Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Druženje z bivšim

Druženje z bivšim

Moja se je družila z bivšim. Stalno sta se klicarila in sta bila kao frenda. Ko sem ji omenil, da mene to moti me je samo čudno pogledala. Večkrat sem ji rekel, da mi to res ni kul. No, včeraj ko sem prišel domov se je on ravno odpravljal in sem ga videl, da je bil pri nama. Ona je pol šla še nekaj do svoje mati in ta čas sem jaz izkoristil, da sem ji vse njene stvari postavil v vrečke pred blok. Nevem kaj zdaj želi, sam kliče neprestano. A je kak moški tu, ki bi to prenašal? Aja, stara sva oba preko 30

 

ja želi, da se naučiš sklanjati besedo mati, ker sicer bo drugič odšla do svojega oče. Ali pa mogoče do tvojega brat, če ne ravno našla tvoje sestra.

Meni se nek normalen odnos z bivšimi zdi ok. Torej, če se vidita, se komot pozdravita, kakšno rečeta, gresta lahko tudi na kavo parkrat na leto. Da pa je moj z bivšo na vezi vsak teden, hodita skupaj ven, si povesta kakšne stvari, ki se tičejo samo naju, pa si nimam z njim več kaj za početi in zaključim. Da pa bi jo povabil še v moj dom brez, da bi jaz vedela, totalno nespoštljivo. Eni s preteklostjo pač ne morejo zaključiti, eni so še vedno nekako odvisni od bivših, morda bivši vedo kaj takšnega in celo izsiljujejo, da bodo kaj izdali. Imaš vse sorte.

nova
Uredništvo priporoča

Ogromno je takih, novodobnih, ki se jim to zdi popolnoma OK. No meni se ne zdi, imam pa podobno izkušnjo. Bivši se stalno vrtel okoli moje žene. Kriva je seveda ona, zato je sedaj tudi bivša žena.

Odgovor na objavo uporabnika
dandanes, 02.08.2022 ob 14:13

Ogromno je takih, novodobnih, ki se jim to zdi popolnoma OK. No meni se ne zdi, imam pa podobno izkušnjo. Bivši se stalno vrtel okoli moje žene. Kriva je seveda ona, zato je sedaj tudi bivša žena.

Moderne veze, jaz sem se k bivšemu vračala leta po prekinitvi. Zakaj ne? Odvisnost:)

Mene bivši dan po tem ko sva zaključila še povohal ni, čeprav sva bila več let skupaj. Aja, nisva se varala. Pač šla sva narazen. Ker je bil on take sorte, da se ni pogovarjal z bivšimi. To je bila pa prva dolga veza zame. Itak ne bi bilo nič, tudi če bi še govorila. Samo ne moreš se sprijazniti, da se kar odrežeš. Sem samska, še vedno mislim nanj, recimo ko imam slabe dneve, me vse spominja na njega, saj sva veliko doživela skupaj. Zato se ne vrnem na svoje stare hobije. Ne vem, kdaj bo minilo. Mislim, saj nima smisla imeti kontakta z bivšim. Sem vmes videla že veliko njegove družine, ampak njega ne.

Odgovor na objavo uporabnika
Kar tako, 02.08.2022 ob 14:26

Mene bivši dan po tem ko sva zaključila še povohal ni, čeprav sva bila več let skupaj. Aja, nisva se varala. Pač šla sva narazen. Ker je bil on take sorte, da se ni pogovarjal z bivšimi. To je bila pa prva dolga veza zame. Itak ne bi bilo nič, tudi če bi še govorila. Samo ne moreš se sprijazniti, da se kar odrežeš. Sem samska, še vedno mislim nanj, recimo ko imam slabe dneve, me vse spominja na njega, saj sva veliko doživela skupaj. Zato se ne vrnem na svoje stare hobije. Ne vem, kdaj bo minilo. Mislim, saj nima smisla imeti kontakta z bivšim. Sem vmes videla že veliko njegove družine, ampak njega ne.

Pojdi v družbo, spoznaj kakšnega fanta tud samo malo za flirt, da ti bivši ne bo skozi po glavi skakal, ker zaradi tega lahko zapraviš par let. Tudi mene je en odrezal kot da ne obstajam, prav tako je grdo govoril o bivših, torej predvidevam, da je o meni tudi potem grdo govoril. Sem pa že pred njim in potem po njem imela kaksno razmerje, tako da mi prebolevanje zanj ni vzelo toliko časa HB.

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 02.08.2022 ob 13:57

ja želi, da se naučiš sklanjati besedo mati, ker sicer bo drugič odšla do svojega oče. Ali pa mogoče do tvojega brat, če ne ravno našla tvoje sestra.

ko je treba rečt jebemti mater, zna vsak sklanjat 😂🤣😂

sicer pa ne gre.

Moja bivsa zena bi tudi bila prikateljica moja. Ce bi jaz to zelel bi jo imel za zeno.

