Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek DVE GORIŠKI MAČKI !

DVE GORIŠKI MAČKI !

sej ga ma čebelca tud rada no!! je ena fejst cvelca..sej ni tko blo mišljeno no…

Mišon dej no!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Čebeli, daj fantu možnost no !

Dons grizem.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

… samo kaže svojo naklonjenost na drugačen način … :)))))))))) A ne, čebelca? :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Kar se začne na ostro , se konča na mehko !

Miško … dej … če si tolk na volji za grist … pridi sem k meni … pa ti dam za preglodat mojga šefa :))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

jaz kažem svojo naklonjenost na pravi način :):))

cebelica ni trot :):))

heheh jest pa ližem..slk slk..
Poslušej..heheh ah si dober!!
sej če en mal grickaš je kull..gric gric…a boš čipsa…jest mam pa dos grozne želje..matr tud mene daje..hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aha. Slab začetek , dober konec.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Vse se prej ali slej omehča … :))))) … :)))))) … :)))))

:************************

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Jest bi rajš kakšno šefico grickal.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Ma, ja boš videl :)))))

uhhhhh :)))))))))

ŽELJE ? Pol pa pejva že, no. Hitr opravit, je nuja.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Heheh, Bgv*****************************************************************

ufffffffff vroče… ej to pa ni tolk slaba ideja…hmmmmm!!!
To se prav da si……….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

uf, čebeli, danes , ja, danes si pa od vraga :)))))))))))

… mišon , pazi !
Kadar Vilka reče “miško” , se obeta nekaj , khhmm , kako naj povem , da ne bo kdo užaljen , no , vse najlepše!
Navali dečko , saj praviš , da je lov odprt !

Nikitka še dodaja , da si preberi poročilo

pravi babnca tipu, k drugic zapored ne zmore :):))

aha..pejva….šibeeeeeeeeeeeejjjjvaa…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pa seveda … naklonjanosti ne moreš kazat na napačen način … lahko samo na drugačen … :))))) Recimo pav kaže svoji samici naklonjenost tako da se šopiri pred njo … dihur … hm … tega ne bi … ampak vsak to dela na pravi način … vsak način je pravi … ko kažeš ljubezen … naklonjenost … :))))))))))))))))))

JOOOOOOJJJJJ .. KJE JE MOJ MIŠKO, DA MU POKAŽEM, KAKO SEM MU NAKLONJENA :)))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ZA STVAR, JASNO.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

****§§§§§§§*****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:)))))))))))))))))))))))) He he … Mišon … pazi se :)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

hmmmmm … aja?

New Report

Close