Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek DVE GORIŠKI MAČKI !

DVE GORIŠKI MAČKI !

LJUBI TJAVENDANOVCI!

Zadeva mi je bila sporočena kot zaupna, a sem danes tako na “ON” volje, da ne morem držat zobi zad za gobcom.

Namreč, naši ljubi dve tjavendanovki – Nikitka in Bugnavilea, sta se uspeli srečat in pomenit nekje na njunem koncu. Kolikor vem, je bilo srečanje ob 16 uri, no zdej je 18 in skoraj 30, pa da sta ravno narazen šli.

Hja, ubogi mi, ali pa srečni, kakorkoli vzamete.

BGV, saj malo se mi smiliš, naša šefica te je takoj tekla preverit in premerit, po moje si težko prišla do besede, ali pa si tudi ti tako gobezdalo, kot nas je tu večina, in smo te zato še bolj veseli.
Viš, da si res dobrodošla.

Meni je prav hudo, ko pišem to temo za jutri, ko me ne bo tu gor, ma vam bom pa pojutrišnjem prinesel kaj novic, če se bova jutri srečala s Pandico.
Pa ne bova samo govorila in kavico srebala, a ne Pandi?

Kaj čem reč? Jaz sem navdušen. Naj zdej še kaka pupa Mišona kje stakne, pa bomo imeli dva nova, dva več, za naslednji piknik. (saj ste jim povedali, da novi vedno vrtijo zrezke in čevape a ne?)

LONG LIVE TJAVENDAN !

Yesssssssssss !!!

HJA pupe..navalite hihihi na mišona!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jade navali, udari. Sam jest se ne dam kr tko.
Se bo treba kr fejst potrudit.
Kr pogruntite taktiko, kako se me u kletko sprau.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

heheh pa kje si ti?Kam ušu kar naenkrat’

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

… ODPRT LOV NA MIŠONA :)))))))))

ajojjjjjj heheheh*****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

JAVNO RAZGLAŠAM , DA JE LOV NA MIŠONA ODPRT.

OD 20. – 31.MAJA TEGA LETA. ČASA IMATE 10 DNI, DA ME UJAMETE
V SVOJE ‘KREMPLJE’.

OD TEGA DATUMA DALJE BO LOV ODPRT SAMO ZA IZBRANE POSAMEZNIKE IN POSAMEZNICE.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Jest pa javljam,da se lovu odpovedujem..tko da nau gužve….heheheh
pupe navalite..hihih

Mišon!!Me vzameš v komisijo ,za glavno sodnico…tvoje desno rame? AAAAAAA???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A-a, tko pa ne bo šlo. Al’ si not med kandidatkami, al te pa ne poznam več.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Let’s roll Tjavendan!!!!

ooooooooooo … špinelček se je vrnil :)))))

JANIIIIIIIIII … kako?

čaki čaki … moraš opredelit, kaj to pomeni .. kaj lahko počnemo s tabo … pa kdo so .. taizbrani … tkole napol pravila povedat .. to ni nč !!!!!

B.

Domišljija, domišljija. Prepuščam interpertacijo mojih navodil
vsakemu posamezniku.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Aja uhhh pomoje ne bo šlo!!
Sej bom super sodnica no!!!
Seveda če me hočeš…ampak ti povem,brez sodnice muce nau nč!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

jep bratec,si kej boljš?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Barbi.. rahlo okajeno rdeč :))))))))))

Dobro jutro.. Dr. B :)))

Jani ve, da je brez veze živet, če ne skadiš en špinel in si malo zadet :))))

Dobro jutro, fant moj.
Ejla, v kletki si že, he, he, he, he,
me moramo pogruntat, kako te ven spravit,
he, he, he!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

No in Brusko je odšel. Pa obljubil, da danes k meni pride. In ko bo šel, pridem hitr sem gor kaj napisat, kaj tkole, zaupnega…. :-))

Janček, sonček – kar neki časa te že nisem pozdravila – zato Dobro jutro in lep dan

lov na misi ali deratizacija …. glodalec ostane glodalec ….

… akhmm… dobro jutro :)))

Nikitka, he , he

He he … (Bgv se počasi priplazi ven iz svojega varnega brloga in pogleda proti podivjani gmajni) … dobro jutro, prijatelji :)))))))))) ….

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Mi pa čakamo, čakamo …………………..

Dobro jutro !

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

…. in pogleda proti podivjani gmajni , kjer se v krčih firbca že vse jutro zvijajo njeni prebivalci …

Nikitka zeha

:))))))))))) He he :))))))))))) Aaaaaaaaaaaa … Nikita ne zehat … ker potem morem tut jst … Saj veš, da je nalezljivo … :)))))) Kooooookkkkk bi še spala .. al pa se pajcala na sončku na kakšni plaži …. he he … to bi bila še boljš varjanta …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close