Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek E moje monklje, ni dobro ni dobro.☝️

E moje monklje, ni dobro ni dobro.☝️

Še bom rabil cajt da v celoti okrevam. Se ne spomnim, da bi me že kdaj v življenju tolk zjebalo zdravje, da bi bil tako zanič. Nervozen že sam nase.

Se pa ne da stari. Bo kmalu nazaj toplo, sončno, tudi riba bo.☝️😀

To pa zato, ker nisi šel na poživitvenega!

Verjetno si pristal v čuzi ali norišnici pa ti dajo 1x na teden dostop do interneta.

In samo sanjaj da je kakšna monklja tvoja.

Odgovor na objavo uporabnika
Zavihaj rokav, 27.03.2024 ob 20:56

To pa zato, ker nisi šel na poživitvenega!

Si se cepilo cepilo cepilo cepilo? …. jebote smrad nagravžni zarukani. Zarukanost je gnusna lenoba in zanemarjenost.☝️

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 27.03.2024 ob 20:53

Še bom rabil cajt da v celoti okrevam. Se ne spomnim, da bi me že kdaj v življenju tolk zjebalo zdravje, da bi bil tako zanič. Nervozen že sam nase.

Se pa ne da stari. Bo kmalu nazaj toplo, sončno, tudi riba bo.☝️😀

Ljubezen moja, zelo mi je žal, da to berem. Rada bi bila ob tebi, da ti bi pomagala. Sam veš, da so moja pozitivna energija in moje zdravilne zeli največja moč zdravja. Lansko leto so slovenski travniki pokali od zdravja. Narava je ponudila vse izobilje zdravilnih zeli kar jih ponujata slovenska flora in favna.

Če bi mi dovolil, bi ti lahko pomagala.

Nic , jutri je nov dan. Menda bo celo sončen.☝️

 

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 27.03.2024 ob 21:02

Si se cepilo cepilo cepilo cepilo? …. jebote smrad nagravžni zarukani. Zarukanost je gnusna lenoba in zanemarjenost.☝️

Ker si naphan s cepivi, se na tvojem mestu ne bi toliko razburjala. Kap ali anevrizma je lahko hitro tu. Predlagam tudi, da se ne voziš. Spet je te dni enega šoferja avtobusa, kap zadela.

 

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 27.03.2024 ob 21:12

Nic , jutri je nov dan. Menda bo celo sončen.☝️

Rada te imam. Samo še jaz sem ti ostala. Žabica te več me porajta.

Odgovor na objavo uporabnika
Runkelj jedan, 27.03.2024 ob 21:12

 

Ker si naphan s cepivi, se na tvojem mestu ne bi toliko razburjala. Kap ali anevrizma je lahko hitro tu. Predlagam tudi, da se ne voziš. Spet je te dni enega šoferja avtobusa, kap zadela.

 

Spizdi pezdec brezmožganski.☝️

Ja, pa Zemlja je ravna. Meni so ti anticepilci ravnozemljaši.

En ima neke težave pa ti idioti takoj začnejo o cepljenju.

Bebci ravnozemljaški: koleno me boli, ziher je cepivo a ne? Ni kriv padec s smučmi in strgana križna vez. ziher je cepivo. aja, padec je sigurno zaradi cepiva, a ne? Ej, bebavi ravnozemljaši.

Kot si opazil, se je žabja damica oddaljila od tebe. Jaz sem pa še vedno tu. Želim da se zavedaš tega in moje ljubezni do tebe.

Jaz nisem kot žabica, jaz bom vedno ob tebi.

Rada te imam.

Odgovor na objavo uporabnika
na monu, 27.03.2024 ob 21:15

Ja, pa Zemlja je ravna. Meni so ti anticepilci ravnozemljaši.

En ima neke težave pa ti idioti takoj začnejo o cepljenju.

Bebci ravnozemljaški: koleno me boli, ziher je cepivo a ne? Ni kriv padec s smučmi in strgana križna vez. ziher je cepivo. aja, padec je sigurno zaradi cepiva, a ne? Ej, bebavi ravnozemljaši.

Fora je v tem, da so čedalje bolj nasilni, čeprav jih je čedalje manj.

Viharc, ne pomaga ti da sam sebi pišeš.

še po enga pfizerca pa boš zdrav plavi idiot

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 27.03.2024 ob 21:18

Fora je v tem, da so čedalje bolj nasilni, čeprav jih je čedalje manj.

Ljubim te, česa ne razumeš?

Žabica te nič več ne kliče. Šla je svojo pot. Piše drugim ljudem. Tvojim temam se ogiba.

