Najdi forum

Dvomi

Razlika v letih je prevelika. Ne bom te obsojala,ker moja narava ni taka, da obsojam druge ljudi. Predlagam ti redno gibanje v fitnesu, da si boš lepo izoblikovala postavo in izberi zase čim bolj zdrav način prehranjevanja. Bodi vedno urejena in lepo oblečena, če želiš ob sebi obdržati toliko mlajšega partnerja. Mladi fantje zelo radi gledajo za mladimi dekleti in hitro se zna zgoditi, da ga bo prevzela mlajša.
Zlobne jezike ignoriraj!

Brez skrbi, s postavo problemov nimam vsaj se že od nekdaj ukvarjam z aerobiko. Glede let, te so vidne samo na papirju, drugače jih ne kažem. Imam dobre gene in zgledam veliko mlajše. Pa ni to sedaj neka samo hvala, temveč resnica. Doslej nisem imela veliko partnerjev kot je predvidevala ena zgoraj, sem pa bila dolgo časa v resni vezi in sem od januarja samska. Vmes sem dobivala ogromno ponudb z vseh strani, različnih starosti, pa se nisem želela spustiti v razmerje, saj sem želela razčistiti in preboleti preteklost. Potem pa je prišel on…

Zakaj se obremenjuješ z mnenjem okolice? Če se imata lepo skupaj, uživajta:) Če pa veš, da nekaj ne “štima” je pa je vseeno kolikšna je razlika v letih.
Bolj zoprno zna biti to, da si se zapletla s sodelavcem.

25 ali 35?

Se pravi, fantu naj samo vizualno oz. seksualno ugaja, dokler še lahko, drugega pa si naj niti ne obeta? 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Moje iskreno mnenje: 15 let je kar velika razlika … ne vem pa, zakaj ne bi poskusila? Lahko pa se izkaže, da se kljub razliki enostavno ujemata, 2 leti vama daj, po tem času kemija in metuljčki počasi popustijo in se pokaže realno stanje.

Ne da se mi pregovarjati s tabo..moj sin je uspesen sportnik si ze slisala zanj..kljub temu,da je mama nezrela..ga je vzgoja vrhunsko…papa
[/quote]
ne vem na kakšne gumbe sem tebi pritisnila s svojim zapisom.
In kaj ti želiš doseči, ampak jaz nikjer nisem napisala,da podpiram tako vezo s toliko let razlike, niti je sama ne bi prakticirala, ampak poanta mojega zapisa, sploh ni vezana na to, ampak je vezana zgolj na tvojo reakcijo, ki nima vloge in pomena, pri osebnih odločitvah drugih. To je poanta.
Tvoj odziv in pisanje je enako kot da bi norela, ker bi ti sin rekel, odločil sem se za ta in ta poklic. in ti se s tem ne bi strinjala, ker ne bi bil po tvoji meri in bi začela noreti. Poanta tega je,da razumeš do kod so tvoje pravice in od kod naprej je osebno življenje nekoga drugega, kjer ti nimaš pravice posega ti s tvojo voljo.
takisto to velja za odločitev o partnerki njegovi – pa naj bo ta istih let, sorodnih let, ali z veliko razliko. To je njegova odločitev in ne tvoja. To je poanta, ki je ne razumeš. In tvoje rjovenje in norenje je brez pomena.
Tvoja pravica in svoboda je izbira samo tvojega partnerja.
Bistveno je,da to veš, ekr te bo lahko pri naslednji ki bo istih let pa karkoli drugega zmotilo, in boš to imela kot razlog za norenje. Čisto brez smisla.
ker take mame najdete pri vsakemu navadno napake in nekaj kar imate za opravičilo vašega norenja in rjovenja o stvari, ki vas ne zadeva.
To pa je žalostno.

če te pa zanima osebno nisem pristaš ne z veliko razliko mlajših in niti ne z veliko razliko starejših partnerjev. če ti je to pristisnilo gumbe jeze in napadalnosti (vsaj zdi se tako), ki jo kažeš.

