Najdi forum

Ej

Sem!!

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Sharky, če se tista popoldanska ura pri tebi lahko premakne na okoli 15.00, pa res lahko skupaj spijeva kavo v City-u. Drugače pa drugič…
Cmoka, da boš ugotovil zakaj me že ne maraš, ne saj se hecam, saj vem kaj te muči.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ni mogoče v City-ju okrog 17, prej ne!

🙂

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Žal, potem pa drugič, kajti ob 17.00 sem že na drugem koncu…
Evo, pa se bova še nekaj časa imela rada kot kuža in muca…no glavno da je ena simpatija, pa čeprav ni taprava. Ampak se bo tudi to spremenilo, vem!Cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sploh ne vem o čem govoriš, res!?

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Kje pa in ob kateri uri in kdaj????? :)))))))))

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Eto, pri obeh terminih odpadem:
1. sem še v službi
2. do LJ imam uro in pol, pridem prepozno, žal.

Ja, pa kdaj drugič…:-)))

Danes
1 termin od 12-13 Lj. center
2 termin od 17-18 Lj. Btc

🙂

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Pozabiva, ko se srečamo…bo vse drugače.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tja pa naj priletim s konkordom al kaj??? Ne bo šlo,ker sem oddaljena kar nekaj KMjev…škoda…če bi bil s Štajeskega konca…bi lahko skupaj tarnala in razglabljala o ljubezni…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Krasno :))

Veliko besed … 🙂 Tako mora bit

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

A to misliš, da smo samo pisale…za prazen nič, težko je iti na kavo z ultimati, takrat in takrat, če bi bili možni kompromisi, je vse lazje izvedljivo.
Uživajmo!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Naredimo kompromis in se resno zmenimo….no, če bi res koga zanimalo… prosim pa vnaprej, da upoštevate določene razdalje do LJ (ne samo mene, tudi naših Štajercev, Primorcev itd.). Prav?!

Sem zraven, bo res potrebno slej ko prej spit našo skupno kavo.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

drugače, jo bova pa kar sami, kaj?!

Cmoka na lička.

Kompromis! 🙂

Popoldan sem frej od 17 ure naprej! Bom bližini BTC-ja ker si morm škarpe kupit!!!!

Za štajerke!!

V soboto bo na nekem Kurenttanc -al nekaj podobnega :))) Okolica Ptuja
In v nedeljo bom na karnevalu v Ptuju!!!

Še kej!!!!

lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

To pa sigurno, slej ko prej!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kako boš namaskiran?! Mislim, tako, by the way… da te spoznam, če te srečam…:-))

Kdaj kje??

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Ja na maškaradi, no!

Nimam pojma, upam da ne bom nič :)))

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

ampak žal Sharky, z veseljem bi s teboj čeveljčke kupovala ali pila kavo… ampak danes po 17.oo sem res drugje in žal ne morem. Bova pa drugič na kavo šla, saj sva blizu eden drugega. Ljubljana in okolica to sem imela v mislih.
Če pa se premisliš, pa sem danes na razpolago od 15 do 16. za kavo.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Se pa naredi v Amorčka, da ti malo dvigne moralo!!!
Puščico pa izstreli v tisto bejbiko nazaj, ki ti je srček razcefrala, madona.

Ajdi, malo za šalo, malo je pa tudi resnice tukaj notri, nehaj se smiliti sebi, poglej, koliko lepih deklic teka naokoli!!! Kje je zdaj tisti ta pravi Sharkonček?!
Če ne bo drugače, bom res prišla na Ptuj, da te malo “zdrmam”. Si pa res potreben močne injekcije!

Cmoka na lička, Sharky.

ja to je to, naš Sharky in prav žal mi je, da nimam časa danes za kavo…
No vidiš Sharkon, kako se trudimo okoli tebe, pa ne misli da je to le zajebancija, kaj če so prijateljski namigi in želje, da ti res želimo vse lepo.
Cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kako misliš naj puščico izstrelim nazaj??

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

New Report

Close