Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Država je dolžna, obvezana, da poskrbi zame

Država je dolžna, obvezana, da poskrbi zame

Zamenjaj dilerja z vsemi temi ugodnostmi, ki si jih navedel. Maš pa prov đankijem država velik pomaga, eni imajo še celo socialna stanovanja pa vlečejo socialno. Kaj češ lepšega za lenuhe je poskrbljeno. To da pa ne hodiš okrog z komer hočeš in kdaj hočeš je pa čisto tvoja krivda. Sodeč po tvojem zapisu se te družba izogiba. Jaz ti predlagam da prvo kot prvo si najdi strokovno pomoč, ker jo potrebuješ, nimaš osnovne kulture in bontona. Država bi mogla za reveže poskrbet to se strinjam, nikakor pa ne za razno razne đankije, tujce ki izkoriščajo našo državo, itd..

Odgovor na objavo uporabnika
Bog pomagaj, 22.07.2022 ob 18:00

Zamenjaj dilerja z vsemi temi ugodnostmi, ki si jih navedel. Maš pa prov đankijem država velik pomaga, eni imajo še celo socialna stanovanja pa vlečejo socialno. Kaj češ lepšega za lenuhe je poskrbljeno. To da pa ne hodiš okrog z komer hočeš in kdaj hočeš je pa čisto tvoja krivda. Sodeč po tvojem zapisu se te družba izogiba. Jaz ti predlagam da prvo kot prvo si najdi strokovno pomoč, ker jo potrebuješ, nimaš osnovne kulture in bontona. Država bi mogla za reveže poskrbet to se strinjam, nikakor pa ne za razno razne đankije, tujce ki izkoriščajo našo državo, itd..

Zate je kot izglda vsak, ki razmišlja s svojo glavo nek džankij ali norec.

V BISTVU SI PA TO TI

In ti bi potreboval kako psihiatrijsko pomoč. Ampak, če sem iskren in ker dobro znam brati logiko človeka ti povem, da ti ni več pomoči okrog tega. Tako , da se drži svoje škatle v kateri si, prav tako pa se ne obremenjuj s tistimi, ki lezejo izven nje ker nisi v stanju dojeti kaj počnejo in zakaj.

Pa še nekaj.

Kar se tiče bontona in kulture.

Ko je država nastopila , kot nasilnež,najhujši hudodelec,ki seje teror in lažniva, hinavska prasica,ki nima nobene veze s prašiči je izgubila vso čast, ki bi ji pripadala, da se nanjo bilo kdo obrne s kako lepo kulturo ali bontonom.

 

nova
Uredništvo priporoča

Delati v taki državi kjer s svojim delom podpiraš ogabne hudodelce, ki v svojih javnih službah delujejo v največji meri kako bodo ljudi še bl zajebal je izven vsake racionalne pameti.

Če nisem zaposlen v javni službi ničesar ne dobim džabe niti nihče iz javnih služb ne naredi nekaj konkretno zame. LE ZAKAJ ni jaz delal zato, da bi javna hudodelska zalega dobivala svojo plačo?

Imam pač takšno znanje, da vem da to ni prav in pametno, da bi to počel in podpiral zlo še naprej.

Je pa opaziti, da velika večina, ki se vas oglaša s tem nimate problema v svoji miselnosti. Zato pa med drugimi pojasnili je tudi ta omenjena razlaga zakaj meni je država dolžna vam pa ne.

osebek je želel povedati le kaj se okoli njega dogaja…. kljub temu, da pošteno dela, skrbi za vse  svoje… vsi ostali “brezdelneži”  pa dobijo od države kar lep znesek, ki pokrije fiksne stroške, sami pa ilegalno služijo bajne denarce in z variabilnimi stroški lepo živijo in se nam smejijo v ksiht, ker jih fajn preživljamo…

Jst se zavedam, da tistemu ki mene preko državnega naslova uničuje,jaz s svojim delom, kjer zaslužim za en sendvič kupim še njemu sendvič. Tega pač nočem početi, ker je tako kot bi sam sebe tepel po glavi ali pa sam sebi v žepu delal luknje na lastnih hlačah.

Ko prižgem TV in vidim lažnjivca v kravati si mislim, lej jst te ne mislim več plačevati, naj te drugi. Ker pa si se postavil meni za oblastnika pa te nisem niti vprašal niti me nisi ti vprašal ampak si se kar določil pa se prav tako lahko jst tebi postavim za oblastnika in od tebe zahtevam da mi povrneš dolg, ki mislim, da ga imaš do mene, kot si si ti izmišljal dolgove zame, da sem ti jih dolžan, pač tebi ali državi.

Kdo to razume,. kar sem napisal?

Težka bo,da se najde razen tisti, ki si za druge izmišljajo dolgove in jim uničujejo življenja. No, meni ni namen uničevati življenja ampak jih ščititi ob enem pa tudi svojega, saj le tega imam.

