Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek DRŽTE PESTI!!!!!!!!!!!!!!

DRŽTE PESTI!!!!!!!!!!!!!!

Oz. … sej zdej ni več kej držat, ker zgleda, da je vse zmenjeno … namreč …

… jutri gremo …

……….. ISKAT NOV AVTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))))))))))))))))))))))))))

No … ni nov … je rabljen … ampak … :)))) … hi hi … to bo to … Škoda Octavia Combi 1.9 tdi slx … :)))))))))))))))))))))))))) HI hi hi … … to bo žgalo … :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

saj sem ti že enkrat prej čestital za izbiro!
TDI je zakon…sploh če sta D in I rdeče obarvani!
Uf,kako boste fejstni,ko boste vsi trije v tistem lepem avtu po naši ulici prifural….;-)))

Srce … 110 konjski je … :)))) … tako da je ta prav … :))))))))))))) ;)))

He he … komi čakam … Danes ga pripeljemo domov … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

olala….čestitke……………….ni kaj…….ko pride naraščaj…….je treba tudi avtiča zamenjat……………

mi smo ga tudi zamenjali…….

Jah … sej ni zaradi prostora, ker sedaj imam tudi Nissana Sunny, ki je dovolj velik … ampak nam manjka klima … :((((

Tako da … :)))) … hi hi hi … :))) … sedaj menjamo … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Dokler sam avte in gate menjate babe…je še OK!
;-)))

Skoda , k’ to ni avto ???

Sam ko spravjo v havbo toliko konjev Hmmmmm….???

lep pozdrav - veste čigav !

A je lep??
A te ušpona v zic,a?
😉

:)))) Srce … mašinca je taka, da dol padeš … :)))) Res je fajn … in je že doma na parkirišču … :)))))) ;)))

LP, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:-)))))))))))

gazdarica??’hihiih

a bi tud dol pala???opsssssssssss

bugi…….dobro jutro…hihihi

leta letijo - iščem stevardeso.....

Bugi, sem se pa včeraj pošteno nasmejala, kot sem prebrala, kaj bosta “nabavila” :)))). Malo pa se že pozna, da boste v kratkem v nožini, a ne? 😉 :)))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

:)))) Jah … Mishi … tako je. :))) Razmišljat sva začela o novem avtu že kar kmalu po tem ko sva izvedela, da prihaja naraščaj … Seveda … en toliko zaradi prostornosti (uh … v Octavio gre tko fajn voziček … pa vse kar spada zraven za na morje) :))) … večinoma pa sva razmišljala o menjavi zaradi klime. Ni kej … poleti se mali mulček ne more kuhat v razbeljenem avtomobilu … :)))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close