Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Drobceni prehladek z imenom COVID vodjo anticepilcev spravil pod rušo

Drobceni prehladek z imenom COVID vodjo anticepilcev spravil pod rušo

Odgovor na objavo uporabnika
Moronic, 18.01.2022 ob 21:49

Odgovor na objavo uporabnika
odyebite, 18.01.2022 ob 21:46

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3226, 18.01.2022 ob 21:01

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3226, 18.01.2022 ob 21:00

Odgovor na objavo uporabnika
opala, 18.01.2022 ob 20:48

Odgovor na objavo uporabnika
Moronic, 18.01.2022 ob 18:49

Avtor, pozabil si omeniti da je imel sladkorno bolezen zaradi katere ljudje tudi umirajo. Bolj verodostojna bo info njegove družine, kot pa komentar PROcepilskega prijatelja.

Zaradi sladkorne bolezni mnogi ljudje umirajo?  Torej ljudje, ki imajo sladkorno, kljub tabletam ali injekcijam umirajo? Sladkorna velja za nekakšno bolezen povezano z visoko smrtnostjo, tako kot recimo pozno odkrit rak?  A res?

Prosim za podatke op o tem (verodostojne in ne FB debilizme astronavtov in dohtarjev).

Bom jaz vskocila.

Res si se neumno izrazil.

Bi bilo prej dobro se poučiti kaj sladkorna je in katere organe v telesu najbolj prizadane in pusti piskedice in pride tudi do odpovedi. Zato se tudi umira.

Katastrofa kako neumen folk laži po forumu.

Samo vem, da to je zate že preveč.

Posledice *

lazi po forumu*

Si pijana?

Spet jemljete iz kontekstov in ne glede na leta obolelih, ane.  Sladkorc z inzulinom živi!  ŽIVI!

 

Poleg tega, med crknjenimi anticepilci je veliko takih, ki injekcij sploh niso potrebovali.

 

Da o tistih, ki sladkorno fašejo OB okužbi s covidom, ne pišemo..  Ampak za idiote je vsaka beseda odveč.

 

 

 

 

Da o tistih ki PO cepljenju dobijo diagnozo sladkorne tudi ne bi…

kar na dan s podatki!

Odgovor na objavo uporabnika
trolololo, 18.01.2022 ob 21:57

kar na dan s podatki!

To niso podatki, to ljudje ki jih poznam, ljudje ki so malo po cepljenju razvili sladkorno bolezen. Podatki bodo ko bo eksperiment dokoncan!

Odgovor na objavo uporabnika
seethetruth, 18.01.2022 ob 20:51

Do kdaj boste verjeli trenutno ustvarjeni histeriji?

Masovna formacija v dobi kovida

Hvala za ta link!!!!!!!

 

Zdaj bosta pa robi in ludi nabijala, da so ga zdravniki zašustrali. Če bi bil cepljen, bi lahko še danes pil Malvazijo in gledal nogomet…

A ti si jasnovidka?

Človek je bil tako bolan,da bi ga tudi gripa ubila.Naslednjič objavi koliko cepilcev umira zaradi cepiva in več ljudi v sloveniji trpi zaradi posledic cepiva.

Odgovor na objavo uporabnika
karma je tu, 18.01.2022 ob 18:39

Neverjetno, pa tako blizu zmage je bil, potem pa šok. Tudi naš as Troha ne more skriti presenečenja!

 

https://www.zurnal24.si/svet/vodja-proticepilcev-umrl-za-covidom-379937

gre seveda uza laži cepilcev in cepilske propagande, ki je tukaj že od vsega začetka in splanirana. človek ni umrl zaradi kovida ampak S KOVIDOM,. umrl je zaradi drugih boleznim kot večina starih in bolnih, ki so bili že prej na cevkah, predno so jih okužili s kovidom. gre za svetovno propagando in slovenija pri tem ni izjema,. prej pravilo. skratka same laži, norčki pa nasedajo.zdrav človekl za kovidom ne umre

za laži cepilske propagande

ZDRAV ČLOVEK TUDI ZARADI CEPIVA NE UMRE!

framcija je do danes ubila že mnogo- MNOGO anticepilcev, vemo vse in to tudi dokumentiramo, ko bo čas boste vse izvedeli!, SIcer bo pa kmalu konec tega natega- tale kratek video si poglejte: (https://ugetube.com/watch/u-engleskoj-nakon-poziva-na-broj-telefona-medicinske-slu%C5%BEbe-kako-bi-prijavi-4663415180445569-mp4_KrfZ41HvP7SZQOq.html?__cf_chl_jschl_tk__=FkCXObGYalwbmp.D2sE6rczsufz2mr8fZSor.y7PSXI-1642577599-0-gaNycGzNCX0)

Nekateri sladkorno tudi dejansko imamo in živimo četrt stoletja zgolj zaradi farmacije. Pa nismo niti slučajno že kar na robu groba, veliko znancev sploh ne ve, da smo bolni (bližnji seveda vedo, vsak, ki ga srečamo, pa niti slučajno). Potem pa se najdete pametni: jasno, če je imel/a sladkorno …

Nič ni kar jasno in logično, moja pot je še dolga! Nič nisem vesela, ko mi jo prekriža kak tepec, ki mi govori, da virusa sploh ni, maske so brezvezne, vse je en mali prehlad …

Dve leti smo se izogibali bolezni, sedaj sta zbolela partner in otrok, oba sicer zdrava, fit, športnika. Ni prehlad, tudi gripa ni, ena težka štala je.

