Najdi forum

duhovi

Koga je potem Gašper poslal in kdo je bili tisti, ki se je vrnil k njemu? Je bil duh, satan ali je bil Lucifer osebno?

Res je, v resnici mi je ime Marija. Majda me samo kliče gospod župnik, da ne zameša, ker je v fari še ena starejša gospa Marija.

Če je MPT obrnil urok je torej sokriv, za umor Gašperja Tiča. Pa še tisto s kurjenjem Krajine in švercanje pušk s Slovenije na Hrvaško.
Jaz bi ga prijavil, če ne bi vedel, da ga bo Kolinda Grabar Kitarović pomilostila, kot je Donald Trump tistega norega šerifa.

Tudi se zbujam ob 3h zjutraj in to čisto vsak dan in to že 2 meseca vsak dan. Nekaj se takrat dogaja. Nekaj v okolici, ker je preveč točna ura.

Nekdo bi moral to bolj raziskati, da bi se prišlo problemu do dna. Nespečnost namreč vodi v bolezen, če je dolgotrajna. Vem, da če se meni dogaja, se tudi drugim. In se, očitno.


Išči nedavno temo “Kaj mi je?”

Kar se pa duhov tiče, kako veš, da niso angeli. Preberi si knjigo Angeli v mojih laseh. Tako se lahko zaščitiš, da prosiš angele za pomoč. V knjigi so namreč koristni napotki.

Večina ljudi ima namreč angela za varuha. Večina. Obstaja pa tudi nekaj izjem. Več najdeš v knjigi.

Vi se kar hecajte, ja ja kao župnike izsmehujete 😉
Kakšni novodobni mediji in jasnovidci??
Tukaj ni pardona, če boste kdaj župnik, ali če ste hoteli bit, potem morate vedet da je samo ena pot odrešitve in resnica. In nič popuščat ter se z novodobniki spogledovat! Nikoli!
Če želite, da Bog deluje po vas, potem rabi 1000{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} čisto dušo. Ne levo, ne desno!
Ne me razjezit! ;), morate ubogat Jezusa :))
Kako naj vas Bog uporabi? Čaka in želi, pa nemoree. Rastite samo z Njim.

Napisano sem razumelo. 🙂

Ma. Odvisno v kaj kdo verjame.
Jaz ne verjamem in meni je to tuje. Strah dela čudeže.
Jaz mislim, da ni potrebe po izganjanju česarkoli. Ker nič ni. Ali pa se vse da razložit. Brez panike. Morda imate samo psihozo.

https://www.youtube.com/watch?v=DZvAXMuJ1GM&t=224

Tudi jaz nisem verjela, dokler nisem prvič doživela.. po smrti mame.
In dogajanje nenavadnih stvari od takrat mi ne vzbuja strahu, ampak sem kljub čudnim, meni nerazložljivim, dogajanjem takrat povsem mirna.

Vidiš kar verjameš.

Tudi jaz nisem verjela, dokler nisem prvič doživela.. po smrti mame.
In dogajanje nenavadnih stvari od takrat mi ne vzbuja strahu, ampak sem kljub čudnim, meni nerazložljivim, dogajanjem takrat povsem mirna.
[/quote]

Ni dano vsakemu spoznanje duhovneg sveta in dimenzije. Strašenje in ropot prihaja od zunaj in nima vez s posameznikovo glavo, ne psihozo. Če pride do tega, se to lahko posname, ker je zunanji dejavnik.
Imam tudi dosti posnetkov, primerov, ki pa niso za objavo.
To se bolj dogaja katolikom, ki se mešajo z new age-om. Ne vsakemu. Ateistom še najmanj. Demona ateist ne zanima, zanima ga samo kako vernika odvrnit od Boga in poti-hoje za Njim.

Avtorica, poišči izganjalca. Dostikrat se zgodi, da prijazni duheci postanejo neprijazni. S tem se ni za hecat.

Za tisto zbujanje ob 3 zjutraj, jaz sem se tudi ene 2 meseca in nato mi je ob točno tej uri umrla zelo bližnja oseba; ki se je kot duh tudi prišla poslovit v parih dneh po smrti (majal se je luster, pa temu najprej nisem dajala pomena, nato pa so se en dan tako močno in sunkovito zanihale zavese, na čisto fizikalno nelogičen način, da sem vedela, da je očitno to to. Potem ni bilo drugih dejanj, sem ji pa povedala, da lahko mirno zapusti ta svet in odide.) Drugače pa naj bi bila ura 3 ponoči, ura duhov. Pa tudi jaz nisem verjela v te stvari, dokler sam ne doživiš, ne verjameš.

New Report

Close