Najdi forum

Splash Forum Koronavirus DRUGI VAL NE BO VIRUS, KER JE V PLANU NEKAJ POVSEM DRUGEGA

DRUGI VAL NE BO VIRUS, KER JE V PLANU NEKAJ POVSEM DRUGEGA

Preberi si o citokinski nevihti (cytokine storm), s katero se razlaga, zakaj mladi z izredno močnim imunskim sistemom umrejo.
Preživijo tisti z ravno pravim imunskim sistemom: ne preveč, ne premalo, in ne tisti z najmočnejšim. Če imaš imun sistem, ki dela premočno, začne napadati lastno telo in dobiš eno od avtoimunskih bolezni.
[/quote]

Imam avtoimuno bolezen – pa ne verjamem v avtoimunost!

Ko dohtarji ne najdejo taprave diagnoze (ko te ne popredalčkajo), EKOLA AVTOIMUNOST!

Vzroka bolezni pa nikoli ne iščejo – vedno “zdravijo” samo posledice!

A lahko še malo opišeš, kako si pravilno daš masko gor in dol, kako jo primeš, ko jo daš v žep za v drugo trgovino, a imajo v trgovinah posebne koše s pokrovom in pedalko- da lahko odpreš z nogo, ali imajo vse trgovine tako urejeno, jaz tega še nisem videl nikjer. Zadnjič sem pogledal (NAMENOMA) v vseh trgovinah ali je v koših za smeti kaj mask, seveda maske sem pričakoval v zunanjem košu za smeti- le tega nimajo vse trgovine (imajo samo notranjega) ampak notranji koš nima smisla, saj moraš imeti masko na obrazu, ne v košu…………torej maske nisem našel niti ene (1) v zunanjih koših. Kaj ti to pove PISMO ROSNO- to ti pove, da niti eden (niti ti ne) odvržeš maske v smeti, ampak to masko valjate po rokah, šlatate te vlažne smrkave maske in jih tlačite v žepe….TAKO DELA VEČINA LJUDI in zdaj jaz tebe PISMO ROSNO vprašam, akj je bolje- maske prepovedati, ali obdržati to NAGRAVŽNO STANJE!!!!?????
Ja, ja vem, ti boš napisala, da maske morajo nosit za vsako ceno, ampak naj jo po uporabi odvržejo- TEGA VIDIŠ PA NE BOŠ DOŽIVELA.
[/quote]

Jaz imam pralne maske, dam jih posebej v vrečko, doma jih operem. Sedaj ravno prihajajo nove pralne maske, ki sem jih naročila. Imam dve vrste in sedaj bom imela še tretjo. Ene so mi prevelike, uporablja jih partner. Drugače imam eno masko za cel delovnik. Stranke pa imajo pralne maske ali pa medicinske maske. V naši trgovini notri ni mask v koših, zunaj pa ne gledam v koše, koliko mask je not. Je pa videt, da gre veliko strank z medicinsko masko v roki v avto. Meni je vseeno.

Mene zanima samo nekaj, … zakaj naj bi si nekdo želel zmanjšanja števila populacije??? Po vsej logiki bi moralo biti nasprotno. Več populacije, več potreb, več kupcev, več denarja, več lačnih, več potrebnih, več kreditov, več odvisnih deležnikov … več bogastva že bogatih.
Naj mi nekdo od teoretikov zarote, ki trdijo, da je kovid namenjen redčenju populacije, odgovori.

Jaz imam pralne maske, dam jih posebej v vrečko, doma jih operem. Sedaj ravno prihajajo nove pralne maske, ki sem jih naročila. Imam dve vrste in sedaj bom imela še tretjo. Ene so mi prevelike, uporablja jih partner. Drugače imam eno masko za cel delovnik. Stranke pa imajo pralne maske ali pa medicinske maske. V naši trgovini notri ni mask v koših, zunaj pa ne gledam v koše, koliko mask je not. Je pa videt, da gre veliko strank z medicinsko masko v roki v avto. Meni je vseeno.
[/quote]
sej meni je tudi vseeno, ker v patogenost virusov ne verjamem, virusi niso patogeni in se jih ne bojim…gre za dejstvo, da NIJZ ki dela propagando da je virus smrtonosen, dopušča in ne opozarja, da morajo ljudje z maskami (tudi pralnimi) ravnati drugače, da se jih ne smejo dotikati, niti popravljati, ker si je potem treba roko razkužiti….NE. NIJZ je pomembno, da imamo vsi maske, ne kakšne so, ali so prosojne, ali so mrežaste, ali so goste…ni važno, važno je, da imamo vsi NAGOBČNIKE, DA JE VIDETI GROZLJIVO- STRAŠNOOOOOOO O O O O O

prednisone prednisone 40 mg tablet prednisone 60 mg tablet
https://prednisonet.com cheap prednisone 20 mg
buy prednisone mexico prednisone 50mg cost prednisone prescription for sale

Odgovor na objavo uporabnika
Peterblino, 08.01.2022 ob 13:47

prednisone prednisone 40 mg tablet prednisone 60 mg tablet
https://prednisonet.com cheap prednisone 20 mg
buy prednisone mexico prednisone 50mg cost prednisone prescription for sale

pa jebem vam mater SDS fašistično

New Report

Close