Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Država je dolžna, obvezana, da poskrbi zame

Država je dolžna, obvezana, da poskrbi zame

Drzava ni nič dolžna. Obcina v kateri imaš stalno bivališče je dolžna poskrbet zate. Ampak očitno so v PB kjer živiš vse postelje zasedene. Da ne poskrbijo zate.

Odgovor na objavo uporabnika
dz623, 03.07.2022 ob 21:21

 

Da imam denarja kot ga potrebujem, da imam toplo, streho nad glavo, da sem urejen, oblečen, zdrav, sit, odžejan,in lahko grem kamor hočem in počnem kar hočem, kjerkoli hočem in s komer koli ali s karkoli hočem, kadarkoli to hočem.

Ker se imate nekateri za državo si to tudi zapišite za uho in začnite uresničevat vaše obveznosti!

 

Lahko bi tudi poskrbela za naše seksualne potrebe, ne pa da se moramo mukotrpoma in ponižajoče trudit okrog žensk in jim še prej vse plačevat! 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 22.07.2022 ob 00:03

Lahko bi tudi poskrbela za naše seksualne potrebe, ne pa da se moramo mukotrpoma in ponižajoče trudit okrog žensk in jim še prej vse plačevat! 🙂

Pa te ni sram, tako pisati?

*se prekriža* 

Odgovor na objavo uporabnika
KrEna2022, 22.07.2022 ob 00:09

Pa te ni sram, tako pisati?

*se prekriža* 

A zahtevam preveč, kaj pa je narobe z all-inclusive? 🙂

Krena, te kaj obseda ob tej pozni nekrščanski uri, ko imajo demoni največjo moč, da se križaš? Če te je strah, se stisneš k tisti kladi, ki jo imaš v postelji. 😀

Država si kmalu po rojstvu človeka prilasti in ga ima za izkoriščanje brez njegove privolitve v to, da bi se strinjal, da si ga lasti ali prilašča.

Kaj je konkretno res od omenjenega in kako ne igra toliko vloge, kot pa dejanska praksa in izkušnje, ki kažejo, da je temo točno tako, kot je omenjeno.

Država ne poskrbi za tisto kar si je prilastila niti v osnovnih potrebah, da človek lahko živi in preživi, kaj šele kaj več od tega.

Zato državo in vse tiste, ki delujejo v imenu države in njenega obstoja občutim in dojemam, kot smrtne in življenjske sovražnike.

Kajti vedno in povsod je država, bolj točno njeni plačanci poskrbela, da je moje življenje bilo manj vredno, težko, strašljivo,bolestno,revno in polno gorja ter nepravice. Le v zelo malem odtenku in, kot izjema so se njeni plačanci pokazali,kot nekaj dobrega v nekem trenutku. Večji del pa je država poskrbela za to, da bi si želel, da je nikoli ne bi bilo.

Zato sem prepričan v to, da mi država dolguje vse kar sem zaradi nje izgubil ali mi je bilo kdaj odvzeto tako na fizični, kot na duhovni in stvarni gmotni ravni. Dolguje mi čas, dolguje mi veselje, dolguje mi čast, dolguje mi stvari, denar,prijatelje, ljubezen,iskrenost,dobrodošlico, zahvalo,upanje,zemljo,statuse,vrednost,sprejemanje,zdravje,čisto naravo,svobodo in brezmejno prihodnost, srečo in še več.

Seveda take kot ti ima država najraje pa ljudstvo tud. Ti samo tako nadaljuj pa še bo nekaj iz tebe, če ne druga boš vsaj kralj ulic.

Čudi me, da te ta država ni izbrisala ob osamosvojitvi.

Država dolžna tebi?!? Ne ni!!! Država je dolžna zagotoviti pogoje, da ti poskrbiš sam zase. Ti pa raje razmišljaj, kaj lahko narediš za to državo. Zaradi tebi podobnih kruhojedcev pa je potem vse v k**cu!

😆🥰🤣🤩

Odgovor na objavo uporabnika
dz623, 03.07.2022 ob 21:30

Vsak ki si nekaj lasti je dolžan poskrbeti za tisto kar si lasti.

Če imate kokoško ali pa če imate prašiče ste dolžni zanje poskrbeti!

Tako tudi država za ljudi ki si jih lasti in si jemlje oblast nad njimi.

Jasno! SEVEDA JE.

Če imaš kokoško ti mora nesti jajca, drugače gre v enolončnico. Tudi za živali skrbimo dokler so koristi potem pa ne več.

DObr si si tole zsmislu, moram priznat…ok zsme tut 😎

Kdaj greva na pir?

(Hec)

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8380, 22.07.2022 ob 07:26

Država dolžna tebi?!? Ne ni!!! Država je dolžna zagotoviti pogoje, da ti poskrbiš sam zase. Ti pa raje razmišljaj, kaj lahko narediš za to državo. Zaradi tebi podobnih kruhojedcev pa je potem vse v k**cu!

Država praviš bi morala zagotoviti pogoje, da poskrbim zase?

