Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ej, folk, kaj sem jaz dobila po …

Ej, folk, kaj sem jaz dobila po …

….. e-pošti, moram posredovati tudi
vam, ker sem se tako od srca nasmejala,
ker sem si sleherno temo od vseh teh tako
v živo zamislila, tako v živo ……. pa sem ob
tem še na tiste nemogoče dolge sestanke
mislila in na to, koga vse ti sestanki vzamejo …

Ah, z veseljem vam predajam temo v branje
in skušajte v njej uživati, kot sem uživala jaz:

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Na, branja pa nikjer, a?

Tukile je:VPIS ZA TEČAJ – NE ZAMUDITE

LEKCIJE, KI JIH MORA OBVLADATI SODOBEN MOŠKI

Vpis v tečaj je v lokalnem centru za rekreacijo – vpis je v teku.

Opozorilo: Zaradi kompleksnosti in zahtevnega nivoja vsebine, je maksimalna udeležba omejena na 8 kandidatov. Pohitite, ker je samo še nekaj prostih mest.

Tema 1 –
Kako napolniti posodico za led – Korak za korakom s prezentacijo in diapozitivi

Tema 2 –
Toaletni papir: ali raste na držalu? – Diskusija -okrogla miza

Tema 3 –
Ali je mogoce scati stoje s tehniko dviganja deske in pri tem ne pošpricati tal, zidu in soseda ? – Delo v skupinah

Tema 4 –
Fundamentalne razlike med košem za perilo in tlemi. Fotografije in skice z razlago.

Tema 5 –
Posoda po večerji: ali je mogoce, da se očisti po 7 dneh s pomočjo plesni? – Primer na video kaseti.

Tema 6 –
Izguba identitete: odreči se daljinskemu upravljaču zaradi žene – Odprta linija in klic na SOS telefon.

Tema 7 –
Učenje: kako poiskati stvari na pravem mestu namesto da obrneš stanovanje na glavo – Odprta diskusija

Tema 8 –
Vaše zdravje: Kupovanje šopkov in daril ne škoduje zdravju – Audio prezentacija in posvet s farmacevtom

Tema 9 –
Pravi moški vpraša za pravo smer ko se izgubi – Izpovedi iz vsakdanjega življenja.

Tema 10 –
Ali je iz genetskih razlogov nemogoče sedeti in biti tiho medtem ko žena bočno parkira? – Simulacija vožnje

Tema 11 –
Učimo se življenja: osnovne razlike med mamo in soprogo. – Delo v parih in igranje vlog

Tema 12 –
Kako biti idealen partner za šoping? – Vaje relaksacije, meditacije in tehnik dihanja

Tema 13 –
Kako se boriti proti cerebralni atrofiji: spomniti se rojstnih dnevov, obletnic in poklicati, kadar si pozen. -terapija s cerebralnim sokom in popolno lobotomijo

Po končanem tečaju preľiveli pridobijo naziv “SODOBEN MOŠKI”!

Rada vas imam!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close