Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ..ebeni kadilci na balkonu

..ebeni kadilci na balkonu

tudi jaz imam probleme s kadilci sosedi,ki večkrat na dan uživajo s cigaretom v ustih na balkonu in ko stopim na svoj balkon, se mi zdi, kot da sem v kadilnici. Če pa imam odprta vrata od balkona, mi pa smrdi celo stanovanje. Če je že miselnost, da vsak lahko dela na balkonu, kar hoče, potem naj pa še smrdljivi dim od cigarete zadrži za svojem balkonu, ne pa, da se dim vali na moj balkon in v moje stanovanje! Do tega nima nobene pravice! Tudi sušim in zračim perilo na balkonu, pa tudi rada popijem kavo in uživam v razgledu! In s tem popolnoma nič ne motim egoističnega kadilca na sosednjem balkonu. Nasprotno pa on mene posiljuje s svojim dimom- hočem , nočem, ga mora vohati, ali pa oditi iz stanovanja!? Poleg tega, da sebe uničuje s kajenjem , pasivno še mene zraven s svojo odvisnostjo in egoizmom!
Do tega kadilci nimajo nobene pravice, pa naj vsak reče, kar hoče!

razvite države so čikarsko sr.anje pod okni prepovedale.


[/quote]
Meni pa lepo travca vsak večer diši iz spodnjega balkona hehe. Kaj ste eni omejeni res.kaj nimate druzga dela kot vohati po čem smrdi vzunej???


Kako morete tako živet en na drugem, jaz grem iz bajte samo še na britof, ne grem v blok če mi plačate.

[img]http://www.finlandforthought.net/wp-content/finland_smoking_balcony.jpg[/img]

žalostno je edino to, da še bližnje potegnejo z zastrupljanjem zraka

Ne kadim. Nikoli nisem kadila.
Mi je šla pa tale gonja proti kadilcem čisto predaleč. Da se ne kadi v notranjih javnih prostorih, to je edino pravilno. Kar je šlo dlje od tega, je čisto navadna gonja.
Na svojem balkonu zunaj na zraku jih nimate kaj preganjati.
[img]https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/51m-mMR8ZaL._SX331_BO1,204,203,200_.jpg[/img]

Sem bivša kadilka in sem zanalašč zakajala sosede v bloku, večinoma so itak upokojenci in je vseeno, ker itak jamrajo za vsak drek. Zanimivo, da se noben ne pritožuje čez sosede bosance, ki pražijo čebulo ob 10h zvečer poleg tega, da kadijo kot turki. :))

Jaz se raje družim s kadilci, ker so pogosto bolj človeški. Imajo napako, ki je ne morejo skriti in se ne trudijo s pretvarjanjem o lastni popolnosti tudi na drugih področjih. Veliko bolj prijetni, kljub dimu.

Hahahahahahahaha

Sicer pa na lastnem balkonu bom delal, kar mi paše, zaboli me k**** kaj vas moti. Mene pa recimo moti, da mi en kekec diktira kje bom kadil. Zapri okno ali pa še boljše zabarikadiraj se v klet pa nikol vec ven. Če vam pa smrdi pa gofljo zaprite, bo smrad takoj manjsi

ne samo, da silite bližnje v kašelj in slabo počutje zaradi smradu, vi predstavljate katastrofalen strošek za zdravstvo, ker vas 10 dnevno odide rakom žvižgat, dohtarji non stop opozarjajo, da vas ne morejo reševat na skupne stroške. https://www.revijazamojezdravje.si/novice/v-oblaku-dima-vsak-dan-umre-10-prebivalcev-slovenije.html

Jaz sem že od nekdaj mnenja, da bi morali kronični kadilci, alkoholiki in tisti, ki se zavestn prenajedajo s hrano prispevati mnogo več v zdravstveno blagajno s svojimi prispevki in tudi za zdravstveno zavarovanje, saj veliko njihvih tipičnih bolezni bolezni izvira ravno iz njihove odvisnosti in posledično tudi bolj pogosto ustvarjajo gnečo po zdravniških čakalnicah.

Jaz sem že od nekdaj mnenja, da bi morali kronični kadilci, alkoholiki in tisti, ki se zavestn prenajedajo s hrano prispevati mnogo več v zdravstveno blagajno s svojimi prispevki in tudi za zdravstveno zavarovanje, saj veliko njihvih tipičnih bolezni bolezni izvira ravno iz njihove odvisnosti in posledično tudi bolj pogosto ustvarjajo gnečo po zdravniških čakalnicah.
[/quote]

Po drugi strani pa celo življenje prispevajo v državno blagajno več kot brezmadežniki.

kadilci odj…bite¨!!

Po drugi strani pa celo življenje prispevajo v državno blagajno več kot brezmadežniki.
[/quote]

A bejžnobejž…….Podpri s primerom!

kaj pomenita pikici pred ebeni ☺

Upam da začneta se poleg tega z učnimi hudimi kadilskimi kašlji in pa zelenimi pljunki čez balkon da se ti še Mal zagravza.

Kompromis. Zazidsj balkon samo tako ga zazidaj da bo neprodusno zazidan…

Pr nas ne da sam kadijo. So tuki tud jointi in vse ostalo. Kaj me bi k…. Kaj kdo dela naj dela kar mu paše Brigite se zase pa uživajte življenje. Upam samo da ne odnesete balkona sabo pod ciprese ko boste šli pod ciprese… Aja za po vrh pa se svež zrak. Hahaha ker bu….. Si ti kje maš ti svež zrak sred mesta na balkonu pod blokom pa 600 avtov parkiranih halooo ti pa si Buda…

Pr men komisija čvarke dela na balkonu smrdi k pr norcih. Pa še nagnem čez balkon pa mu rečem komisija kaj tok diši. A jebiga komšo delam čvarke ti pol prinesem eno teglo.. In sva Use zmenjena hahahah super odnos…

V znak protesta grem na balkon enega prižgat. Se mi kdo pridruži pri protestu. Pa vsi skupaj na enkrat na BALKONU prizgemo.

Ej imam idejo. A gremo mi kadilci na obalo živet. Ker tam večinoma skoz neki piha pa se ne bojo mogl pritoževat da jim na balkon nese dim… Aja sam kaj k bojo pa na morje prišli v kemp pa jim bo do kampa veter nosu cigaretni dim..

nekadilci trpijo v čikarskem dimu doma v svojem stanovanju, pred trgovinami, pred podjetji, povsod, o zaščiti nekadilcev v tej zloveniji lahko samo sanjaš.

New Report

Close