Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ej Zajček…

Ej Zajček…

A si ti kj gledu sinoči Arsenal : Chelsea ????

P-p-p-p-***** je bla dobra tekma ej……

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Ojla Saši !

Hudo tole , da sem zamudila tele londonske prvoligaše. Čist pozabila ):
mislm pa da bosta povratne tekme v začetku aprila nekje .
Dej mi povej kdo je zmagal ( je to abramovičev team ? )

v polfinalu nekak vidim porto : chelsea za mojo dušo :)) pa tudi ne vem kaki so rezultati real madrida ( zna bit zanimivo )

Mogla je bit nora tekma a ? Hudo ej..

a veš , da ta prša k mi je popil živce in zabasal naš gol igra pr monacu ?

Obara!!!!????
Ti se za fuzbal zanimaš!!???

Pha!

🙁

Ne glih..
Se pa vsedem za TV kadar je Ep ali SP , o to pa ja :)) zdele bo menda EP..Portugal..

drugače pa spremlam italy ligo , konkretno Roma ( Totti :))

Ja, prvič se je zgodilo, da je bil v boju za polfinale obračun klubov iz istega mesta. In super, da sta bila to Chelsea in Arsenal, ker igrata res super nogomet.

In to je bil tudi največji čar sinoči. IGRA.
Sam en glup prekršek Deisaia drugo pa neč.
Čista igra brez prekrškov. Ampak sej veš….Therry, Viera, Makelele, Berkamp, fak pol Francije je tam…super so igrali.

Je pa res Chelsea od unga rusa Avramoviča in da vidiš ko je cel stadion Angležel pel in skandiral Kakalinko :))))))))) za popizdit dobro ej….

Zdej kaj bo naprej…Real je premagal Monaco z 4:2…po Monacovem vodstvu v 1pol. z 1:0. Za Monaco tokrat ni zadel Pršo, ampak….zanimivo…Morientes, igralec Reala, ki so ga posodili v Monaco :))))

Mislim pa da v povratni Monaco ne more premegat Reala z 3:0 ali več, tako da mislim, da je polfinalist Real.
Je pa res Pršo tam, pa tudi…roko na srce…igra fantastično.
Ne kot Prašnikar s tehniko zaprtega šupka pa na 0:0, kar bi zadostovalo Arsenalu na povratni, sam ne, Londončani bojo igrali odprto, boš vidla.

Se pravi, po moje bojo pari:

PORTO : MILAN
REAL : ARSENAL

Kurec, prav vsakega mi je žal od teh, sam…želel bi pa finale Porto:Real al pa Porto Arsenal.

Sam kurc, ku Berlusconiti igrajo kot nori letos….

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Zajčk, on ne ve kdo je Totti, veš, on misli da je kak toti štajerc :))))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Veš lepo si opisal tole. Kaj vse dam da vidim posnetek. Kakalinka etc…dvig temperature med publiko na štadionu , odlična igra ko žoga ne počiva ampak se lepo plete med nogami , vse to mi dela mraulince.

Mam veselo novico. Menda je danes ponovitev tega londonskega derbya na HTV 3 in bom gledala ko nalimana. Koj zatem pa bo na Rai 2 igrala Roma pokal uefa – povratno tekmo ( totti tudi:)) z villarealom.

Zadnjič sem poslušala športno sceno na radiu. Si vedu da baje arsenal že pet let ni zgubu proti chelsei ?

Praviš , da je bila čista igra brez prekrškov , to evo je to kar rada vidm. Da teče žoga…

Se strinjam , da je polfinalist real . Definitivno so monaco še premalo spretni , njihovo igro poznam in včasih veš se mi zdi , da bi jih lahko še celo jaz malo več naučila.

Se pravi real je premagal monaco , kar je bilo jasno da bo tko pri vseh teh zvenečih imenih in gracioznem španskem vratarju :)) ( aja seveda smem vmes pogledat tudi kako izgleda kakšen igralec sej vi tudi ne poslušate samo pevko , ampak buljite vanjo :)) in bo igral dalje s kom od teh dveh parov včeraj , če je bil njun rezultat izenačen ?Kdo od njih je imel boljšo razliko golov do zdej ?

Ja , ja zihr ne ve.
Ma je Totti lep pa captain je , pa zna tud igrat tko ku Maldini nede ?

To bo šlo zdej na nož veš!
Če bo v Londonu 1:1 se igra podalšek, pa enajstmetrovke ipd do konca, ker ni več zbiranja točk. Zlati gol so pa ukinili, ker je bil preveč stresen za igralce in sodnike. Se strinjam.

Se pravi…0:0 je dovolj, da gre Arsenal, ker so ga sinoči pomaknili v gosteh.

Za Porto je dovolj da je 0:0 ali da izgubijo samo 0:1
Če pa dajo samo gol v Lyonu, pa bi moral Lyon dat kar tri gole.
Se pravi…skoraj ziher Porto, čeprav…tisto usnje je okroglo….