Pomagam jima, kolikor lahko, sem 3 x cepljena, ne vem, kdaj pride moja porcija. Ni me strah, ampak bedakov imam pa dovolj.

Bodite malo manj egoistični in dojamite, da niste sami na svetu.

Odgovor na objavo uporabnika
Moronic, 18.01.2022 ob 22:26

To niso podatki, to ljudje ki jih poznam, ljudje ki so malo po cepljenju razvili sladkorno bolezen. Podatki bodo ko bo eksperiment dokoncan!

torej spet neka rekla – kazala “resnica”

Odgovor na objavo uporabnika
Kdaj, če ne zdaj, 19.01.2022 ob 10:40

Nekateri sladkorno tudi dejansko imamo in živimo četrt stoletja zgolj zaradi farmacije. Pa nismo niti slučajno že kar na robu groba, veliko znancev sploh ne ve, da smo bolni (bližnji seveda vedo, vsak, ki ga srečamo, pa niti slučajno). Potem pa se najdete pametni: jasno, če je imel/a sladkorno …

Nič ni kar jasno in logično, moja pot je še dolga! Nič nisem vesela, ko mi jo prekriža kak tepec, ki mi govori, da virusa sploh ni, maske so brezvezne, vse je en mali prehlad …

Dve leti smo se izogibali bolezni, sedaj sta zbolela partner in otrok, oba sicer zdrava, fit, športnika. Ni prehlad, tudi gripa ni, ena težka štala je.

Pomagam jima, kolikor lahko, sem 3 x cepljena, ne vem, kdaj pride moja porcija. Ni me strah, ampak bedakov imam pa dovolj.

Bodite malo manj egoistični in dojamite, da niste sami na svetu.

Kdaj, ce ne zdaj uporabnica ni potrebe, da se pocutite napadena! To je samo vas problem taksna reakcija.

Nihce ne trdi da je sladkorni bolnik takoj v tistem trenutku obsojen na smrt, bolezen je lahko obvladljiva in vi na vaso sreco spadate med te. Ni pa popolnoma enako obvladljiva za vse, to kazejo zapleti pri tej bolezni, kjer prihaja do amputacij, slepote, odpovedi ledvic, kapi in tudi smrti. Pozno odkrita diagnoza tudi prinese svoje zgodbe.

Res ne razumem kaj je na tem egoisticnega…

Odgovor na objavo uporabnika
že jasno, 19.01.2022 ob 11:44

torej spet neka rekla – kazala “resnica”

torej spet neka rekla – kazala “resnica”

Da! Ti takim rekla – kazala “resnica” sveto sledis vsaki dan, resnicam iz ust Beovicke, Logarce, Kreka… Mislis da ti ljudje raziskujejo po svoje in preverjajo kaksne podatke na lastno roko?! Ne, samo povzamejo in prevedejo servirane informacije iz tujine! A si kaj od povedanega kdaj videl na lastne oci? Nisi! Nekateri pa pac na lastne oci vidimo in dozivimo in zaradi tega je to kar naenkrat vse laz?!

 

Omicron Vaccine To Be Made Available in March for the 12 People Who Haven’t Gotten Omicron Yet
Družba Pfizer je potrdila svojo zavezo, da bo marca izdala novo cepivo Omicron, pravočasno za dvanajst ljudi, ki še niso zboleli in ozdraveli.

“Nameravamo reševati življenja,” je dejal Derrick Pfizer na srečanju z uradniki CDC. “Seveda se Omicron širi tako hitro, da bo do takrat verjetno okuzil večino ljudi, vendar to ni smešno. Desetina ljudi, ki ga še niso imeli, bo imela na voljo cepivo, tako da se jim ne bo treba spopadati z blagim prehladom, zaradi katerega bodo za teden dni ostali brez dela.” [Še vedno se bodo morali spopadati z realno nevarnostjo]

Strokovnjaki CDC so pri razvoju cepiva odstranili dodatne varnostne zahteve, da bi ga poskušali prej spraviti na trg, vendar so priznali, da so lahko naredili le toliko, da bi zaobšli vladne predpise.

“Upoštevati je treba na stotine vladnih predpisov,” je vztrajala Dana Tacoa, tiskovna predstavnica vladne agencije. “Lahko ignoriramo le protokol za poglobljeno testiranje na ljudeh. Tvegati moramo življenja vseh moških, žensk in otrok, da lahko rešimo peščico tistih, ki še nimajo naravne imunosti.”

Na vprašanje, zakaj se znanstveniki tako trudijo s cepivom, ki bo zaradi čredne imunosti postalo neuporabno, je Derrick Pfizer mirno pomiril javnost.

“Ne skrbite, ne delamo tako trdo,” je dejal.

Vir: Babilonska čebela

Besedilo lahko vsebuje sledove satire.

 

 

New Report

Close