti si pa pridkan. Bi še k meni domov skočil in mi skuhal kosilo?! Prooosim, san nismo tako izbirčni, veš…:-))
Bo jota kar pasala…

Ej žverči bi prišel,bi.Tam pri vas sem se jaz vedno zelo počutil,ampak,kaj ko si tako daaaaaaleč!
Lepa si!
Sp

potem pa nekaj časa v desno, pa čez mejo in si tu…einfoh ko pasulj. (al’ pa jota, če hočeš) :-))

Ja tako nekako bi šlo:BC-TA-VI-KL-VK-DG… in potem kam?Mi še nisi napisala..al dol proti SG,al desno proti ČR,ME,RA?
Ja kako naj pridem,če mi še karte ne pošlješ?
Lepa si
Sp

Pa saj sem napisala desno…..pa desno se drž’…:-))
Dosti, ti drugič zaupam, prav?!

Zdaj si pa kot polž!Ko prideš preveč blizu,se v strahu skrije v hišico!
Lepa si
Sp

Muca, tudi nam je v ponos, da imamo taprave sosede in uživajmo skupaj, več nas je lepše bo. Pa enkrat na enem in drugič na drugem, forumu mislim.

pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close