Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Družini Janković odpisali skoraj 29milijonov € dolga

Družini Janković odpisali skoraj 29milijonov € dolga


je večina zdresiranih,večina Slovencev je karakterno istih, kot ti lopovi in so jim vzorniki in drug drugemu “štango” držijo.Tudi nasilneži in morilci se strinjajo z dejanji sebi enakih ljudi.Težko je reči kdo je bolj pokvarjen nasilneži ali hinavci in manipulatorji.

Janković in njegovi sinovi bi lahko ta denar donirali za obnovo avtobusne in železniške postaje, ki je eden nacionalnih projektov in stoji že nekaj let.
[/quote]

Koliko si pa ti doniral?

Važno, da je NAŠ! Dajmo Zoki! Dajmo Zoki! Dajmo Zoki!

Ljudje volijo pač take kot so sami. Ne rečem, lahko se kdaj tudi zafrkneš, ker nasedeš obljubam politika, vendar pa ga že na naslednjih volitvah kaznuješ, ne pa ponovno “nagradiš” in prispevaš k njegovi izvolitvi. Saj, če bi se po Ljubljani “gibali” izključno Ljubljančani, bi bilo vseeno, katerega župana imajo, problem je v tem, da so v Ljubljani pomembne institucije in slab izbor ljubljanskega župana trpijo tudi tisti, ki niso iz Ljubljane.

Joj, koliko prazne slame. Edini privilegij, ki ga imajo jankovići, je keš. Popolnoma vsak bogatun v Sloveniji pa lahko najame dobre odvetnike in svetovalce, ki mu povedo, kako skriti keš, da mu organi pregona nič ne bodo mogli in nič ne bodo mogli odvzeti, ampak se bodo lahko samo obrisali pod nosom in odpisali dolg. Od Trumpa naprej do neskončnosti.

Jankovići nimajo privilegijev, ker se pišejo tako, ampak ker imajo $$$$$$$$$. Še vsi sodniki, tožilci itd. z desnega pola, ki so poskusili potunkati jankoviće, so si zobe polomili pri tem, ker proti $$$$$$$$$$$$$$ pač nič ne moreš v kapitalizmu.

Po moje mu ga pa vlečejo.
Al nastavlajo odzad.

To povej mulcem brez identitete. “Še nkol mu niso nč dokazal”, to je njihova mantra.
Aja, niso več mulci. Torej ni upanja. Zanje.

res je. Nekdanji turk ne more iz svoje kože. Prišel v tujo deželo, kjer se samo slinijo po dobrinah in vladanju, že od leta 1945. Organizirana skupina, vodena od vrha… pa sej je vse jasno, če imaš malo pameti. Zgodovina pač pravi, da je vrh organiziral krajo in plenjenje vseh napačnih “ver” razen edine ta prave.
Ne morejo iz svoje kože.

Če bi bila Slovenija vsaj približno normalna država, Jankovići že zdavnaj ne bi mogli poslovat v Sloveniji, kaj šele,d a bi imela Ljubljana takega župana. v tujini, kjer prav tako vse niti vlečejo takšen ali drugačne združbe, veljajo med njimi tudi določeni interni moralni standardi. In če se jih ne držiš, si izobčen, onemogočen, ignoriran, ne obstajaš. Niti google te več ne najde. Jankovići so te moralne standarde že zdavnaj vse prekršili. Zgodilo pa se ni nič. Še nagrajeni so za svoje svinjarije. Poglejte samo afere, ki jih razkriva gibanje Me too… Ljudje so ženskam naredili manj škode in sramote kot Janković, pa jih je družba popolnoma izobčila! Afera farmacevtka… v tujini bi feministke Zokija popljuvale ob taki aferi, v Sloveniji si verjetno želijo,d a bi bile na mestu farmacevtke. Ni problem v Jankovićih. Trenutno so to oni, lahko bi bil nekdo tretji. Problem je v bolni Slovenski družbi, ki omogoča obstoj takšnih Jankovićev!

Jaz imam granitne kocke že pripravljene

Mogoče je fora tudi v tem, da slovenci volijo vsak svojega, ali sploh ne, južnaki pa vsi jankovića

Zoki in njegova familija gor ali dol pa recite da niso face.
V gobec se lahko smejijo državnim ne strokovnim institucijam.
Imamo strokovnjake ,ki sploh niso strokovnjaki so eni navadni km…et..av..zi ,ki ne vedo kaj počnejo na svojih položajih.
Če bi vedeli kako se dela delo do tega ne bi prišlo.
Kakšna strokovnost ,če se temu ploh lahko reče strokovnost , povsod ovadbe padajo,nič se ne zgodi.
Kaj sploh delajo tam taki ljudje?
Če navadnega lajika vprašate vam bo povedal kaj bi morali ti ljudje na položajih početi.

