Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek E-asistent podražil storitve za 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

E-asistent podražil storitve za 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

Ne vem, kdo dopušča tako podražitev, vendar je bila v preteklem šolskem letu cena storitve E-asistent za OBA starša in dijaka 26,00€, sedaj pa je po novem cena za oba starša 26,00€ in za učenca ali dijaka posebej 26,00€. Ne vem, kdo je še vpleten, vendar je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} podražitev odločno prevelika, razen, če so jim apetiti čez noč tako zrasli…..

[attachment=0]otroci.jpg[/attachment]

Zakaj sploh rabiš e-asistenta?


Če bi se večina odločila in ne bi plačala njihove podražitve, bi hitro spustili ceno..
Ker pa slovenčki za svoje glupe sončke naredijo vse in plačajo tudi, potem pa ni problemov.
Zaradi mene lahko postavijo ceno po jurja, vi pa plačujte

nova
Uredništvo priporoča

ne rabiš asistenta. pusti otroku, da ti sam pove za slabe in dobre stvari.

Tok tok, je kdo doma? Ta cena je bila že lansko leto. E-asistent čisto lepo deluje z eno naročnino, zato ne zganjaj panike.

Mi sicer nismo imeli tega plačljivega dela ampak ko sem prebirala kaj sploh dobiš za to in koliko plačaš mislim da je bilo že lani tako. Za učence ena cena in druga za starše.
Ne vem jaz se potem nisem odločila ker enostavno ne vidim plusa v tem. Imam ta ne plačljivi del zaradi komunikacije z učitelji in pa odjave prehrane. Starejša dva imata pa tudi odprtega svojega da vidita nadomeščanja pa včasih kakšen učitelj napiše domače naloge.

Bi se ti mogoče pozanimala, kaj easistent sploh je? Zadnjič je še tisti psiholog Juhant streljal take kozle, da glava boli. Da ni okej, če otrok pride domov in so starši izvedeli za oceno, preden jim ima otrok priložnost povedati. In zato je easistent slab. Easistent pa ima ravno zato zamik vpisa ocen in se ta scenarij sploh ne more zgoditi. Ljudje torej komentirate zadeve, ki jih sploh ne poznate. S “strokovnjaki” vred. Pri nas je easistent ravno za otroka, da ima vse stvari za šolo na enem mestu, vse obveščanje, urnike, pregled nad ocenami. Jaz ga uporabljam samo, da napišem opravičilo.

Sicer ne vem kako je v srednji šoli. Ne uporabljam e-asistenta. Otroka proti koncu OŠ. Glede ocen pričakujem, da mi povesta in vse kar se dogaja, ne da ju jaz opominjam kdaj in kaj imajo. Zaenkrat deluje.


Če kdo ne ve je eAsistent privatno in tržno usmerjena storitev.

Za sončke ni nič predrago 😄

Bi se ti mogoče pozanimala, kaj easistent sploh je? Zadnjič je še tisti psiholog Juhant streljal take kozle, da glava boli. Da ni okej, če otrok pride domov in so starši izvedeli za oceno, preden jim ima otrok priložnost povedati. In zato je easistent slab. Easistent pa ima ravno zato zamik vpisa ocen in se ta scenarij sploh ne more zgoditi. Ljudje torej komentirate zadeve, ki jih sploh ne poznate. S “strokovnjaki” vred. Pri nas je easistent ravno za otroka, da ima vse stvari za šolo na enem mestu, vse obveščanje, urnike, pregled nad ocenami. Jaz ga uporabljam samo, da napišem opravičilo.
[/quote]
mogoče tisti, ki ga uporabljajo, vejo več, kot jaz?

Kot učitelj, kot starš in kot človek…
Prihaja novo šolsko leto… vse starše prosim, da se naj izogibajo e-asistenta in sicer iz večih razlogov:

1.) naj ima vaš otrok kdaj pa kdaj kakšno neopravičeno uro, ne da bi vi vedeli
2.) ko dobi nezadostno, naj sam odloči, kdaj vam bo povedal za svoj neuspeh
3.) tudi ko dobi dobro oceno, naj bo vaš otrok prvi, ki vam to pove
4.) pojdite raje v šolo na govorilne ure, kot da bulite v jebeno statistiko, ki tako ali tako nič ne pove o vašem otroku
5.) z e-asistentom se spreminjamo mi-učitelji, vi-starši in kar je najhuje, naši otroci v čredo lenih, neumnih in predvsem vodenih ovac…

