Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Drago bova plačala njegovo “afero”

Drago bova plačala njegovo “afero”

S fantom sva po nekajletni vezi odločila narediti eno pavzo. Toliko, da vidiva kako naprej, v bistvi da vidiva, če sva ali nisva za skupaj. Jaz sem se ta čas posvečala sebi, on pa je skakal od ene do druge rožice. Vse ok, nič mu ne zamerim, vsak po svoje se s taki zadevami sooča. Poletje je šlo okoli, midva pa sva ugotovila, da se vsak dan bol pogrešava. Ravno sva v preurejanju podstrehe pri njegovih starših. Imava se fajn, kot bi bila na novo zaljubljene. Včeraj je dobil sporočilo od ene svojih »enonočnih« afer, da je noseča in da se zna zgoditi, da bo otroka obdržala. Zgrožena sva, kakšna je to ženska, da bi obdržala otroka od neznanega moškega? Fant je čisto konec. On sploh še ne ve, če si otroka sploh želi, enako jaz. Mladi smo še, nikamor se ne mudi. Treba se je prvo nauživati življenje. Kakšno frocovje, ne še! Fant je za to, da ona naredi splav. Po moje noben od nas ni zrel za otroka, no vsaj zase vem da nisem, sigurno pa ne za tujega. Namesto, da bi se imela fino, bi morala skrbeti za eno malo dete. Če bo ona otroka obdržala, je prav da je fant, ki bo njegov oče prisoten v njegovem življenje. Ne vem pa če to zmorem jaz. Če bo postal oče, razmišljam, da ga bom morala zapustiti. Za enkrat mu tega še nisem povedala. Bojim se samo, da bo jaz tista ta usrana na koncu.

 

blablabla si bo že treba kaj boljšega izmislit. Na lestivici od 1 do 10 od provokacij, je tvoja slaba dvojka. Pa drugače obožujem dobre provokacije.

nikoli več ne boš EDINA.vedno ga bo otrok povezoval z drugo…

nova
Uredništvo priporoča

Saj vem da ne rabiš dodatnih problemov, ampak pojdi se testirat. MIslim bokvej kaj ti je bebec ki neoblečenga vtika v vse kar ima utrip prinesel.

Jaz tudi ne bi marala moškega s prtljago. Zanj je potem vedno otrok na prvem mestu, ti pa tam nekje daleč zadaj. Ne hvala! Kaj te briga če izpadeš kot navadna kuzla. Ti sama že veš kako in kaj.

Njegovo iskanje samega sebe bo več ljudi drago plačalo. Fantje bi morali biti pri določenih podvigih pametnejši in odgovornejši.

Tukaj noben nima besede, razen ženska, ki nosi otroka, kar je narobe. Odločitev bi morala biti tudi očetova.  Tebe avtorica pa zelo razumem. Jaz tudi ne bi hotla biti v vezi, ko bo moški z drugo otroka čakal.

Ni treba, da to afero plačuješ tudi ti.Njegova stvar.

Tako kot je sam skakal od rožice do rožice in mu nisi nič zamerila- vsak se po svoje s takimi zadevami sooča – naj se spoprime zdaj sam tudi s posledicami.Zakaj pa ni nataknil kondoma.

Svojo župo, ki jo je skuhal, bo pač moral tudi pojesti.Zakaj bi jo jedla še ti.

No, lahko mu pa odpustiš in gresta naprej.Otrok bo zrastel, itak, vidva bosta živela naprej svoje življenje.Tudi take stvari smo že videli.

Odgovor na objavo uporabnika
Mici945, 18.11.2021 ob 01:45

Tukaj noben nima besede, razen ženska, ki nosi otroka, kar je narobe. Odločitev bi morala biti tudi očetova.  Tebe avtorica pa zelo razumem. Jaz tudi ne bi hotla biti v vezi, ko bo moški z drugo otroka čakal.