No, država tega ni priskrbela, ampak je delala nasprotno temu in zagotavljala pogoje za svoj obstoj meni pa jih jemala in jemlje.

Še kaj?

 

Tocno tako – vsak posameznik mora poskrbeti zase, a zdaj bi ze mnogi radi da to naredi drzava… in ja to ni drzava, ampak vsi ki delajo, ker vsi “morajo” placevati varstveni prispevek . Res nemoralnost….

Odgovor na objavo uporabnika
Omica, 22.07.2022 ob 13:38

Tocno tako – vsak posameznik mora poskrbeti zase, a zdaj bi ze mnogi radi da to naredi drzava… in ja to ni drzava, ampak vsi ki delajo, ker vsi “morajo” placevati varstveni prispevek . Res nemoralnost….

Kak kozarec vode spij

 

Tip je ultimate troll… ratalo mu je razpizdit cel MoN 🤣🤣🤣

Dej lenuhar zgin delat pa bos mu dnar

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5742, 22.07.2022 ob 16:08

Dej lenuhar zgin delat pa bos mu dnar

Država naj dela, ona se ne utrudi niti ne umre. Tako da ima časa na pretek. Jst pa ga nimam prav tako pa se lahko utrudim. Naj se država trudi, ki je neutrudna.

Sicer pa kaj se ti oglašaš, si ti država? Kaj te briga teslo?

 

Mogoče se kdo od bralcev sprašuje, zakaj je meni država dolžna in ne njemu.

Odgovor na to je preprost.

Država ni dolžna tistemu, ki mu je vseeno, da je njena lutka, suženj in podobno. Kajti obstajati mora vsaj zavedanje, da obstaja neka dolžnost. Če tega ni potem tudi ni dolga.

Zato smatram, da je med vami večina takšnih, katerim država ni dolžna ničesar ampak ste ji vi dolžni in vi ste dolžni zanjo poskrbeti.

Podobni, kot sem jaz pa se zavedamo, da nismo državi dolžni ničesar v pravem smislu pravice, država pa nam je dolžna vse, saj se je tudi postavila nad vse. Če je nekdo nad vsem potem je ta nekdo tudi odgovoren za tisto nad čemer je. Ker si lasti in ker si jemlje oblast nad tem se smatra za odgovornega in edinega, ki odgovornost nosi.

Npr. tudi, če bi kdo od podobnih, kot sem sam storil kaj kar bi bilo v nasprotju z dobrim bi po pravici odgovornost za slabo delo ne pripadala meni ampak državi, ki se ima za odgovornega, skrbnika, lastnika in oblastnika.

Tisti, ki ste starši mladoletnim otrokom vam je verjetno znano, da dokler ste vi njihov skrbnik boste za njihova slaba dela vi odgovorni in vi odgovarjali.

No, s tem želim samo pokazati, kako neodgovorna hinavska podla prasica je država, ko si prilašča skrbništvo nad nami, lastninsko pravico pa še oblast, ko pa bi kaj storili slabega pa bi naj mi sami bili odgovorni za svoja postopanja.

Če si žejen je ne zanima, če si lačen je ne zanima, če te zebe je ne zanima, če si bolan je ne zanima, če si osamljen je ne zanima, če si obubožal je ne zanima, če se ti godi krivica je ne zanima, če trpiš je ne zanima in tako naprej.

Ko pa imaš nekaj, kar lahko izkoristi sebi v prid pa “ona” pride in se baha kakšno avtoriteto nad teboj in vsem kar imaš ali bi lahko imel njej avtoriteta nad tem pripada.

 

Kokoš vsaj znese jajce , ti pa še toliko ne.

Gasit rajši pojdi na Kras. Ti bo država dala parcelo.

Dobro vsem ljudem hahahaha

Kva je pa teb zabediral d tle folk j**** v glavo?!

Mrš DELAT!!

 

majkemi mate eni preveč cajta….

Država si tud ti… Prskrb si… Ne pa d si nesposobn polj smot pa drugi krivi…

 

🤢🤢

Heh res ste smešni eni z vašimi komentarji.

Ne morete dojeti, da se nism rodil zato da bom celo življenje in vse delo, vso energijo namenjal eni izmišljeni osebi, kot je to država.

Zato pravim, vi ki verjamete vanjo in pravite da ste država vi ste meni dolžni vse in še več kar potrebujem po mojem mnenju in ne po vašem. Vi ste dolžni meni in pa seveda ker ste za državo tudi njej.

Tale,ki pa je izjavil, da sem jaz država pa je sploh izven vsake racionale in pameti in je dokaz zakaj lahko država obstaja ,kot takšna , da veliki večini le jemlje, daje pa ničesar.

Država je izmišljotina in Bullshit, ki pravi, da sem država (po njegovem izmišljotina) je brez razuma totalno.

Logično je potem, da moram javno objaviti, da mi je država dolžna in mi dolguje mnogo tega in še več, ker se kaže, da le izjeme razumejo ostali pa so v nekih nerealnih svetovih.

New Report

Close