Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek dve službi

dve službi

Zato pa sem jaz zadovoljna z NLB. Zame je ugodna, ker hočem imeti ločena računa.
Recimo CSD upošteva stanje na osebnem, ne pa na poslovnem računu, ko gleda stanje za otroške in štipendije, študentski dom…, imam pa kupce, ki moje izdelke kupujejo vsake 4 mesece in plačajo z avansom, to pa ni samo par 100€, jaz pa sele po placilu grem v nabavo materiala za te izdelke (pa tudi dodana vrednost ni mala). Zato sta smiselna ločena računa in pri NLB to lahko izkoristim poceni. Pa se trajnike si lahko uredim tudi na poslovnem računu.
[/quote]

Če imaš dodatne zahteve NLB ni slaba banka. Jaz imam pri njih še trgovalni račun in nekaj v skladih. Zanimivo je tudi privatno bančništvo 🙂

jaz sem to počel 3 leta….zaposlen za 8 ur, za drugega delodajalca pa še 4 ure na s.p……gotovo je popoldanski normiran sp najboljša varianta….

Če imaš dodatne zahteve NLB ni slaba banka. Jaz imam pri njih še trgovalni račun in nekaj v skladih. Zanimivo je tudi privatno bančništvo 🙂
[/quote]

Ne, dejansko NLB v končni fazi glede na moje potrebe sploh ni slaba banka, jaz imam poleg teh dveh računov še trgovalnega za delnice ter najet sef za naložbeno zlato. V sklade pa ne vlagam.
Za moje potrebe so tudi najbolj ugodni, vsake toliko časa naredim primerjavo z drugimi bankami. Pa še brezplačen osebni bančnik, s katerim lahko marsikaj uredim kar po telefonu. Pa se blizu so mi, da lahko kako nujno potrebno zadevo ali pa nakup tuje valute uredim z obiskom tam, kar med malico grem lahko peš do njih.

Ne, dejansko NLB v končni fazi glede na moje potrebe sploh ni slaba banka, jaz imam poleg teh dveh računov še trgovalnega za delnice ter najet sef za naložbeno zlato. V sklade pa ne vlagam.
Za moje potrebe so tudi najbolj ugodni, vsake toliko časa naredim primerjavo z drugimi bankami. Pa še brezplačen osebni bančnik, s katerim lahko marsikaj uredim kar po telefonu. Pa se blizu so mi, da lahko kako nujno potrebno zadevo ali pa nakup tuje valute uredim z obiskom tam, kar med malico grem lahko peš do njih.
[/quote]

Jaz sem jih pustil pred slabim desetletjem. Plačevanje za certifikat, vodenje računa, plačilo za dvige na ne-NLB bankomatih. Zadnja leta so se precej popravili s storitvami.

New Report

Close