Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Država je dolžna, obvezana, da poskrbi zame

Država je dolžna, obvezana, da poskrbi zame

Odgovor na objavo uporabnika
Lojz122, 23.07.2022 ob 06:54

Ti kupim štrik, krogle tak nisi vreden

Še kaj drugega lahko kupiš ne samo štrik. Tud štrik se bo za kej ponucal.

 

Država je dolžna samo pospraviti truplo iz reke ali iz pločnika, da se ne širi bolezen in da ne smrdi. To je vse. Ne čakaj na maj, da država poskrbi zate.

Odgovor na objavo uporabnika
Dušankica, 23.07.2022 ob 12:24

Država je dolžna samo pospraviti truplo iz reke ali iz pločnika, da se ne širi bolezen in da ne smrdi. To je vse. Ne čakaj na maj, da država poskrbi zate.

Si že videla kako državo to storiti?

nova
Uredništvo priporoča

Mi naredite uslugo in date like ali dislike na moj stari video?

( https://www.youtube.com/watch?v=gMLb_YjlFNg )

Lej, država je zate že ogromno naredila, ko od tebe še nič ni bilo/ dobila- samo govano ! Staršem je dajala socialne trensferje(kaki so- taki so). Države te NI želela, želeli so se te starši( za nalašč…- al pa po pomoti, so te dubli) za vse zahtevane stvari se obrni na tvoje stvaritelje- Starše! Nočeš, da te države “izkorišča”, plačevanje davkov in ostalih nebuloz.. NE delaj !!.  države te NE potrebuje.. Pa še enkrat: Vse kar si želiš, se obrni na tvoje stvaritelje- ..

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1910, 23.07.2022 ob 14:11

Lej, država je zate že ogromno naredila, ko od tebe še nič ni bilo/ dobila- samo govano ! Staršem je dajala socialne trensferje(kaki so- taki so). Države te NI želela, želeli so se te starši( za nalašč…- al pa po pomoti, so te dubli) za vse zahtevane stvari se obrni na tvoje stvaritelje- Starše! Nočeš, da te države “izkorišča”, plačevanje davkov in ostalih nebuloz.. NE delaj !!.  države te NE potrebuje.. Pa še enkrat: Vse kar si želiš, se obrni na tvoje stvaritelje- ..

Kaj je to govano ti govno?

Država ni dala ničesar ampak je le kradla, tako meni, kot staršem.

In ja država je dolžna tako meni, kot staršem povrniti vse kar je pokradla plus zagotoviti in izplačati odškodnino ter ŠE VEČ.

Kar se pa tiče govana pa sklepaj po sebi zase ne zame.

Tudi zate nisem nikjer zasledil, da bi bilo kateri človek ali država imela kaj dobrega od tebe. Tako, da naslednjič če nimaš kaj pametnega povedati bi bilo bolje, da molčiš tako pri svojih ustih kot na tipkovnici.

seveda… vsaj tri vam mora poskrbeti, da vam bo bolj zanimivo … lol

Odgovor na objavo uporabnika
dz623, 03.07.2022 ob 21:21

 

Da imam denarja kot ga potrebujem, da imam toplo, streho nad glavo, da sem urejen, oblečen, zdrav, sit, odžejan,in lahko grem kamor hočem in počnem kar hočem, kjerkoli hočem in s komer koli ali s karkoli hočem, kadarkoli to hočem.

Ker se imate nekateri za državo si to tudi zapišite za uho in začnite uresničevat vaše obveznosti!

 

Če si čisto popolnoma zdrav in nimaš nobenih zdravstvenih  omejitev , si pa tudi sposoben se zaposliti in služiti svoj denar.

Odgovor na objavo uporabnika
Hmhm, 24.07.2022 ob 10:32

Če si čisto popolnoma zdrav in nimaš nobenih zdravstvenih  omejitev , si pa tudi sposoben se zaposliti in služiti svoj denar.

Težko je biti popolnoma zdrav v svetu, kjer je večina bolanih.

Država je trgovec in sužnjelastnik. Če sem zaposlen služim v prvi vrsti njenim prisklednikom, ki izkoriščajo državne sužnje ob enem pa tudi mene.

Tako plačilo za svoje delo ne dobim prvi v svoje roke ampak si najprej od njega vzame država šele tisto, kar ostane meni nakažejo. Potem pa mi pri vsaki porabi tega zasluženega ponovno jemljejo brez vprašanja. Ker vem, da se je gre za goljufijo, ropanje, teror in še več nad menoj pa seveda zahtevam, da se to neha in, da država,kot sem že dejal poskrbi zame tako, kot zahtevam.

 

država nam mora dati možnosti, da smo siti in imamo streho, vendar tako, d anam omogoči delo, ustvarjanje, zaslužek. Seveda tudi zdravstvene usluge in svobodo. Ne pa da ti da denar da gniješ doma in nič delaš. Kdo bo pa delal.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimn890, 24.07.2022 ob 13:47

država nam mora dati možnosti, da smo siti in imamo streho, vendar tako, d anam omogoči delo, ustvarjanje, zaslužek. Seveda tudi zdravstvene usluge in svobodo. Ne pa da ti da denar da gniješ doma in nič delaš. Kdo bo pa delal.

Kdo pa ti je to dejal, da tako verjameš v to kar pišeš? Če nekaj tako slepo verjameš, zakaj potem meni ne verjameš, kar jaz pravim?

Pa še razlika je v tem, da jaz imam prav tisto kar pravim.