 

Odgovor na objavo uporabnika
wtf, 22.07.2022 ob 18:17

osebek je želel povedati le kaj se okoli njega dogaja…. kljub temu, da pošteno dela, skrbi za vse  svoje… vsi ostali “brezdelneži”  pa dobijo od države kar lep znesek, ki pokrije fiksne stroške, sami pa ilegalno služijo bajne denarce in z variabilnimi stroški lepo živijo in se nam smejijo v ksiht, ker jih fajn preživljamo…

Smeji se vam država in njena zalega. Ne smejijo se vam pametni in v redu ljudje.

Najbolj noro je, da se še vedno v tem stoletju spravljate na tiste, ki dobivajo kako socialno pomoč in ste jim fouš tistih fičnkov med tem ko pa si bajne vsote hudodelci talajo v svoje žepe iz istih naslovov pa vam ni mar.

BUTASTI STE DO FUNDAMENTA IN NAPREJ

Kot pa sem že povedal, mi je logika blizu in vam lahko razložim zakaj ste tako butasti.

Smatrate sebe za nekaj več od tistih, ki prejemajo socialno pomoč, zato mislite, da ste jim superiorni v vsem prav tako pa v sodbi do njih. Ko pa obstajajo tisti, ki se imajo za vaše oblastnike pa ste za njih navadna raja ničvredna in tam se vi tudi sami počutite tako in ste manjši , kot oni in superiornost njih čutite nad svojo. Ker je tako pa tistim ne očitate kaj imajo in zakaj imajo, ker vam je to lažje, ker ste preusrani, da bi njim v oči pogledali in povedali kar jim gre. Zato ves gnev raje stresate na tiste, za katere čutite, da so šibkejši od vas.

Da bi vas pes poscal pa bi videli kako superiorni ste…

Sej si pametnu. Tok d ti že n mau dost škodje…

Po en stran je država dolžna, po drug je država izmišljotina k ne obstaja..

Po en ns obsojat, d jemlemo pa nč ne damo, po drug bi jemalu pa nč dalu…

Set vid d nimaš 3 čiste…

Begne čakajo. Tm znajo tud taku pozdravt

Odgovor na objavo uporabnika
BS1, 22.07.2022 ob 19:30

Sej si pametnu. Tok d ti že n mau dost škodje…

Po en stran je država dolžna, po drug je država izmišljotina k ne obstaja..

Po en ns obsojat, d jemlemo pa nč ne damo, po drug bi jemalu pa nč dalu…

Set vid d nimaš 3 čiste…

Begne čakajo. Tm znajo tud taku pozdravt

Problem je v tebi, ker si zbegan kot slepa kura, ki ji je nekdo glavo odsekal in teka naokrog dokler še lahko.

Država je izmišljena ni pa folk izmišljen, ki se ima za državo. Tako enkrat uporabim naslovim državo,drugič pa naslovim osebe ki se imajo za državo.

Tako v primeru ko naslavljam besedo na državo naslavljam besedo izmišljotini. Ko pa naslavljam besedo osebam ki se imajo za državo pa v bistvu naslavljam besedo debilom.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
dz623, 03.07.2022 ob 21:30

Vsak ki si nekaj lasti je dolžan poskrbeti za tisto kar si lasti.

Če imate kokoško ali pa če imate prašiče ste dolžni zanje poskrbeti!

Tako tudi država za ljudi ki si jih lasti in si jemlje oblast nad njimi.

Jasno! SEVEDA JE.

🙂 🙂

darči…

kad čemo se ženti???

jeli?

da se posvjetimo ženi i porodici a ne ovim budalama.

Tako je sploh zanimivo, ko se debili javljajo in zagovarjajo državo do skrajnosti. Kaj mi ni dolžna, zakaj ne in bla bla.

Zagovarjajo neko izmišljotino, ki je v realnosti sploh ni. Zagovarjajo pa to izmišljotino tako žešče da je za popizdit. In to je zanimivo gledati, kako nek debil ali več njih zagovarja nekaj kar sploh ne obstaja in nikoli ni in to na način s tako vero s takim zanosom, kot da bi res bila in res obstajala.

Zanimivo kako odfukan je lahko folk. In to folk ki bi morda če bi ga videl dejal eh ta je pa priseben.

    Begunje na Gorenjskem 55
    4275 Begunje na Gorenjskem
    T: 04 5335 200
    E: [email protected]

Pa srečno 😉

Zadeva sploh ni tako nedolžna, ko rečejo nekomu da se naj gre pobijati za državo.

In potem se tam en debil pobija z drugim debilom vsak kao za svojo državo ki je ni pa če jo pri belem dnevu z lučjo iščeš je ne najdeš. Tudi država tebe ne najde, ker je ni zato te ne more. lahko te edino debil, ki verjame vanjo, da obstaja ali pa da je on država, del države.