Čak mal, mar ne velja da ženska odloča o svojem telesu, on se tu nima kaj vtikati, nima pravice glasu.

Avtorica povej mi, ta “pavza” je bila tvoja ideja  ker pač nisi več čutila metulčkov, mar ne ?

Še najbolj pa me je zbodla tista tvoja fraza, naju bo stalo, kaj bo tebe stalo, nič te ne bo stalo, stalo bo samo njega on je potecialni oplojevalec, na tvojem mestu bi raje začela pakirati, ker se bo odločil za ono drugo, sploh pa glede na tvoje stališče do otrok, ne vem sicer koliko si stara, ampak tako apriori proti otrokom in kot nezrela za starševstvo, predvidevam da si okoli 30, moje mnenje je , tebi se ne da zato bi raje uživala brez vsakeršne odgovornosti.

Danes imaš kar imaš, ded bo imel vedno cono pobega pred teboj.

Očitno ni tako neznan moški, če ga je našla 🙂

 

Pomahaj tipčku v slovo. Ne kompliciraj si življenja s tujimi otroci.

Jaaah… kaj pa se fukari naokoli, če ni pripravljen nositi posledic! Te so ne samo nosečnost ampak tudi spb.. kaj pa veš, če nima še kaj od tega.

naj poravna svoje račune tako kot se gre.. aja saj res, tega so zmožni le Moški, le ti pa se ne fukarijo naokoli.

ja šiiiit…

 

Ti, kaj pa je s tabo narobe, da s takimle rineš še v vezo? Se torej v času posvečanja sebi nisi o sebi in lajfanju nič naučila??

se pravi fant neodgovoren jebež, ki ga namaka brez kondoma naokoli, vidva si delata stanovanje pri njegovi mami – pa ta otrok je tvoja rešilna bilka, da se rešiš načrtov glede zavoženega življenja.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Odločena, 17.11.2021 ob 16:47

S fantom sva po nekajletni vezi odločila narediti eno pavzo. Toliko, da vidiva kako naprej, v bistvi da vidiva, če sva ali nisva za skupaj. Jaz sem se ta čas posvečala sebi, on pa je skakal od ene do druge rožice. Vse ok, nič mu ne zamerim, vsak po svoje se s taki zadevami sooča. Poletje je šlo okoli, midva pa sva ugotovila, da se vsak dan bol pogrešava. Ravno sva v preurejanju podstrehe pri njegovih starših. Imava se fajn, kot bi bila na novo zaljubljene. Včeraj je dobil sporočilo od ene svojih »enonočnih« afer, da je noseča in da se zna zgoditi, da bo otroka obdržala. Zgrožena sva, kakšna je to ženska, da bi obdržala otroka od neznanega moškega? Fant je čisto konec. On sploh še ne ve, če si otroka sploh želi, enako jaz. Mladi smo še, nikamor se ne mudi. Treba se je prvo nauživati življenje. Kakšno frocovje, ne še! Fant je za to, da ona naredi splav. Po moje noben od nas ni zrel za otroka, no vsaj zase vem da nisem, sigurno pa ne za tujega. Namesto, da bi se imela fino, bi morala skrbeti za eno malo dete. Če bo ona otroka obdržala, je prav da je fant, ki bo njegov oče prisoten v njegovem življenje. Ne vem pa če to zmorem jaz. Če bo postal oče, razmišljam, da ga bom morala zapustiti. Za enkrat mu tega še nisem povedala. Bojim se samo, da bo jaz tista ta usrana na koncu.

 

Trenutno imaš idealno priliko da ga pustiš.

Ni se zaščitil, očitno je neodgovoren. Ženska ima vso pravico, da otroka obdrži. Oče ima dolžnost, da skrbi zanj nadaljnjih 18 ali tudi 26 let.

Ti se moraš odločiti, če ga sprejmeš s to prtljago.

