Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Družino mečejo na cesto

Družino mečejo na cesto

Takšnih privilegijev brezposelni necigani niso deležni, pa če cela družina umre od lakote. Če so na zavodu, dobijo tistih nekaj deset evrov, pa še to samo določen čas, potem pa zbogom in se znajdi, kako veš in znaš.

Hm, pozabljaš, da je vmes dolgih 15 let neprekinjeno vladala LDS, ki bi lahko popravila vse krivice, rešila vprašanje prebrisanih, vrtcev, stanovanj, meje s Hrvaško … in sploh naredila iz Slovenije raj na zemlji. V 15 letih neprekinjenega vladanja jenamreč mogoče marsikaj narediti in tudi popraviti. Zdaj pa naj bi bili prav vse sranje krivi tisti, ki so vladali na začetki nekaj mesecev in na koncu 4 leta. Ta pa je malce huda.

Transferji Elke Strojan:

http://www.zurnal24.si/Elkini-transferji/novice/slovenija/97995

http://www.romskenovice.si/blog/?p=1366

Enormni zneski pa so menda nazadnje narasli celo na okroglih 200 evrov + 120 evrov otroškega dodatka. To je res strašno 😉

——————————————————–

Še to (velike družine … pa naj bodo romske ali neromske):

Mnenja, dejstva in nedejstva o vplivu ukrepov za povečanje natalitete na vaš družinski proračun v preteklosti, sedaj in v prihodnosti. Ali drugače: kdo tu koga zajeda (če sploh kdo koga zajeda):

http://med.over.net/forum5/read.php?27,5323690

no evo, nazadnje se bo izkazalo, da dobi ravno tolikokot vsaka brezposelna oseba z otroci!!!

otroci so naše narodno bogastvo in hvala bogu, da želijo imeti toliko otrok! Ne predstavljam si stare družbe brez podmladka! Kot državljani Slovenije smo dolžni prav vsakemu slovenskemu otroku zagotoviti lepo prihodnost!!!:)

Se strinjam 😉

no ninej v tem se pa res razlikujema….jaz sem SLOVENEC ti pa državljanka slovenije…žalostno ampak resnično!
Jaz zagovarjam sex med moškim in žensko ti pa med žensko in žensko ter med dvema pedroma….na koncu boste res samo še državljani slovenije…

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

z visokimi odškodninami 🙁

a nisi državljan slovenije, al kako!!!????

Mlade mamice so razumele, ne boj se.[/quote]
mik,
zavajal si jih, sram naj te bo!
LAGAL SI! To sem ti že velikokrat napisala, da lažeš! Tudi tokrat si!

Pohecal si se z valuto, hja, to je LAŽ! Krepka!
Če že pišeš in daješ napotek, naj bo resničen!
Spomin ti ne deluje! Šele sedaj si se spomnil, da so bili takrat še dinarji. 🙂
Tole kar si napisal za svoj greh, za mene ni opravičilo.

Saj se ne opravičujem.:-)))


mik!
Kje pa, kdaj so se pa tebi podobni še opravičili, če so LAGALI? :-)))
NIKOLI!

Takim kot si ti, župnik odpusti! Ni se jim potrebno opravičiti!

A murgelski škrat pa ne odpusti?

A murgelski škrat pa ne odpusti?[/quote]

Pojdi tja, če imaš kakšne grehe, jaz jih nimam, mi ni potrebno hoditi, ne k enim ne k drugim!

To so vam napisali na oglasno desko v Murglah?

To so vam napisali na oglasno desko v Murglah?[/quote]
A res? zanimivo, zanimivo, le še kej poročaj!


mik!
Kje pa, kdaj so se pa tebi podobni še opravičili, če so LAGALI? :-)))
NIKOLI!

Takim kot si ti, župnik odpusti! Ni se jim potrebno opravičiti![/quote]

Jaz in meni podobni vedno LAŽEMO, ti in tebi podobni se pa samo včasih ZMOTITE. Kadar vas dobijo na laži.:-)))

Župnike pa raje pustiva na miru. Vsak po svoje Boga moli, pravijo Srbi. Ti si očitno pozabila kaj te je mama učila, pa izkoristiš vsako priliko da tolčeš po cerkvi. Petdeset let pranja možganov je pač pustilo na nekaterih takšne posledice, da niste v stanju ločiti zrnja od plev.

To so vam napisali na oglasno desko v Murglah?[/quote]
A res? zanimivo, zanimivo, le še kej poročaj![/quote]

Saj v Murglah vse veste. Če ti pa murgelski škratek kaj prikriva, mu pa pomahaj s partijsko knjižico ……

New Report

Close