Zato… pustimo si kdaj pa kdaj, da smo slabi in neuspešni… dopustimo, da nam naši “srčki” sami povedo za uspehe in neuspehe (če tudi čez pol leta)… skratka, želim vam lepo novo šolsko leto brez e-asistenta, ta naj ostane za nas razrednike in učitelje, zato, da nam ta jebeni program sam statistiko računa…
Za vse ostalo, bodimo ljudje za ljudi.
Boris Krabonja osebno

naj ga ima otrok sam, če ga rabi. starš ga gotovo ne. pa si prišparala 26 evrov


Zakaj se sekiraš za ubogih 26€??
Ga bosta z decem en litr manj spila…
[/quote]

Si me mogoče zamenjala z avtorico?


mogoče tisti, ki ga uporabljajo, vejo več, kot jaz?

Kot učitelj, kot starš in kot človek…
Prihaja novo šolsko leto… vse starše prosim, da se naj izogibajo e-asistenta in sicer iz večih razlogov:

1.) naj ima vaš otrok kdaj pa kdaj kakšno neopravičeno uro, ne da bi vi vedeli
2.) ko dobi nezadostno, naj sam odloči, kdaj vam bo povedal za svoj neuspeh
3.) tudi ko dobi dobro oceno, naj bo vaš otrok prvi, ki vam to pove
4.) pojdite raje v šolo na govorilne ure, kot da bulite v jebeno statistiko, ki tako ali tako nič ne pove o vašem otroku
5.) z e-asistentom se spreminjamo mi-učitelji, vi-starši in kar je najhuje, naši otroci v čredo lenih, neumnih in predvsem vodenih ovac…

Zato… pustimo si kdaj pa kdaj, da smo slabi in neuspešni… dopustimo, da nam naši “srčki” sami povedo za uspehe in neuspehe (če tudi čez pol leta)… skratka, želim vam lepo novo šolsko leto brez e-asistenta, ta naj ostane za nas razrednike in učitelje, zato, da nam ta jebeni program sam statistiko računa…
Za vse ostalo, bodimo ljudje za ljudi.
Boris Krabonja osebno

naj ga ima otrok sam, če ga rabi. starš ga gotovo ne. pa si prišparala 26 evrov
[/quote]

Podpis.


mogoče tisti, ki ga uporabljajo, vejo več, kot jaz?

Kot učitelj, kot starš in kot človek…
Prihaja novo šolsko leto… vse starše prosim, da se naj izogibajo e-asistenta in sicer iz večih razlogov:

1.) naj ima vaš otrok kdaj pa kdaj kakšno neopravičeno uro, ne da bi vi vedeli
2.) ko dobi nezadostno, naj sam odloči, kdaj vam bo povedal za svoj neuspeh
3.) tudi ko dobi dobro oceno, naj bo vaš otrok prvi, ki vam to pove
4.) pojdite raje v šolo na govorilne ure, kot da bulite v jebeno statistiko, ki tako ali tako nič ne pove o vašem otroku
5.) z e-asistentom se spreminjamo mi-učitelji, vi-starši in kar je najhuje, naši otroci v čredo lenih, neumnih in predvsem vodenih ovac…

Zato… pustimo si kdaj pa kdaj, da smo slabi in neuspešni… dopustimo, da nam naši “srčki” sami povedo za uspehe in neuspehe (če tudi čez pol leta)… skratka, želim vam lepo novo šolsko leto brez e-asistenta, ta naj ostane za nas razrednike in učitelje, zato, da nam ta jebeni program sam statistiko računa…
Za vse ostalo, bodimo ljudje za ljudi.
Boris Krabonja osebno

naj ga ima otrok sam, če ga rabi. starš ga gotovo ne. pa si prišparala 26 evrov
[/quote]

Se strinjam – naj ga ima otrok. Moj osebno nima neopravičenih ur in slabih ocen, za dobre ocene komaj čaka, da pove, tako da za to res ne rabim e-asistenta. Statistiko mora pa sam vedeti zaradi štipendije. Če mu je ne bi pokazal e-asistent, bi jo moral računati pač sam.
Očitno je e-asistent problematičen pri slabših dijakih. Poznam mamo, ki ga je odjavila, ker je dobivala same slabe novice. 🙂 Dobesedno se je izrazila: Ne rabim tega k**** hudičevega, da mi piska ob vsaki j**** neopravičeni uri. Od obvestil se da drugače tudi odjavit, ni obvezno. Tudi tega vsi ti strokovnjaki očitno ne vedo.