Pomoje je to kar precej zensk, v stiku z bivsimi. Zenske rade sedijo na dveh stolih. Moski bo bivso pofoookal, to ja. Nevem pa, ce mu je do njene druzbe

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9939, 02.08.2022 ob 16:41

Pomoje je to kar precej zensk, v stiku z bivsimi. Zenske rade sedijo na dveh stolih. Moski bo bivso pofoookal, to ja. Nevem pa, ce mu je do njene druzbe

Zakaj pa ne? obema paše, nobeden ne gr eiz cone udobja, vsak svojo družino, on travmatično ženo, jaz moža ki se ne zmeni za nič, malo se občasno pocartava in lepo složno živimo dalje. v slogi je moč. Oneta pa tko poznam…

Life is so short…

yeah, deal with second hand.

stari me kr zmrazi. pa kaka rabljena a ste vi normalni? ne da nimate pojma še cenite se ne.

takšan ženska ni vredna niti kavice, kaj šele, da bi jo vzel za partnerko… takšne so za pump and dump

😆😆😆😁😁😁

Najboljši odgovor

Ti si me pa nasmejal oz. nasmejala

Jaz nikakor ne razumem, kako lahko eni prijateljujejo z bivšimi in hodijo po kofetih, kljub temu, da imajo nove partnerje. Po kofetih hodit in prijateljevat ste imeli možnost za časa veze. Če prej niste zmogli tudi zdaj ni treba. Tako pa si zaradi tega drekajo veze z novimi partnerji.

Tudi moj je imel potrebo kofetkat in vzdrževat stike z bivšimi. Opozorila sem ga, če greva narazen, pri meni ne bo kofetov in bo izbrisan iz mojega življenja. Ni mi verjel. Točno to ga je doletelo. Zdaj lahko v miru kofetka s komer hoče. Z mano ne more.

Jaz tudi ne razumem, zakaj bi nekdo prijateljeval in kofetkal z bivšim ali bivšo. OK civiliziran odnos, to že. Pozdraviš, če srečaš na cesti, rečeš par besed.

Ampak, hodit skupaj ven in na kave in celo na obisk domov (kjer je že novi partner!), to mi je pa absolutno mimo. Če bi hotela preživljati svoj čas z bivšim, potem ne bi bil bivši.

Heheeee

Taka bi prisla k meni v zakon???

Pif kaki ste.

S kakimi se vi panđate.

Seljaci.

Sploh ženskam paše pozornost in sicer vsa pozornost, katero lahko dobijo. Zato jim tudi sede, da imajo partnerja in se bivši še kar slini po njih, zaradi pozornosti pa to dopuščajo. Kot že rečeno tukaj, si s takimi nimaš kaj početi in se bo njim seznam bivših neskončno podaljševal.

Tudi jaz ne razumem to druženje z bivšimi. Bivši ,ali bivša je z razlogom.  Izgleda, da nekateri še niso preboleli svoje bivše ,ali bivšega  in potem še upajo na en priložnosti seks z njimi, drugače si to ne morem razložiti.

čudno, mogoče se pa tvoja partnerka, to bo sedaj nesramno, kaj bom napisala: -se še vedno dol daja z njim, če je tu pa tam pri vama na obisku, ko prideš domov.

Odgovor na objavo uporabnika
verjetno, 04.08.2022 ob 12:29

čudno, mogoče se pa tvoja partnerka, to bo sedaj nesramno, kaj bom napisala: -se še vedno dol daja z njim, če je tu pa tam pri vama na obisku, ko prideš domov.

Aha, vidim ,da si ji postavil stvari pred vrata, ker si posumil enako kot jaz. Dobro.

Ni nič narobe ,če bivšega pozdraviš, če ga srečaš ,ampak hoditi z njim na kavo in se družiti kot avtorjeva bivša doma ,kjer živi z novim partnerjem ,je pa absurdno in mi čisto mimo.

Kaj potem delajo ti bivši skupaj na kavah? Se pogovarjajo in primerjajo svoje nove partnerje, kakšni so v postelji, potem pa skupaj bivša skočita na WC na en hitri seks, ali se drug drugega masirata v kavarni, ali gostilni pod mizo.

Odgovor na objavo uporabnika
pozornost, 04.08.2022 ob 10:13

Sploh ženskam paše pozornost in sicer vsa pozornost, katero lahko dobijo. Zato jim tudi sede, da imajo partnerja in se bivši še kar slini po njih, zaradi pozornosti pa to dopuščajo. Kot že rečeno tukaj, si s takimi nimaš kaj početi in se bo njim seznam bivših neskončno podaljševal.

Če se spomnim poznanke,  ko smo nekdanji / nekdanje  sošolci in sošolke iz šolskih klopi se dogovorili za srečanje v kavarni, je bila vsa jezna in razočarana, sama je poročena , ko je njen bivši prišel na kavo z svojo novo drago.  Gledala ju je tako kot da bi jo rada vtopila.

Ženske, ki niso predane svojemu moškemu skoraj vedno ostanejo na koncu same. Če rabi pozornost bivšega, pol vsekakor ni predana. Takšna si to tudi zasluži, da ostane sama in to se v 99% tudi zgodi.

predana pa ni nobena ki je imela vec kot 2-3.

to je pa vec al manj vsaka.

New Report

Close