Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Drkanje tiča – odrasli moški

Drkanje tiča – odrasli moški

Kolikokrat tedensko drkate tiča odrasli moški tam od 30 let naprej?

Vsak dan ali vsak drugi dan. Imam sicer ženo, a že kakšnih deset let ne seksava več. Ločiti pa se ne mislim zaradi otrok, premoženja in ker se mi žena smili, ker ni zdrava. Zato pa drkam, ker telo rabi svoje, tako pač je.

Odgovor na objavo uporabnika
Szerekes, 01.10.2022 ob 12:03

Vsak dan ali vsak drugi dan. Imam sicer ženo, a že kakšnih deset let ne seksava več. Ločiti pa se ne mislim zaradi otrok, premoženja in ker se mi žena smili, ker ni zdrava. Zato pa drkam, ker telo rabi svoje, tako pač je.

?

nova
Uredništvo priporoča

Božo božek nič ne drka, se čuva za devico. Zato mu sperma v možgane tolče in  piše bedastoče

Ne bi tu o diagnozi. Je pa tako, da ji tablete, ki jih mora jemati, blokirajo spolno slo in bi ji to celo povzročalo bolečine.

Kaj bi pa vi naredili na mojem mestu?

Odgovor na objavo uporabnika
Szerekes, 01.10.2022 ob 12:44

Ne bi tu o diagnozi. Je pa tako, da ji tablete, ki jih mora jemati, blokirajo spolno slo in bi ji to celo povzročalo bolečine.

Kaj bi pa vi naredili na mojem mestu?

Enako seveda. Le res nizkotne skupnosti brez prepoznavanja bistva lahko ogroza fizioloska potreba. Celo samo ena od fizioloskih potreb.

Odgovor na objavo uporabnika
pritisk404, 01.10.2022 ob 12:20

Božo božek nič ne drka, se čuva za devico. Zato mu sperma v možgane tolče in  piše bedastoče

da nebi ti uskočla pa izduvala ventil???

 

Odgovor na objavo uporabnika
Maka čivčata, 01.10.2022 ob 12:51

da nebi ti uskočla pa izduvala ventil???

 

Hehehe jaooo 😃

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno528, 01.10.2022 ob 10:58

Kolikokrat tedensko drkate tiča odrasli moški tam od 30 let naprej?

3x dnevno, vsak dan, razen, če pride kaka bolezen.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnež, 01.10.2022 ob 12:53

Hehehe jaooo 😃

Na izvoli, mlad obrezan hhurac.

3x na teden..sem.porocen.

same drkađije

Božo če si torbice kradel, kradeš tudi razkužilo.

ankol ne neham. Hodim okrog z roko v varžetu. Strganmu.

Do 4x na teden.

Kako bi rekel Rugelj: sami drkaci, hitri strelci in faliranci…Moski si mora najti babo in s tem zadovolji oba

Sem nehal s temi bedarijami, začel sem več seksat in priporočam vsakemu.

Skoraj vsak dan ga star 34 let in v vezi. To počnem ker mi paše.

Ne vem zakaj ne če pa je to užitek.

Jaz ga tudi vsak dan sem mlad fant in ful mi ga paše drkat.

Mož je včasih drkal 4 krat dnevno. Sedaj ko ga težko dvigne pa mogoče 1 krst tedensko. Pa to ni drkanje, je bolj vlačenje, ker je v pol trdem stanju, sama žalost 😂

 

jaz vsaki dan, vendar oblečem najkonke, ker me to ful vzburja, sem pa v vezi, star 50 let

Anonimno 4373:

Zanimivo to z najlonkami, meni je tudi moj ko je bil še mlajši včasih rekel če mu jih kupim, pa jih je potem oblekel pa sva se igrala…

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4373, 26.05.2023 ob 07:59

jaz vsaki dan, vendar oblečem najkonke, ker me to ful vzburja, sem pa v vezi, star 50 let

Aja ne vem, nisem nikoli probal.

New Report

Close