Pa morta vidva ta odnos resno zastavit.
A se ne bi sam fajn mela dokler traja.
Ce pa bi vsen resno..moras pa bit tok fer, da razmislis tudi o druzini…otrokih.
Ne bi blo glih fer, da fant ostane brez…
Sej ves kaj mislim…
Zmenta se kaj do pricakuje…
Ce ti ne bo odgovarjal..se ne zapleti…
Aja…kaj si drugi mislijo…boli te patka..babe so ti zavistne..moski pa ploskajo tamalmu…

itak, ko je tip lole…, zanimive so ta opazovanja prijaznih znank, ki tako rečejo od oka, kako super par, zanimivo, da to vedno žesnke rečejo, nikoli pa tipi…. pa temu modelu se morajo vsi tipi v sosečini smejati, če poznajo to situacijo, oz., če jih sploh zanima…, človek, verjetno je njegova mati mlajša od od nje, hehe…
[/quote]
Saj prav veliko desetletij ne more biti ob taki razliki, kvečjem če ga je že v vrtcu zahaklala. Drugače pa, da vidim tak par, bi si mislila sine, ki se ne zmore odlepit od mamice.
Poznam par parov z razliko do deset let, ampak laufa zadeva tja do 40, morda 50 let mlajšega, potem se pa začne kalvarija.

Sestrična imela 10 let mlajšega moža, 10 let jima je bilo v redu,nato si je poiskal mlajšo od sebe 10 let ;seveda to se ni merilo ;odvisno na takšnega moškega naletis. ..sin je kot najstnik začel z 6 let starejšo, sta bila skupaj 5 let ;meni. Ni motilo, …

itak, ko je tip lole…, zanimive so ta opazovanja prijaznih znank, ki tako rečejo od oka, kako super par, zanimivo, da to vedno žesnke rečejo, nikoli pa tipi…. pa temu modelu se morajo vsi tipi v sosečini smejati, če poznajo to situacijo, oz., če jih sploh zanima…, človek, verjetno je njegova mati mlajša od od nje, hehe…
[/quote]

Lej popajče, eni so loleti, eni kurbirji (to ti je znano, kaj), eni ne plačujejo preživnin, eni so stari eno kot partnerka, pa tečejo vsakič, ko mama pokliče, eni skrbijo za svoj fitnes bolj kot za družino, eni gredo jadrat, ko je žena z bolanimi otroci doma (tudi to smo brali na monu)…
Se pravi, da je oartnerstvo itak loterija…a ti bi se pri svojih 60- tih branil 30 -letnice? Ne bi ane? Se pravi, da si tudi ti lole?

Se absolutno strinjam, da je vse kar je + – 5 let, preveč zame. Z otrokom ali s starcem ne bi imela kaj početi. Zame je zveza še kaj drugega, kot samo seks.

Lej popajče, eni so loleti, eni kurbirji (to ti je znano, kaj), eni ne plačujejo preživnin, eni so stari eno kot partnerka, pa tečejo vsakič, ko mama pokliče, eni skrbijo za svoj fitnes bolj kot za družino, eni gredo jadrat, ko je žena z bolanimi otroci doma (tudi to smo brali na monu)…
Se pravi, da je oartnerstvo itak loterija…a ti bi se pri svojih 60- tih branil 30 -letnice? Ne bi ane? Se pravi, da si tudi ti lole?
[/quote]
Mislim, da pa za osemdesetletnico pa tudi ne bi skakal. Lahk kolk gre. Obema 😉

Bodimo realni, tako kot jaz z atejem pri 60ih ne bi imela kaj počet, navkljub debelemu tošlnu in zaljubljenosti v le to, tako si ne zamišljam priti nekam z mlečnozobim fantinom in ga predstavljati kot svojega partnerja. Ne rečem za malo poletovadit in razmigat se, ampak resen lajf pa sigurno ne. Druge zaradi mene lahko, ampak slej ko prej vas bodo leta ujela.