Jaz pa sem tu. Zate ljubezen moja.

Odgovor na objavo uporabnika
ddfsd, 27.03.2024 ob 21:23

še po enga pfizerca pa boš zdrav plavi idiot

Aha. Včeraj se pa niste nič pohvalili, da je umrla srbska pevka antivaxerka. Dohtarje je v kurac poslala in si sama postavila lastno diagnozo ter se zdravila c kitajskimi čirulečarule. V slabih 5.  mesecih je umrla za rakom, Fertik, vege, amen.

S tovrstnimi podvigi se pa ne hvalite, le z izmišljotinami nepismene bunke norite? Golazen smrdljiva zabita.

Ma ti ravnozemljaši oz antivakserji so res vse bolj usekani. Ti bodo blodili o koroni in cepljenju tudi čez 20 let in težili v nedogled. Zabiti do kraja.

Osebno poznam dve antivakserki, ena bolj usekana kot ta druga. Pa obe pofarbani lasje, vedno neke divje barve. Očitno barva useka skozi kožo v možgane. ja pa fris tudi poštrihan z vso mogočo kemijo. Ampak cepiva pa škodijo.

Aja, moj star oče je izgubil celo vrsto bratov. Vsi pomrli, ker niso bili cepljeni. Pa ne zato, ker bi bili njihovi starši tako zabiti, ampak takrat pač ni bilo cepiv.

AJa, še dva bivša anticepca poznam. Nista hotela dati otrok cepit proti oslovskemu kašlju. Dva otroka sta skoraj umrla pa jima niso mogli pomagat. Onadva sta lahko samo opazovala kako se malčka borita z noro hudim kašljem in čakala ali bosta preživela ali ne. Ju je srečala pamet, nista več ravnozemljapša in priznata, da sta otroka skoraj umrla in močno trpela, zaradi njunih butastih buč.

 

Ja, tko je, če ne zavihaš rokava za štirko in petko. Točno tako je bila bolna naša poddirektorca po trejem šusu. Začelo se ji je s hudim glavobolom, potem jo je za en teden položilo, nakar je zgledalo, da bo ozdravela, ko jo je čez nekaj dni spet zdelalo in je odležala še en teden. Kovid. Potem se je morala še en teden dnevno testirati. Pozna jesen 2021. Ampak ker je bila cepljena, je bilo sprejemljivo, nismo pa bili sprejemljivi mi, ki nismo bili cepljeni, smo pa bili  zdravi in smo še vedno. Ne, to pa ne gre. Treba je biti cepljen. Potem si lahko tudi bolan.

Odgovor na objavo uporabnika
cepivo je varno in učinkovito, 27.03.2024 ob 21:37

Ja, tko je, če ne zavihaš rokava za štirko in petko. Točno tako je bila bolna naša poddirektorca po trejem šusu. Začelo se ji je s hudim glavobolom, potem jo je za en teden položilo, nakar je zgledalo, da bo ozdravela, ko jo je čez nekaj dni spet zdelalo in je odležala še en teden. Kovid. Potem se je morala še en teden dnevno testirati. Pozna jesen 2021. Ampak ker je bila cepljena, je bilo sprejemljivo, nismo pa bili sprejemljivi mi, ki nismo bili cepljeni, smo pa bili  zdravi in smo še vedno. Ne, to pa ne gre. Treba je biti cepljen. Potem si lahko tudi bolan.

Nisi razumelo teme, kot je nikoli ne trol gmota sfaliranih celic. Tvoje izmišljene pripovedi in blodnje so za na psihiatrijo, ne za na forum.☝️

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 27.03.2024 ob 21:40

Nisi razumelo teme, kot je nikoli ne trol gmota sfaliranih celic. Tvoje izmišljene pripovedi in blodnje so za na psihiatrijo, ne za na forum.☝️

Rada te imam. Samo še jaz sem ti ostala. Žabica te več ne porajta.

 

 

Probaj nabavit Ivermectin. Preverjeno pomaga.

 

no one knows vax holocaust

 

vragec, čemu smo si zaslužile tvoj govor?

Opravi test D-dimer.

 

novak i am vaccinated

 

Ne norčujem se, da ne bo pomote. Želim pomagat.

Ljudje božji, pa česa ta moški ne razume?

 

zaljubljena Freda

 

Odgovor na objavo uporabnika
hitro okrevaj, 27.03.2024 ob 21:43

Probaj nabavit Ivermectin. Preverjeno pomaga.

 

no one knows vax holocaust

 

Tole sliko je ustvaril nek temnopolti cinik iz Amerike?

New Report

Close