Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dve 47-letni mladi mamici na Tedniku

Dve 47-letni mladi mamici na Tedniku

Res ja. Mi pa deluje on mlajši. Sta se ves čas hecala iz sebe, se vidi, da sta prav vredu človeka in da ima mali fajn starše. Urša pa pač zelo zadržana.

Sploh ne vem zakaj se morajo tako izpostavljati. So še starejše od 50 let in tudi mladoletnice so postale matere, pa koga briga. S takimi bednimi prispevki, ne vem kaj je smisel.

Zagotovo. Iz lastnih izkušenj ti povem, da se je svakinja 20 let zaman trudila in nihče ni imel več upanja, da otrok bo. Pri 41 je rodila prvega, pri 43 drugega. Kakšna sreča za njo in vse okrog nje. Je pa super mama in vem, da se ne obremenjuje s tem, kako dolgo bo živela. Sama sem rodila pri 24 letih in sem bila sama. Vedno sem nekje v podzavesti premišljevala, kaj bi bilo z mojim otrokom, če se meni kaj zgodi. Ok. Tako, da z časom, ki ga imaš je res brezveze se obremenjevati, ker nikoli ne več. V sorodu imamo klenega in čilega 100-letnika, ki bi mu pripisal kvečjemu 80 let. Tako, da bi h kruhu spravil otroka, tudi, če bi ga imel pri 70. Tako, da držimo pesti za tebe, da tudi tebi uspe postati mamica

New Report

Close