Najdi forum

Ej

Vse se da, če se hoče. Misliš, da ji je čisto ravno?! Neeee, dečko, najdi eno luštno frendico, pa jo ob eventuelnem srečanju z izgubljeno ljubeznijo primi kar tako za rokco…. penasta bo, sigurno, na tebi pa je, da si najdeš res eno fest bejbiko, da jo bo kar vrglo od ljubosumja…

(pa ne naokoli govorit, da je žverca to rekla, sem že itak preveč popularna…:-))

Sicer boš imel zadoščenje le za kratek čas, bo pa balzam na tvojo ranjeno dušo!! Bodi malo žleht, zakaj bi lahko bila samo ona?! kje pa to piše???

Naj ji bo kakor hoče, če je preveč preponosna in ima raje družbo “nove” kolegice in …. jo naj ima! Sam Sharkona ne bo imela več!!!
Sem se preveč ponižal, preveč dajal in nič sprejemal. Dekle je premlado “nezrelo” očitno ne išče ljubezni ampak tako da ni dolgcajt…
Ne bom jo nič lubosumno delal, hvala bogu da se ne srečujeva…

Če ji bo kdaj žal pa bog pomagaj imela je platino hotela je kič 🙂

Zamujena priložnost ne vrne se nobena…

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Pa se nisi kdaj vprašal, če si namesto na biser, naletel na prazno školjko?!
Jaz bi dala roko v ogenj, da je tako.
Zato se tudi ne splača žreti. Sigurna pa sem, da boš kmalu našel tisti svoj biser, ki bo znal in vedel, da si platina. Brez skrbi. Nasmeh na obraz, žalostnih dečkov punce ne gledajo rade.

P.S.
Malce nasmeha za žverčko, prosim! 🙂

Lahko vprašaš ostale, ki me poznajo da sem vedno nasmejan.
Tudi sedaj sem bolje, nisem pa super ali ful dobro…

Upam samo da to ne pusti takih sledi zaradi katerih bi katera druga trpela oz. ji nebi verjel, zaupal…

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Pokaži, odkrij se ji. Strahove ji lepo razloži, boš videl, da bo sprejela in ti pomagala. Res ji pa ne pretiravaj. Povej po resnici.

P.S.
Rada bi te spoznala, rada imam nasmejane ljudi. Upam, da se enkrat srečava, pa še rečeva katero.
Me pa veseli, da si že malo zlezel iz krize, vse je treba delati počasi, ne na silo.
Radi te imamo, naš si!!!
Cmoka na lička.

Ti si dobra, ona točno ve kako je in kako mi je!!!!!
Ne rabim razlagat, res ne. Sem ji razlagal en mesec.
Hudo je da se dekle odloči tako po letu in pol in brez tehtnega razloga…
Spoznal pa sem, da tudi take nočem -spremenila se pa vem da ne bo!!
Temelj za tapravo ljubezen je da se znaš pogovorit o vseh stvareh in da lahko klepetaš brez konca. To midva nisva imela pa čeprav sem vedno govoril da je to osnova, da se pogovarjava… Naj si najde osebo, ki ne bo rabila komunikacije…

lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Kar naj – čez par mesecev bo pa jokcala, kakšen je, da se noče in ne zna pogovarjati….:-)

Ajd, cmoka.

Ja nelagodno se počutim, ko pravijo nekateri :saj ne ve kaj je imela….
brez vezne stvari, tako se je odločila in tudi vem da če jo bo strlo se mi ne bo oglasila ampak rajši v seb držala -ker je taka v srcu- preveč ponosna! Pa kaj bo kdo rekel….
Res sva se imela lepo, brez problemov -z mojim prilagajanjem…kar mi ni bilo teško! Vseeno pa je odločitev njena in mislim da tudi če bi me hotela kdaj nazaj bo PREPOZNO!

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Napisal si: “Res sva se imela lepo, brez problemov -z mojim prilagajanjem, ali to pomeni, da se ona ni nič prilagajala…Sharky, temelj vsake uspešne veze je prilagajanje, odpovedovanje, kompromisi in seveda ljubezen on ostalo, ampak to iz obeh smeri, kolikor daješ naj bi prejemal in to je to.
Res pa je, da smo takole lahko pametni in dajemo nasvete , če pa nas kaj takega doleti, odpovemo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja…prav rada bi sla:*

🙂

ja pol boš pa šla hribovka…ampak od kdaj pa si deklica postala…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sharky , a mene si že pozabil ?

New Report

Close