Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ej, ti kmetje ….

Ej, ti kmetje ….

.. z enim igralcem več ne morejo dat gola ?

Pa to ni res.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

ma zdele je blo vroče .. pa nič :)))

mišon .. dej ne pretiravat .. kaki kmetje ????

dej dej … skulirej se mal :)))

no, še Osterc nič :)))

baje gre v tretje rado 😉

saj pritiskajo no, ma je Chilaver od hudiča, bemti!

goooooooooooooooooooooooool :))))))))))))))))))))))))))))

evo!

.. no viš .. v tretje :)))))

Jaz ne gledat tekme, je pa zdele padu gol, a ne ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

neverjetno, si vidu tole…

No, nej jim bo. Laho vam, ko gledate po TV. Jaz pa samo po netu.
Je le mal izkrivljena slika.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Hej hej hej..glej Slovence na pohodu..!!!Aha..aha..aha aha aha..hehehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ej..kaj pa zdej? Kar n’č… pa tekme je že zdavnej konc…. 1:3 za gune… ja, če bi dal mehičan še ene 4 paragvajce ven… oja, pol bi pa mi tud dal še en gol hehehehehe….

Jani prav, da so.. kmetje :)))))))))))))))

Ha, Barbika, če samo pomislim kaj se je dogajalo potem, se nesrečno zrušim dol :)))))))))))))

Ma, ja, veš, saj jaz sem res gledala na TV, samo ker nisem imela miru, za mirno gledanje, sem gledala tako, tako…
videla pa preveč……golov ):

Ha, ha , muca….
na fuzbal me pust, na fuzbal me pust…

Ma ti kmetje grejo lahko domov z dvignjenimi glavami.

Taka tekma kot je bila ta, to je užitek gledat, tudi če izgubiš z 10 : 0.

Napad do konca z obeh strani, samo to prinaša užitek, ne pa tiste “morilske” obrambe, kot naprimer pri švabih ali lahih.

Škoda le, da nimamo enega pravega eksekutorja, realizatorja tipa Raul.

Rudonja in Osterc sta petnajstkrat streljala na gol, od tega desetkrat mimo, petkrat pa direta v Chilaverja. Škoda res. Škoda ker se je Gliha pred leti zabluzil in ker je Udovič nehal.

Sicer pa, zdej je prilika, da pomladijo reprezentanco, strokovni štab in vodstvo. Srečko žal odhaja, tu ne moreš nič, a svet se ni podrl.
Nastja, Tavčar, Mile, Cime & co še niso rekli zadnje.

Bruce… edino s tem se strinjam, da je potrebno zvezdice ugasniti in prižgat nove. Ker tekma kot je bila včeraj… samo še 3 kile izkušenj, pa bi naši nametali Paragvajcem 15 golov.. Tako pa…. pomanjkanje izkušenj je prineslo preobrat rezultata.

Jani je po eni strani vesel, da niso zmagali, da se ne more sedaj Katanec duvat, da eno tekmo so pa le zmagali :)))))

New Report

Close