Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek EJ RESNO!!!!!!!!NEMCI ZAPIRAJO MEJO MADZARI IN AVSTRICI TUDI!!!!!

EJ RESNO!!!!!!!!NEMCI ZAPIRAJO MEJO MADZARI IN AVSTRICI TUDI!!!!!

Ali kdo na tem forumu sebi za prijavljanje sovražnega govora? Ta post bom prijavila jaz. In opozorila, da je na medovernet očitno vsem vseeno[/quote]

Bi bilo lepo, ce bi te vsaj toliko, kot sovrazni govor, skrbela tudi prihodnost slovenskega naroda.

In ravno v tehle bodo našli poceni delovno silo? Bodo prej dobili drage socialne podpirance.[/quote]

Je treba razumeti demografijo.

In ravno v tehle bodo našli poceni delovno silo? Bodo prej dobili drage socialne podpirance.[/quote]

Je treba razumeti demografijo.[/quote]

Ti je očitno ne.

A veste,da je stala oskrba beguncev v devetdesetih okrog 30 milijard evrov.Očitno da eni ne veste.Mi ,če jih hočemo 10 tisoč oskrbet bomo morali dvigovat ogromne kredite.

Je treba razumeti demografijo.[/quote]

Ti je očitno ne.[/quote]

Očitno bolj kot ti 🙂

konec milti-kulti
Orban je imel prav že od začetka !!

A GLEDATE POSNETKE, KO MEČEJO VODO V PLASTENKAH?
Ko se stegujejo ročice otrok po sendvičih…… PA SE NA LEPEM ZAPRE OKNO NA VAGONU!

TOOOOOOOO, TIP JE REKEL, DA NE BOSTE JEDLI! In zmetal (zmetali, množica) vso pomoč na tire…….

ČE BI BILO FER – samo onesposobit tipe, jih zapret in terat nazaj!

Policija pa pa v maskah (itak smrdijo) tala hrano in ………………………………….. NIČ! 🙁

Jaz si predstavljam, da za sabo pustijo ‘obup’ – tako kot naši hašišarji, klošarji…. Samo da zavračaš pomoč!?!!!
Edino še vojska – VSE MOŠKE strpat na vlak in NAZAJ!!

Ni tu ……trenerja, pa peka………. ŠIBAJ NAZAJ! Itak ne bodo preživeli v mrazu – potem polne bolnišnice…. CEL KAOS! Je pa to napad na EU- hahahahaha, in EU jih je šolala, izobraževala….. JAO !!!
Ne! Žal, NE!!
IZGINITE IZ EU! Če ima kdo druge fascinantne pomoči – furaj jih v svoj dom, za svoj denar! !!!

Ja seveda nič – ker je befel od zgoraj – od Džerimami ( mami od đermani), pa od amerov tudi. Sploh ker smo najbolj koruptivna država v Evropi, nima vodstvo nobene možnosti odločanja in ibiranja, bomo dobili odrejeno, vse kar bo ostalo od ostalih – tiho bodte in požrite…..

Presenetili so 11/9 – z letalskim napadom ……. VSI IZBULJENI, VSI PRESENEČENI….

Zdaj napadajo EU – prav hinavsko. IN SPET VSI IZBULJENI, PRESENEČENI!

Govedo na oblasti EU!!

(največji kretenizem pa je, da izobražujemo/jo bodoče teroriste) Vse v nameri, da smo enakopravni, svobodni, enaki – hahahahahahaha!!

UPAM, SRČNO UPAM, da jo Slovenci odnesemo dobro :). Če bo gusto, se tudi jaz zavijem v cunje in …….. sigurno grem štihnit enega tajkuna! Vam MONKAM se pa ni treba nič bat!

Ej kaj če bodo pregledovali računalnike – in tisti/a,. ki je kaj gobcala čez njih – reže se glava! ??

Ha ha ha, dobro sem se narežala.

Ha ha ha, dobro sem se narežala.[/quote]

Vidiš, take gobcave babe ste tudi ena velika škodua, da živite! Take delate štalo. Nimate pojma, a imate pravico glasovat, pravice s svojo fračo!

Ko bi vsaj držala zaprt kljun!

Ha ha ha, dobro sem se narežala.[/quote]

Vidiš, take gobcave babe ste tudi ena velika škodua, da živite! Take delate štalo. Nimate pojma, a imate pravico glasovat, pravice s svojo fračo!

Ko bi vsaj držala zaprt kljun![/quote]

Pusti, da se punca nasmeje, kaj ti je pa naredila?

New Report

Close