Bili so zdravi mladi ljudje. Šli so v šolo pa so jih v šoli učili od države pa doma so jih učili od države pa po radiju pa po tvju, pa po časopisu ampak države nikoli ni bilo drugje kot pa da se je prikazovala tistim, ki so zaradi pripovedi drugih začeli verjeti vanjo kot v nekaj resničnega ob tem pa pozabili spregledali pravo resnico.

Ne pa ni.

Država mi ga še pofafati ne more, pa tako je grozna in velika.

Kako to, da mi ne more pofafati kurca če je pa tako veličastna?

Nima ust, da bi ji ga v usta vtaknu, to je eno, pa tudi nima rok s katerim bi kurca zagrabila. Toliko o državi. Kar pa se tiče tistih, ki mislite da ste država pa mi ga lahko pofafate v mislih kjer državo držite in verjamete vanjo ampak kurca vam pa v vaša usta ne dam, ker so premalo čista niti vredna, da bi mi ga fafali pa še spodobi se ne.

Se pa spodobi prostaško povedati in razložiti ,kako umazani ste in hudodelski s tem, ko zagovarjate izmišljotino in zagovarjate od izmišljotine pravice in potrebe , človeka živega in njegove potrebe pa ne priznate niti mu jih ne privoščite ter mu jih celo odrekate.

Sami ste postali sužnji in zato s svojim egom zahtevate tudi od drugih, da so sužnji.

Poglejte debila, ki daje naslov od umobolnice ob enem pa ne opazi, da sam sodi tja. Večina ljudi je postala debil in tisti med njimi, ki niso debili in imajo zdravo pamet so za debile debil postali. Kako zanimiva situacija kajne?

Tako življenje, kot smrt imata svoj namen. Namen tako smrti, kot življenja pa je postaviti “stvari” na svoje mesto, tja kamor sodijo in po tistem kar so.

Tako kot še nihče s seboj v smrt ni odnesel bogastva v stvareh tako tudi države ne.

Odgovor na objavo uporabnika
dz623, 22.07.2022 ob 19:58

Sami ste postali sužnji in zato s svojim egom zahtevate tudi od drugih, da so sužnji.

Poglejte debila, ki daje naslov od umobolnice ob enem pa ne opazi, da sam sodi tja. Večina ljudi je postala debil in tisti med njimi, ki niso debili in imajo zdravo pamet so za debile debil postali. Kako zanimiva situacija kajne?

Tako življenje, kot smrt imata svoj namen. Namen tako smrti, kot življenja pa je postaviti “stvari” na svoje mesto, tja kamor sodijo in po tistem kar so.

Tako kot še nihče s seboj v smrt ni odnesel bogastva v stvareh tako tudi države ne.

Zanimivo bi bilo slišati, če bi bilo možno v kateri državi so tisti ki verjamejo v državo po smrti pristali ali katero državljanstvo obdržali.

Bedaki na kubik

Ljudje se rodijo po svoji vrsti.

Mnogi med njimi potem postanejo takšen ali drugačen debil in živijo življenje debila potem na koncu pa spet umrejo vsi kot ena vrsta.

Zanimivo kajne? No, morda tistim, ki niso debili in se odločili trdno, da bodo debili ostali.

Več je razlogov kako postanejo debili.

Nekateri postanejo debili ker jim drugi povedo kaj so ali kaj naj bodo,  nekateri pa sami izmišljajo kakšni debili bodo.

Debil pomeni biti vse tisto kar nisi, prav tako pa zagovarjati vse tisto in se zavzemati za vse tisto, kar ni resnično. Kajti s tem, ko si debil počneš sebi slabo ob enem pa tudi drugim.

Od debilov ni pričakovati dobrega, saj ne vedo kaj je dobro. Če bi vedeli, kaj je dobro bi debili ne bili.

 

Nič ni slabega v tem, če ljudje imajo nek red sodelovanja in preprečevanja slabega. Ampak ko se takšen red spremeni v ne red in se dobra namera izrodi v vse možno slabo za človeka tako zate, kot za so človeka potem pa je absurdno in debilno takšno izrojenost še naprej podpirati, vzdrževati in zagovarjati.

 

SMRT DRŽAVI ŽIVLJENJE LJUDEM

Odgovor na objavo uporabnika
dz623, 03.07.2022 ob 21:21

 

Da imam denarja kot ga potrebujem, da imam toplo, streho nad glavo, da sem urejen, oblečen, zdrav, sit, odžejan,in lahko grem kamor hočem in počnem kar hočem, kjerkoli hočem in s komer koli ali s karkoli hočem, kadarkoli to hočem.

Ker se imate nekateri za državo si to tudi zapišite za uho in začnite uresničevat vaše obveznosti!

 

Kdo pa je po vaše država?

Ti kupim štrik, krogle tak nisi vreden

Ti crkn lenuh

New Report

Close