Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek duhovna rast

duhovna rast

Erekcija?

Tudi ti veliki ljudje kot jih ti opisuješ nekdo43565 so bili nesrečni v svojem takratnem življenju in zato so začeli iskati svoj jaz….kljub bogastvu ki ga tako rad poudarjaš……..

Torej so bili tudi oni sebični ……ne glej tako skozi šivankino luknjico :-))))) duhovnost je velikaaaaa in ni važno kdaj prideš do svojega jaza po izgubi, po sreči, ob sreči itd……..ni važno…ne moreš kar tako vse po vrsti, sebičneži ker ste ob nesreči začeli iskati svoj jaz……no no :-))))

nova
Uredništvo priporoča

Pravim samo, da če je duhovnost nadomestek in polnilo praznine nečesa izgubljenega, gre za neko drugo stvar.
Veliko bolj bom verjel človeku, ki je zaradi neke ideje pustil dobro življenje za seboj, kot nekomu, ki se zaradi bede zateka k duhovnosti kot rešilni bilki.
Je že res, da težave obrusijo človeka, a bi ta človek postal tak, če ne bi imel težav? To je vprašanje, ki pokaže resnični namen in duhovnost človeka, vsaj po mojem mnenju. Ne trdim, da so vsi, ki so postali boljši ljudje zaradi težav sebični, pravim le, da je takšnih “resničnih” zelo malo.

Lejga, moje življenje je bilo dobro, ampak prazno. To, koliko imam jaz denarja, dobrin in nepremičnin, s tem nima prav nobene zveze.

New Report

Close