Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Duhovno potovanje in voden ogled bosanskih piramid z Dr. Semirjem Osmanagićem 20. – 23.6.2017 Poletni solsticij

Duhovno potovanje in voden ogled bosanskih piramid z Dr. Semirjem Osmanagićem 20. – 23.6.2017 Poletni solsticij

Zamolčijo jo. Tako kot ti zamolčiš kakšno stvar o sebi, da jo drugi ne vedo.

https://www.google.si/search?q=bosanske+piramide&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiOpIGh-urTAhVkEpoKHWUlBSUQ_AUICigB&biw=1366&bih=662#tbm=isch&q=bosanske+piramide+2013&imgrc=5gSGVzdl3liIbM:

Glede teh piramid pa bi človek moral tja osebno in se prepričati.
[/quote]

Meni zadosca kar sem videla po tv. To niso nobene piramide. Bosanci do kopal z lopatam in s karjolami na veliko vozili sodr ven. Nobenega delikatnega izkopavanja ali zavarovanja izkopanin. Potem pa folk placuje tezke dnarje za ogled 🙁

Zakaj. Ker ljudem ni treba vedeti vsega. Niti nam nočejo povedati.

Saj poznaš rusko psičko Lajka. Šele nekaj let nazaj so sporočili, da je umrla med poletom v vesolje. Si predstavljaš kaj nam vse zamolčijo.
[/quote]
Ja. Glede Lajke je jasno: hoteli so lepo zgodbo, ki je niso hoteli kvariti z gtdimi nepomembnimi podrobnostmi o tem, kako je končala. Če smo pa mi res Veneti, Piramidci, Prvoevropejci je pa to krasna zgodba. Zakaj bi jo skrivali?
[/quote]

Isto kot za Lajko. Zakaj bi te obremenjevali z grdimi nepomembnimi podrobnostmi. Saj pravim jaz sploh nisem bil v Bosni in nimam pojma o teh piramidah če so ali niso. Jaz bi v tvojem primeru šel, da se prepričam o svoji resnici.


Ja. Glede Lajke je jasno: hoteli so lepo zgodbo, ki je niso hoteli kvariti z gtdimi nepomembnimi podrobnostmi o tem, kako je končala. Če smo pa mi res Veneti, Piramidci, Prvoevropejci je pa to krasna zgodba. Zakaj bi jo skrivali?
[/quote]

Isto kot za Lajko. Zakaj bi te obremenjevali z grdimi nepomembnimi podrobnostmi. Saj pravim jaz sploh nisem bil v Bosni in nimam pojma o teh piramidah če so ali niso. Jaz bi v tvojem primeru šel, da se prepričam o svoji resnici.
[/quote]
Sem bila. Če so tisto piramide, potem jih imamo samo v Zasavju in okrog Celja enih pet še bolj piramidastih.

New Report

Close