Prid k men, bom jaz poskrbela zate…

Odgovor na objavo uporabnika
Samo nasvet, 24.07.2022 ob 16:27

Prid k men, bom jaz poskrbela zate…

Zahtevam da država poskrbi zame ne ti.

 

Ti Imbecil si vzorec današnjih generacij, ki mislijo, da imajo samo drugi obveznosti do njih, oni se pa samo naslikajo in opa cupa je vse urejeno. Pa še hvala ti morajo na koncu rečt, da si se naslikal. Bo treba kar lepo v službico, lepo bit potrpežljiv, predan, delaven, pa kakšen evro bo treba dat na stran, potem boš pa lahko kak ustvaril in imel, do takrat, ko pa tega ne boš skužil pa lahko greš samo klošarit na Čopovo al pa pred Hofer

Odgovor na objavo uporabnika
dz623, 24.07.2022 ob 16:39

Zahtevam da država poskrbi zame ne ti.

 

Kreten, Država ima naš denar in tudi slučajno ne želim, da ga daje nekomu, kot si ti.

Odgovor na objavo uporabnika
Mali kekec, 24.07.2022 ob 16:45

Kreten, Država ima naš denar in tudi slučajno ne želim, da ga daje nekomu, kot si ti.

KRETEN država nima tvojega denarja, ker denar ni tvoj niti njen.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Mali kekec, 24.07.2022 ob 16:43

Ti Imbecil si vzorec današnjih generacij, ki mislijo, da imajo samo drugi obveznosti do njih, oni se pa samo naslikajo in opa cupa je vse urejeno. Pa še hvala ti morajo na koncu rečt, da si se naslikal. Bo treba kar lepo v službico, lepo bit potrpežljiv, predan, delaven, pa kakšen evro bo treba dat na stran, potem boš pa lahko kak ustvaril in imel, do takrat, ko pa tega ne boš skužil pa lahko greš samo klošarit na Čopovo al pa pred Hofer

TI IMBECIL si bruhanje današnjih generacij brez pameti, kjer mislijo, da je pamet tisto, kar jim je nekdo drug vtisnil v spomin.

In ja, hvala bi bila primerna za to, kar vam pravim, saj le redki to storijo.

V službico pa le hodi, kajti dokler nimaš lastnega jaza in zagovarjaš služabništvo potem je pričakovati tudi to da si sam služabnik.

Beračenje pa nima veze s krajem beračenja. Niti kak Hofer ali Lidel.

Državi lahko non stop nekaj daješ, ko pa jo ti potrebuješ,da ti pomaga je pa ni smeti ogabne.

Ko gledam politika kako zagovarja državo ali jo opeva si mislim crknta ti in ona, pa bo mir.

Ne sprašuj kaj lahko država stori zate, temveč kaj lahko ti storiš zanjo je v nedavni zvodovini povedal eden velikih mož. In kaj lahko storite? Najmanj to da se prepognete, slečete hlačke in lepo nastavite, potem pa počakate, da ga lepo fašete.

A bo šlo g. Dz?

Govno od človeka pod nickom dz je Darko Čater iz Bitinj. Tukaj tudi piše pod nickom Darwin, xrobe, virtualno bitje, dolgonoga lepotica,……….

Zafiksan socialc katerega res preživljamo mi, ki delamo in ta prasec leni potem še neke zahteve postavlja. Res neverjetno kako trdo kožo ima ta golazen ničvredna.

Odgovor na objavo uporabnika
julči lulči, 24.07.2022 ob 23:15

Govno od človeka pod nickom dz je Darko Čater iz Bitinj. Tukaj tudi piše pod nickom Darwin, xrobe, virtualno bitje, dolgonoga lepotica,……….

Zafiksan socialc katerega res preživljamo mi, ki delamo in ta prasec leni potem še neke zahteve postavlja. Res neverjetno kako trdo kožo ima ta golazen ničvredna.

Julčika a tukej si lubica moja? Pa zakaj se mi skrivaš in ne javiš?

Si vidla k sm ti nočko napisal?

dolgonoga lepotica, ta je zih jest al pa pr men Julči če tebe ne bo

Julči a si vidla 18000 ogledov ima tema? Pr 20 tisoč te zaročim

Čarter si ti danes pozabu tabletke papat? Ti ni mamica dala tabletkov potem ko te je podojila? Res si bogi, bo država zate poskrbela. Dali te bojo v eno oblazinjeno sobico pa pikice boš dobival v ritko. Do zdaj si luleka tja not dobival, sedaj boš pa pikice z zdravilom. Prou mišek mali?

Odgovor na objavo uporabnika
julči lulči, 24.07.2022 ob 23:30

Čarter si ti danes pozabu tabletke papat? Ti ni mamica dala tabletkov potem ko te je podojila? Res si bogi, bo država zate poskrbela. Dali te bojo v eno oblazinjeno sobico pa pikice boš dobival v ritko. Do zdaj si luleka tja not dobival, sedaj boš pa pikice z zdravilom. Prou mišek mali?

Julčika sem zate od Darkota poiskal dve pesmice, da ti izkažem ljubezen.

MWAAAA ljubezen moja. In lepo je ko si vsaki temi z menoj. Škoda ker te ni v postelji z mano, tok bi te stisnu 😉

prva

( https://www.youtube.com/watch?v=I7WR_VoNlcs )

pa druga da boš lažje zaspala

( https://www.youtube.com/watch?v=eXuNRUsgw_c )

New Report

Close