Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Država je dolžna, obvezana, da poskrbi zame

Država je dolžna, obvezana, da poskrbi zame

Normalna država, bi morala nuditi socialno varnost, dostojno življenje, oziroma standard, možnost izobraževanja, dostop do zdravnika, in zobozdravnika, pravno varnost,  funkcionalno, in učinkovito javno upravo, in sektor, perspektiven, in razvijajoč zasebni sektor, zavedanje, oziroma določanje lastnih prioritet,….  Zaključek, Slovenija je zelo daleč od normalne države.

Odgovor na objavo uporabnika
dz623, 03.07.2022 ob 21:30

Vsak ki si nekaj lasti je dolžan poskrbeti za tisto kar si lasti.

Če imate kokoško ali pa če imate prašiče ste dolžni zanje poskrbeti!

Tako tudi država za ljudi ki si jih lasti in si jemlje oblast nad njimi.

Jasno! SEVEDA JE.

Eno so besede, drugo so dejanja. Dejanja se lahko razlikujejo od besed. Poglej človeka, ki ima zanemarjene konje na svojem domu, skoraj do glave v blatu. Kdo je dolžen zanje poskrbeti? Lastnik ali država? Država mu da kazen, on pa mora poskrbeti za konje. Se pravi ti sam moraš poskrbeti zase, drugače ti bo država dala denarno kazen. Čisto vse gre skozi denar.

Odgovor na objavo uporabnika
Plavi, 04.07.2022 ob 07:45

Normalna država, bi morala nuditi socialno varnost, dostojno življenje, oziroma standard, možnost izobraževanja, dostop do zdravnika, in zobozdravnika, pravno varnost,  funkcionalno, in učinkovito javno upravo, in sektor, perspektiven, in razvijajoč zasebni sektor, zavedanje, oziroma določanje lastnih prioritet,….  Zaključek, Slovenija je zelo daleč od normalne države.

V besedah ti država vse to ponuja. V dejanjih pa samo določenim.

nova
Uredništvo priporoča

sweet dreams… 😉

Odgovor na objavo uporabnika
Sam povem, 04.07.2022 ob 07:51

V besedah ti država vse to ponuja. V dejanjih pa samo določenim.

Prevelik razkorak med besedami, in dejanji, vodi v splošno razočaranje, ali dolgotrajni pesizem, z trajnimi posledicami, za nacijo, in civilizacijo.Važna je forma, v naslednjem življenju bomo vse uredili. Norost se ne zaustavlja, ampak stopnjuje, še več birokracije, še bolj globoka država. Skupaj do bridkega konca!

 

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
dz623, 03.07.2022 ob 21:21

 

Da imam denarja kot ga potrebujem, da imam toplo, streho nad glavo, da sem urejen, oblečen, zdrav, sit, odžejan,in lahko grem kamor hočem in počnem kar hočem, kjerkoli hočem in s komer koli ali s karkoli hočem, kadarkoli to hočem.

Ker se imate nekateri za državo si to tudi zapišite za uho in začnite uresničevat vaše obveznosti!

 

O, Alenka Bratušek je tudi tukaj?

Bravo… lepo povedano. In država da socialko….In če si lastiš cunje, pivo, kino… si dolžan zanj tudi poskrbet (plačat)

Odgovor na objavo uporabnika
dz623, 03.07.2022 ob 21:41

Glej-glejte,da bo od jutri naprej tako, kot sem zahteval in mi to tudi pripada. Če pa ne bo, potem…

Iz pod kerega kamna si vun prilezo? Slovenskega ziher ne, tak da spokaj v drzavo ki te je naredla.

Saj on najbrz je migrant 😆

Nič od tega ti ni nihče dolžan priskrbeti!

Starši mogoče do nekih zgodnjih 20ih, če si vreden tega, kar ti definitivno nisi..

Prvo boš šel delat..pa boš delal vsaj nekih 10-15 let in prispeval v državni proračun, potem boš pa uveljavljal neke svoje “pravice.”

Lenuh z veliko začetnico.

Goni se, butelj usmrajeni, leni narkic ali pa pijanec,marš, zguba! Take, kot si ti, bi morali evakuirati na Mars, bebec gnili!😡😤

Kaj potem bös sel delat 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Pejt v tako opevano Ameriko, pa tam probaj to stisniti od države. Prepričan sem, da boš umrl od lakote na ulici, saj tam ni socialnih stanovanj in socialne pomoči.

Odgovor na objavo uporabnika
dz623, 03.07.2022 ob 21:27

Odgovor na objavo uporabnika
Spizdi darmund, 03.07.2022 ob 21:23

Država ni dolžna poskrbet za nič od tega.

dej crkn govno strahopetno

SEVEDA JE

 

Za tebe cigana uvoženega? Ne, ni dolžna!

In pol si se zbudu z prstom v riti!

Zaradi takih kot si ti smo vsi revni. Jaz bi socialo zelo poostrila. In znižala. Ravno zaradi lenuhov. A si predstavljaš, da vsi začnemo tko mislit?

Avtor ima seveda prav. Država je dolžna skrbeti za naše blagostanje, tako kakor so gasilci v primeru pomanjkanja vode in redukcij obvezani oskrbovat ljudi s cisternami pitne vode. V nasprotnem primeru si imamo ljudje pravico tudi s silo prilastiti nujno potrebne življenjske dobrine.

Odgovor na objavo uporabnika
Simona176, 21.07.2022 ob 18:46

Zaradi takih kot si ti smo vsi revni. Jaz bi socialo zelo poostrila. In znižala. Ravno zaradi lenuhov. A si predstavljaš, da vsi začnemo tko mislit?

Simona, in kaj misliš, da bi bilo pol, ko bi znižali ali ukinili socialne pomoči? Potem bi reveži take kot si ti hodili ropat!

Ej model, pozabu si neki bistvenga. Kaj pa sex, fuk?

Naj ti tud država to zagotovi? Pa lep večer😘

Sej v bistvu ima prav. Prav razmišljaš. Država si nas lasti, zato naj poskrbi za vse to, kar je model naštel in še legalne kurbenhause.

Tako. Pika. 😘

Cepec na kvadrat

Dj se umir debil juzni, drzava to smo mi  .delavci, delavke …ti pa si len brezposeln pizdun.., mars kuci …

Odgovor na objavo uporabnika
Luka123669, 21.07.2022 ob 21:54

Dj se umir debil juzni, drzava to smo mi  .delavci, delavke …ti pa si len brezposeln pizdun.., mars kuci …

Če se ti smatraš za državo si mi ti dolžan! Preberi kaj sem pisal PIZDUN in začni poravnavati svoje obveznosti, ki jih imaš iz tega naslova PIZDUN.

Največji debil je narod, ki si ga neka država lasti in od nje ne dobi drugega, kot nasilje, omejitve, krajo, ubijanje, onemogočanje,zatiranje, kaznovanje, goljufijo, laži,podtikanja, spotikanja,omejitve itd. on pa jo še naprej na vse pretege brani ter se celo postavlja v njeno vlogo in misli,da je ona, bolj točno ono, ON.

Če si si prasica državna prilastila ljudi potem poskrbi za njih na primeren način!

Kajti, če se zgodi, da ljudje se zavedo, kaj jim počneš boš gorela, kot še nobena državna prasica dotlej.

New Report

Close