Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Dvoličnost Primoža

Dvoličnost Primoža

zgleda da ti določenih stvari na veš. PES MORA BITI PO ZAQKONU VES ČAS NA VRVICI, kazen je 500 evrov, saj je bilo tudi že po pop tv.očitno na poznaš zakona ali pa se bedatsge adelaš mačkom pa ni treba biti privezan.torej psa nimaš kaj spuščati na travnikih jaz ti povem da bi te jaz poznal jaz ti takoj policijo na vrat pripeljem.če bi bili lastniki mačkov pametni bi te ganjali do konca in tisto niso potepuški mački ampak lastniški, in ni potrebno da so privezani kapiraš.tudi na tvojem domačem dvorišču pes nima biti kaj spuščen mora biti obvezno privezan, jaz bi te že naučil manire. maček lovi ptiče ja ampak ptič ni lastniški.

tale replika je krasna :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
in
pravična oz. poštena!

Ti pa si pacient , ta bele bi še sedaj pospravljal , zaradi mačka pa doživiš živčni zlom .
Tale zakon si malo prikrojil po svoje .
Pes ni treba , da je na domačem dvorišču privezan , sploh če je dvorišče ograjeno , problem lastnika mačka je kako je prišel na tuje dvorišče .
Je pa res , pes ne sme človeka ugrizniti nita na dvorišču niti v pesjaku , lahko samo v hiši ali stanovanju in še to samo v primeru , da lastnika ni poleg .
In ni res , pes ni treba , da je na vrvici , ja v naselju ali cesti mora na vrvico , na odprtem nenaseljenem območju ( po zakonu 100m od prve hiše ) pa nič več , prav tako v gozdu ni treba da je privezan , samo od gospodarja se ne sme oddaljiti več kot 100m .
Vsi mački so lastniški ???? ti nisi gladek , tukaj kjer živim je potepuških mačkov brez lastnika kolikor hočeš, pa veš zakaj , ker jih z mesta ljudje vozijo na deželo in v gozdu enostavno odvržejo , povečini mlade .
Ti bi me naučil manire ???? svojga mačka drž doma pa bo vse v redu , če pa bo prišel na dvorišče kjer je pes , me prav zanima po kakšnem zakonu boš lahko učil manire .
In glede na to , da je tole PČ zaključujem tole debato .

to sploh ni res pravilnik jasno določa da mora biti pes ves čas na vrvici absoulutno na vrvici na glede na to kje je ti bom poslal čistopis če hočeš saj si zadosti pamaten da si lahko sam to najdeš.ti si krivec da je mačćke raztrgal ti si odgovoren za njega.saj nisem rekel da so vsi mački lastniški ampak da je tisti lastniški za katerega ljudje od tebe zahtevajo odškodnino in prav imajo. drgač pa je veliko brezdomnih mačkov.in ti mi boš zdej rekel da se tvoj pes na oddalji več kot sto metrov odf tebe ko kot zmešan lavfa za mačkom daj bodi pošten pa na kvasi takih bedarij.jaz vem da če bi pes ogrožal moje mačke jaz mu ponoči vržem zastrupljeno hrenovnko pa da gine.

ne to pa ni res, za mačka je odgovoren lastnik, in če ima svojo žival rad jo ima doma, ne pa da sploh ne ve kje je in serje po tujih vrtovih, pa to še ni najhujše, 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} mačk ne doživi svojega prvega leta, zaradi vestnih lastnikov,verjetno! Malo poglej po cesti, koliko povoženih mačk leži vsepovsod!:)

svetilnik, dobro poznam zakon, in si preberi, kje mora biti pes na povodcu.

zapri svoje mačke, da ne boš primoran uspavati kakšnega psa, kazen boš plačal pa ti!:))))

mačke ležijo povožene po cesti in ti se smejiš komu bejš

očitno tudi ti na maraš mačkov sami taki za svoje riti pa kaj pol če gre mačka srat na drug vrt a ti pa nimaš riti pa na sreješ

Ej, Svetilnik, včasih pa tako napišeš, da še sam za sabo ne bi znal prebrati, a?

=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=: Kocinca med zobmi je moteča. Kot las v juhci.

hehehe, imam rada, zato je moj dočakal 18let!

moj je tudi sral, ampak v mačje stranišče!:))))

Primož dobr si ej….najbrž je tale “nas raja tle gor” prevelik zalogaj samo za enega.

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)


A se ti bele miške tudi prikazujejo?????

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Ker tako poveličuje izdajalske belogardiste ni rečeno da se mu rolajo po glavi tudi bele miši.

dealing with erectile dysfunction https://pharmaceptica.com/

cloraquine https://chloroquineorigin.com/# risks of hydroxychloroquine

New Report

Close