Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Država je dolžna, obvezana, da poskrbi zame

Država je dolžna, obvezana, da poskrbi zame

 

Da imam denarja kot ga potrebujem, da imam toplo, streho nad glavo, da sem urejen, oblečen, zdrav, sit, odžejan,in lahko grem kamor hočem in počnem kar hočem, kjerkoli hočem in s komer koli ali s karkoli hočem, kadarkoli to hočem.

Ker se imate nekateri za državo si to tudi zapišite za uho in začnite uresničevat vaše obveznosti!

 

Država ni dolžna poskrbet za nič od tega.

Odgovor na objavo uporabnika
Spizdi darmund, 03.07.2022 ob 21:23

Država ni dolžna poskrbet za nič od tega.

dej crkn govno strahopetno

SEVEDA JE

 

Vsak ki si nekaj lasti je dolžan poskrbeti za tisto kar si lasti.

Če imate kokoško ali pa če imate prašiče ste dolžni zanje poskrbeti!

Tako tudi država za ljudi ki si jih lasti in si jemlje oblast nad njimi.

Jasno! SEVEDA JE.

Boš kar moral delat, od države ti ničesar ne pripada, lenuh pokvarjeni.

 

Nihče vam ne dolguje niti centa.

Svet vam ničesar ne dolguje, to je to kar imate, uporabite svojo moč in se prebijte skozi življenje !!!

To raje reci migrantom in tistim, ki so že leta tukaj in nam nasprotni.

Odgovor na objavo uporabnika
48, 03.07.2022 ob 21:30

Boš kar moral delat, od države ti ničesar ne pripada, lenuh pokvarjeni.

 

Ja ja ona bi samo jemala kajne, govnač?

U RT SE KAVSN

Odgovor na objavo uporabnika
Jabadabadu, 03.07.2022 ob 21:32

Nihče vam ne dolguje niti centa.

Svet vam ničesar ne dolguje, to je to kar imate, uporabite svojo moč in se prebijte skozi življenje !!!

Kakšen svet? DRŽAVA ne svet. Svet ni dolžan DRŽAVA je in vi ki smatrate, da ste država. VI STE NAM DOLŽNI

Me pa čudi, da te ta država še ni uspela strpat v PB.

Odgovor na objavo uporabnika
sto ljudi sto čudi, 03.07.2022 ob 21:36

Me pa čudi, da te ta država še ni uspela strpat v PB.

tebe čudi vse razen tvoja debilna pamet te ne

 

Pa ne da ste nam dolžni, STE MI DOLŽNI-DOLŽNA priskrbet pa tudi zagotovit kar sem opisal zgoraj. 03.07.2022. ob 21:21

Glej-glejte,da bo od jutri naprej tako, kot sem zahteval in mi to tudi pripada. Če pa ne bo, potem…

Prve države so bile sužnjelastniške.

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 03.07.2022 ob 22:54

Prve države so bile sužnjelastniške.

Kaj so pa danes, če ne ravno to?

( https://forum.over.net/forum/tema/golobovi-so-si-izglasovali-visje-place-22788008/ )

Danes sem celo bral da ponekod že učijo otroke, da niso bili ljudje sužnji ampak so bili le ljudje neprostovoljno seljeni. ( ne me čist prijet za besedo tuki)

Seveda, po fašističnih oblasteh in njeni logiki je potrebno suženjstvo,ki se je dogajalo ćimbolj zabrisati, da ljudje ,ki so danes mladi, kot starejši ne bodo prepoznali suženjstva in da se nad njimi dogaja nemorala in neetika.

Tako so hoteli tudi z nami storiti in pri mnogih jim je uspelo.

Jaz nimam ženske. A je država dolžna, da mi jo najde?

Tomaž Gorec http://www.tomazgorec.si http://www.zasluzek.org https://www.facebook.com/Potovanja.Podjetnistvo/

Odgovor na objavo uporabnika
dz623, 03.07.2022 ob 23:08

Kaj so pa danes, če ne ravno to?

( https://forum.over.net/forum/tema/golobovi-so-si-izglasovali-visje-place-22788008/ )

Danes sem celo bral da ponekod že učijo otroke, da niso bili ljudje sužnji ampak so bili le ljudje neprostovoljno seljeni. ( ne me čist prijet za besedo tuki)

Seveda, po fašističnih oblasteh in njeni logiki je potrebno suženjstvo,ki se je dogajalo ćimbolj zabrisati, da ljudje ,ki so danes mladi, kot starejši ne bodo prepoznali suženjstva in da se nad njimi dogaja nemorala in neetika.

Tako so hoteli tudi z nami storiti in pri mnogih jim je uspelo.

Ja. Med prvimi poštnimi kuvertami, ki pridejo na naslov novorojenčka je davčna številka.

Odgovor na objavo uporabnika
Tomaz.Gorec, 03.07.2022 ob 23:30

Jaz nimam ženske. A je država dolžna, da mi jo najde?

Bolje, da ne.

Bi morda še glasbeno željo?

Ja država je dolžna  da ti jo najde. Zavedaj pa se da ženske nikoli ne boš IMEL saj ni stvar.

Še kakšno vprašanje?

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 03.07.2022 ob 23:57

Ja. Med prvimi poštnimi kuvertami, ki pridejo na naslov novorojenčka je davčna številka.

ena od številk sužnja

Sicer pa kaj je vam dolžna, je odvisno od vas. Vem jst kaj je men država dolžna in s tem tisti, ki se imajo za državo.

Res je, prav imaš, moramo skrbeti za tisto, kar je v naši lasti, saj smo gospodarji tega imetja, kot praviš. Ampak nekoristnega pujsa ali kokoš, ki se grdo obnaša in ne prinaša donosov, lahko ubijemo in pojemo, če nam paše.

A lahko to država naredi tudi s tabo, dz? Če te redi, te lahko tudi poje. Ti je to všeč?

Odgovor na objavo uporabnika
Queen nepr., 04.07.2022 ob 03:05

Res je, prav imaš, moramo skrbeti za tisto, kar je v naši lasti, saj smo gospodarji tega imetja, kot praviš. Ampak nekoristnega pujsa ali kokoš, ki se grdo obnaša in ne prinaša donosov, lahko ubijemo in pojemo, če nam paše.

A lahko to država naredi tudi s tabo, dz? Če te redi, te lahko tudi poje. Ti je to všeč?

Vsekakor, le zavedat se je treba, ljudje nismo niti prašiči niti kokoši in da lahko udarimo nazaj z vsem kar lahko in z vsem kar zmoremo preden nas golazen, kot ste vi hoče dotolči.

 

 

Spet Ladjar Darmunov serje. Prizadet do amena, ni čudno da mu bo šel nekdo skrunit očetov grob enkrat.

New Report

Close