Lej popajče, eni so loleti, eni kurbirji (to ti je znano, kaj), eni ne plačujejo preživnin, eni so stari eno kot partnerka, pa tečejo vsakič, ko mama pokliče, eni skrbijo za svoj fitnes bolj kot za družino, eni gredo jadrat, ko je žena z bolanimi otroci doma (tudi to smo brali na monu)…
Se pravi, da je oartnerstvo itak loterija…a ti bi se pri svojih 60- tih branil 30 -letnice? Ne bi ane? Se pravi, da si tudi ti lole?
[/quote]

no ja, vsako tele svoje vesele, sm kej sm jst še do 60 let…., hehe, je pa z mojim karakterjom tako, niti malo se mi sline ne cedijo po mlajših ženskah, ker sem prizemljen človek, glih 30 leta so nekje meja, ko bi trznil, če bi bila že šansa za f u k, za življenje definitivno ne. Da bi bila pa to moja želja pa ni šans, saj tud sam ne vidim fore kaj bi ena takšna mladenka videla na men, čeprav zgledam 15 do nekje 20 let mlajši kot sem v resnici, tako kot vse ženske tukej, takšni smo tud moški tukej, vsi večno mladi in lepi, hehe…
Ženske, ki si želijo mlajše moške za resno vezo, (Franciji dva tako zadeta modela celo vladat, hehe) pa nekako ne spoštujem, s takimi tipi, (ki se popalijo za resno zvezo s 15 let starejšo, sex je v takih primerih dobrodošel in celo zaželjen) si pa tud družbe ne želim, ker se mi zdi, da so premalo moški, da se bi družil sploh z njimi, uvrščam jih v rang homoseksulacev, pa brez zamere, vsak ima pravico s sabo delat kar hoče, če mu je lepo tako kot je, njegova stvar, kdo mu kaj more.

Stran vržen lajf! Če boš zanosila, boš reveža zajebala za cel lajf. Ura ti tiktaka ti je že neki cugov odpelal. Uničla boš enga mladeniča. Tip na začetku življenja, ti si nardila kar si nardila. Ne ga dol za sabo vlečt. K bo un hotu žurat, boš ti zmatrana. Zdele si še fajn, mislš da si fajn. čez 10let boš zjebana un pa na višku lajfa. In bo mel starko doma. Če ne bo pazu še froca. Ti boš po monu jamrala da za mlajšimi gleda in krivdo v celoti njemu napopala.
Nimam rešpekta do takih žensk k so mame tipom, in ne do tipov ker so papuče. Večkrat videno in dokazano. Ma Popaj prou: ženske se hvalijo kok je taka veza dobra, tipa nobenga ne slišiš.

1. če bo zanosila, se bo kar sam zajebal, ker menda si otroka ne bo sama naredila
2. mladeniča lahko uniči starejša, mlajša ali ena njegovih let
3. kam dol ga vleče? a je kje napisala, da je kakšna težka odvisnica?
4. do katerega leta bo pa tip “hotu žurat”? a do 40?
5. ženska pri 47-ih ni starka
6. če se odrasel moški zavestno odloči za zvezo s starejšo žensko in potem gleda za mlajšimi, je seveda krivda v celoti njegova

In ne, jaz nimam 15 let mlajšega, imam 15 let starejšega in se mi ni zgodilo nič od tega kar ti pišeš.

1. če bo zanosila, se bo kar sam zajebal, ker menda si otroka ne bo sama naredila
2. mladeniča lahko uniči starejša, mlajša ali ena njegovih let
3. kam dol ga vleče? a je kje napisala, da je kakšna težka odvisnica?
4. do katerega leta bo pa tip “hotu žurat”? a do 40?
5. ženska pri 47-ih ni starka
6. če se odrasel moški zavestno odloči za zvezo s starejšo žensko in potem gleda za mlajšimi, je seveda krivda v celoti njegova

In ne, jaz nimam 15 let mlajšega, imam 15 let starejšega in se mi ni zgodilo nič od tega kar ti pišeš.
[/quote]
Zdaj pa svojega zamenjaj za 30let mlajšega in povej kako noro to je.

Očitno vama je lepo ampak on je neka druga generacija, lahko bi mu bila mama
Poznam nekaj takih parov, težko bi rekel, da jim vse štima, vidi se razlika v letih, v bistvu občuti.
Tudi vajin odnos v partnerstvu je težko enakovreden, si le starejša in te drugače jemlje kot če bi imel ob sebi enako /mlajšo partnerko.
Kako bo šele čez nekaj let, ko te zaradi starosti začnejo zapuščat moči on bo pa še vedno poln energije?

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ojej, ojej. Vsakič, ko si se oglasila, si dala vedet, da si res stara, kolikor piše, v glavi pa kar pašeš k svojemu otroku. Prosim, ne uniči mu življenja. Svojega si že.

New Report

Close