Bodite si vendar na jasnem, da je ta aplikacija zlata jama, od katere imajo vsi koristi : od avtorjev, posrednikov in vseh šol, ki so tukaj vključene.
Kdor zaupa svojemu otroku se bo temu pač ognil, ostale pa boste itak svoje zlate sončke spremljale še do fakultete…


Zakaj se sekiraš za ubogih 26€??
Ga bosta z decem en litr manj spila…
[/quote]

Kak en liter??? En liter dobrega vina stane manj kot 3 eur. Gre za 9 litrof!

Kak en liter??? En liter dobrega vina stane manj kot 3 eur. Gre za 9 litrof!
[/quote]
Predvidevam, da gre za damo višjega cenovnega razreda, tako da najbrž ne bo zadovoljna s tvojo robo po 3€!


V svinčenih časih smo šli starši v šolo in povprašali kako je s “sončkom”.
Enkrat so mi ponujali možnost, da me obveščajo po mailu.
Nekako nisem našel smisla v tem sistemu in še vedno hodil na govorilne ure in reševal probleme, če so bili, takoj!
Ampak svinčeni časi so omogočali biti na govorilnih urah, biti v primernem času!

Pa kaj kopliciraš, no 🙂

Naroči samo za enega z večino pooblastil, pa se vsi prijavljate v ta račun za enega dijaka – ni problema. Pri nas tako delamo, ko je potreba. Ker tudi zaupamo našim dijakom, ne rabimo imet posebej računa za “starše”, za špeganje noter, sploh pa ne v redovalnico. Pošteno povesta – ker tudi ni problemov glede ocen in vsega ostalega:)

Asistenta pa potrebuje predvsem dijak za vpogled v določene stvar ( napovedi spraševanj in preverjanja znjanja ipd – sploh če je kak status, da si laže skoordinira ostale obveznosti izven šole ( hobi, a v srednji nima statusa športnika, v OŠ je bi, zdaj ni potrebe, sfolga vse z dogovori z učitelji, tudi preko eAsistenta….l), za prijavo prehrane, ipd. Pri nas to samadva delata. Za opravičila za odsotnost pa pišemo dirket na mejl razrednika.

Če priznam, imam e asistenta samo zato, da se lahko pasem po vseh peticah svojih dveh otrok,
ter pohvalah, ki jih zapišejo učitelji. Svoja otroka sem lepo vzgojila, nobenega špricanja in problemov v šoli, zelo hvaležna in spoštljiva sta. Učitelji ju tudi na govorilnih urah ne morejo prehvaliti.
To mi je kot neko potrdilo, da dobro delam. Iskreno povedano. Pa dam teh 26 EUR.
Dobili ste iskren odgovor, zakaj ga imam.

Proti so itak samo starši, katerih otroci so nemogoči.

Čuden fetiš imaš …..

Tudi našadva sta briljanta – dosedaj same petke, pa imata easistenta izkuljučno za njuno pomoč, koordinacijo, ne pa za “orgazmiranje” staršev nad odličnimi ocenami in pohvalami, LOL!

Mi smo vzeli eno naročnino. Otrok in starša vstopata z isto kodo. No brainer. Otrok gre itak večkrat gor gledat.


Tudi moja dva sta najboljša, hči pomaga učiteljici pri pouku in razloži, kar učiteljica ne zna… In to v tretjem razredu.
Sin pa je že dvakrat preskočil razred in je sedaj pri 12 že v srednji šoli.

Moja je odlična in bo kmalu stara 43 let. Asistenta imamo, da se hvalimo.

Saj ga tudi otrok ne potrebuje. Šola ima zagotovo osvežene urnike na spletni strani, različne dejavnosti tudi, svoje ocene si pa lahko sproti kam zapiše, če si jih ne zapomni. Mi je prav všeč, če take starše udari še po žepu. Kar plačujte, če se vam zdi, da morate bdeti nad otrokovo šolo kot jastreb nad mišjo.

New Report

Close