Kdo so tukaj največji carji?
Tisti ,ki nekoga pojebejo in jim dokažejo svoje znanje.(v službi ,politiki v zakonu,….)
Ni pomembno kaj je prav in kaj ne.
Važno da se tožba dobi.
Sem na strani ljudi ,ki so iznajdljivi pa jim nobeden nič ne more.


Ne bo tako, to so zadnji vzdihljaji pred najbolj krvavim obračunom med ljudmi v zgodovini človeštva, ampak taki so toliko zabiti, da mislijo, da oni bodo pa lahko šli kam na varno uživat in ga srat dalje, vendar tega kraja na svetu enostavno ne bo.

Prvi je masko Jankoviću snel Klemenčič na tedanji KPK. Ker jo je snel tudi Janši, ste vsi planili po njem – levi in desni.

Danes je KPK samo karikatura same sebe, Klemenčič v tujini, vi pa malo pizdakate po forumih. Važno, da se nič ne spremeni!

Poznam cel kup Slovencev, ki volijo Jankovića.


Zaradi mafije in lopovščine trpimo vsi, saj z davki financiramo mafijsko golazen in ropanje.

Je pa to res, da vsak voli takšenga, kot je sam.
In to sploh ni presenetljivo, z ozirom na to, kako je narod pokvarjen, brez moralnih vrednot…

To je mantra vseh muslimanov. Kradi, kradi, kradi tujcem a pošteno deli med naše!!!!!! To je zakon islama. Zato ga pa volijo in mu odpuščajo in bodo dokler bo delil nakradeno, kot Mohamed. Srbija je bila pa del Turčije do nedavnega in ima isto mentaliteto kradi, kradi tujcem….


Zaradi mafije in lopovščine trpimo vsi, saj z davki financiramo mafijsko golazen in ropanje.

Je pa to res, da vsak voli takšenga, kot je sam.
In to sploh ni presenetljivo, z ozirom na to, kako je narod pokvarjen, brez moralnih vrednot…
[/quote]

Ja, tudi moje mnenje je tako. Če je nekdo brez moralnih vrednot, ga taka dejanja političnih kandidatov ne motijo. In dejansko zelo malo ljudi ima kolikor toliko “čisto” življenjsko kartoteko. Problem je, ker je država že do te mere zafurana, da je praktično ni več mogoče resetirati.

Poznam cel kup Slovencev, ki volijo Jankovića.
[/quote]
A mi poveš nekaj.
Kako tem odpisejo milijone revežu k vode, elektrike ali smeti ni mogel plačat pa rubijo stanovanje, hišo?

Ja, tudi moje mnenje je tako. Če je nekdo brez moralnih vrednot, ga taka dejanja političnih kandidatov ne motijo. In dejansko zelo malo ljudi ima kolikor toliko “čisto” življenjsko kartoteko. Problem je, ker je država že do te mere zafurana, da je praktično ni več mogoče resetirati.
[/quote]
Se strinjam.
Preveč je že pokvarjenih in žlehtnih ljudi.


A mi poveš nekaj.
Kako tem odpisejo milijone revežu k vode, elektrike ali smeti ni mogel plačat pa rubijo stanovanje, hišo?
[/quote]
Ker zakoni to dopuščajo.
Zakoni pa so prilagojeni mafiji.


A mi poveš nekaj.
Kako tem odpisejo milijone revežu k vode, elektrike ali smeti ni mogel plačat pa rubijo stanovanje, hišo?
[/quote]

Kako se to lahko zgodi? Ker so jim volivci to omogočili.

Kako se to lahko zgodi? Ker so jim volivci to omogočili.
[/quote]

Zakaj naj bi še kdo verjel v pošten volilni rezultat, če pravna država ne deluje? Če lahko doseže odpis tako velikega dolga, ne vidim razloga, da ne bi dosegel pripis zadostne količine glasovnic. Mb pa podobno.

Hvala, da mu Bog pomaga, da ma okoli sebe ljudi, ki ga ljubijo.

New Report

Close