Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Edini nočni ptič je

Edini nočni ptič je

naš razbojniček…edino on drži tale forum pokonci ponoči…ampak sedajle še ni tako pozno in kje ste?????

Cmoka vsem, lepo ninajte, lepo sanjajte, kaj nagajivega počnite…jaz pa vam bom tule ša malo nagajala…ker sem vse to že skoraj opravila, no še ninat grem samo, čez nekaj časa;)!!

Kje steeeee????????????????

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A zdaj pa še ti spat?A kino je že bil?
Nočem odgovora!
Sp

Ne ne grem še ninat, za drugo pa nočeš odgovora, si kaj moj, ti posta od hotmaila laufa;))?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Meni laufa samo še tolažit vse po vrsti,vključno z ženo!
RAD TE IMAM!
A je letalstvo v zraku?(da se umaknem pravočasno,namreč)
Sp

Sokol, kje siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Ni ga, vse je čisto, lahko si miren!
Kanarino pa je tam nekje…skrit pred sokolom.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A da ja!? sem že tako preplašen,da ne vem več kaj,kje in kdaj je kaj!
Sp

ne, ne, nič bat…samo malo, me je posta skoraj zasula in grem nekaj nujno pisati.-odpisati..

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Razbo!
Napiši kaj lepega to noč!saj ti to znaš!
In ko ne bom mogel spati,ti dam mojo tel.številko,da rečeva kaj.Noči imajo res svojo moč,ampak 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} se tega ne zaveda….
Straži namesto nas!
Sp

New Report

Close