Lol, nismo pripravljeni na otroka? Ne delaj si utvar,  pravilen izraz, če že, je onadva nista pripravljena na otroka. Sploh pa ta ženska oz. mama njenega in fantovega otroka očitno je pripravljena. Bo pač tvoj fant že v štartu imel dve družini hkrati. Samo zavedaj se, da boš ti druga, ne prva družina in enako eden od vajinih potencialnih otrok v prihodnosti (upam da ne). Moj nasvet pa bi bil bejž od njega stran dokler imaš še čas. Oziroma preden ga pokliče še kakšna noseča ljubica.

PS: čist realno, predlagam ti testiranje na spolne bolezni – glede na to da fant očitno ni vešč natikanja kondomov.

Odgovor na objavo uporabnika
excell159, 18.11.2021 ob 11:19

Trenutno imaš idealno priliko da ga pustiš.

Če ga ma pa tkooooooooo raaaaada

Razloži mu tvoj pogled na situacijo, to smi mu dolžna, potem pa na te pete nesejo čim dlje. Če nisi pripravljena na svoje otroke tudi na tujega na boš. Na zapletaj si življenja po nepotrebnem.

Da ss začne po minuti ala pavze fuk*ariti s kar leze in gre in še to tako štorasto, da mu uspe točka not obdržati, je tiste vrste perl, ki ga je okrog vlačil tudi takrat, ko je bil ala samo s teboj. Razen, če si ga mela 24/7 prvezanega na postli.  Ubogi revež 🤣😆😅😆😂😅😅😂😂☺

Kar naj obdrži otroka, če ima pogoje. Bo oba izučilo, da tudi ala zastonj nepremišljeni f* ni zastonj. Cenejše bi ga pa prišlo v tem primeru, če bi kurb*ice plačal in nato še naprej s teboj živel v navidezni sreči.

Lubica dovolila si mu “pauzo” in pac je jebu use na okrog ja usak po svoje uzame pavzo ampak zdej je problem zenska ki zeli obdrzat otroka? A tip k ni uporablu zascite je okej, slabo je ze to da si ga po vsem tem “porivanju neznank” uzela nazaj. Zenska se lahko sama odloci kaj pa ce je prej mela probleme z zanositvijo to pa ni noben pomislu k mislte sam nase koga briga kok ste stari ce ni prej razlislu o zasciti bo zdej o otroku pa o prezivnini. Jebiga itak pa nikol nebos edina ce si sla u zvezi 10 korakou nazaj in mu dala prosto pot da podre use prosto po presernu. Sama si si kriva 😂

Ne srček. Oče ne nosi in ne rodi torej nima pravice odločati. Odloča lahko po milji volji preden našprica… Ima dovolj časa. Kasneje pa nihče ne sme odločati o telesi nekoga drugega.

daj še ti enega naredi z nenznancem pa sta si bot.

tudi ti si imela priložnost, pa si ga raje dala/pustila na čakanje. Zdej je pofočkan pri drugi ženski in nikoli več ne bo samo tvoj. Glede na to, da ga je veselo namakal, ko sta bila na pavzi, ga bo tudi še naprej, ko bo hodil na obisk k otroku, pa še kje drugje. Na kratko povedano, pusti ga in si najdi enega, ki bo samo tvoj.

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 18.11.2021 ob 09:32

se pravi fant neodgovoren jebež, ki ga namaka brez kondoma naokoli, vidva si delata stanovanje pri njegovi mami – pa ta otrok je tvoja rešilna bilka, da se rešiš načrtov glede zavoženega življenja.

 

Vredno dvakrat prebrati!

Poglej tvoj fant prostovoljno ni nataknil kondoma. Dvomim, da mu ga je tale naskrivaj preluknjala. Kaka si pa ti, da si za splav? Pusti fanta, naj gre k otroku. Ti če še nisi za. Bodi malo sama, pol pa najdi drugega.

New Report

Close