Real spet ni možno (skoraj) da izgubi s tremi razlike, ampak če so rezultati identično obratni, se igrajo podaljški in enajstmetrovke.

Ti, sam…za Verbotnovo si mi ga pa na suho pomaknila, a?
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Cenim to, Zajček…za vse pride cajt, za vsako rit palca zraste, hehe

Upamti, pa vrati, hud Zajček, hehehe totototo toti toti :))))))))))
*****
Lubčke full

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

sta pa dobra komentatorja:)

škrat ma takole
razlago: arsenal (= arzenal, t.j. npr. imeti arzenal orožja)

Chelsea – ž.ime, men se zdi da tud una hčerkica Klintonova ne de

ergo ženska versus arzenal orožja

Rezultat (kokr kdaj)

Sej pravim, ni ga boljšga kot butalski slovarček

Če sem iskrena , tudi meni ta zlati gol nikoli ni ležal . Imela sem občutek , da ni pravica ne glede na to , da je zadetek bil. Seveda mnogokrat po ” smoli nasprotnika ” in ti povem to je dostikrat uničilo v mojih očeh ugled sicer dobre tekme.

Hvala ti , ker si me danes prav lepo razvedril in mi tudi povedal nekaj novih stvari. Rada klepetam o tem . Poleg tega , bom imela ob gledanju reprize nocoj na htv- ju , tudi lep večer.
Si bom pa tudi zabeležila datume srečanj , da jih v prihodnje ne zamudim. Mislim da bo to res nekaj za videt.

Porto si zasluži ” go on ” in jih obrajtam…ma ja , vsi ki si jih omenil v drugem postu so dobri….bi človek gledal vse…samo vedno boljše je ko se jih reducira na najbolj neustrašne..jupie..potem pride čar igre..

Zdej bom kar lepo priznala , da sem mislila glih ravno tisto kar si ti prebral med vrsticami , in mi ni ravno všeč , da me tako dobro bereš :)))
Kar se pa palice tiče , ja , ja raste ja :)))
me upaš ?

lep popoldan , se čujeva ….
…zdajle grem na lov za kuhalnico..

čau

PS: pa sej ne gledam sam Tottija , evo ti nasprotje , ma mi se je full dopadu…se spomniš še iz prejšnjega prvenstva golmana Paragvaja Chillaverja , indiscipliniranega ampak sposobnega še pa še , in zavedajoč vsega kar zna , je bil vedenjsko prav zanimiv :)))

Ja, pa Totti je ku uni muj Montoya, bemu
suca !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

…. ja, sta se razpištolila, da je mene
lu…..t prjel no, zdej grem pa .. ke !!!
Pa pridem nazaj, pa spet brat in igrat,
taku !! Hiter brcat žogo sem inu tje !!!
Ku bu tega komentarja konc, gremo pa
na Formula, ane ! Pa na unga trapastga
Raikonnena, ku se zmeri neki jezi čez
avtite, pa je le sam ena božca revca !!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ej, Sašk, a imama še kwa za padalšet ??

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Če sem jest čist iskrena, nimam pojma, za
kwa se je zdejle šlu, ampak, ziher ni prou,
de je šla žoga u uni gol, ku nista vidva bla
za to ! Če sem iskrena, men dol visi, kam je
ta žoga šla, sam da se ni izgubila, tko !

Nadaljnje komentarje bomo pa u aprilu abdelal !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

A veš nekaj mariči ?
Ne prenesem in ga nikoli ne bom tega schumaherja….je sposoben mu je za priznat , je pa vedenjsko čisto out.
Ko se je pred časom preselil v švico , si je dal iz nermčije pripeljati veliko paketov marmelade , ker je bila pač cenejša kot v švici. Tako sem prebrala , uskladila svoje mnenje z njegovo pojavo in fant mi ne leži pa pika.
Odkar ni več de angellisa in senne , nikakor ne najdem zamenjave , dovolj dostojne te dveh , da bi me ta šport spet začel zanimat . Se pa nekako bliža montoya ja :)))

Ja veš sej tud midva nisva čist usklajena u ker gol je prou da žoga gre 🙂
si pa dobr pokomentirala to ni kej :)))))))))
no prau , aprila bolj detailno tole vse skup..

ja , bemu suca. Učasih so oni kr u napoto k se vlečejo ke med nogam:)))

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

O mater “čilaver” je pa bil karakter ej, to pa res.

Ma vsi ki so imeli “jajca” so se mi vedno dopadli, pa bilo kje.

Connors, Tomba al pa Karić. In podobni seve :))))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Se strinjam, kuglca je za v luknco, pa magari Japonska :)))))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Ja, jest imam tehnični pa vozniško kmalu :))))))))))))))))))))))))))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Ej, to ti ne udarim nič dol, jest ga tudi ne maram Shumija, odkar je izrival s ceste Hilla in Villenueva, pa s to marmelado je tudi mal out res…

Malo se mi je sicer “popravil” vtis, ko je bil v Novi Gorici in se je povsem nezvezdniško obnašal.
Še vedno pa mislim, da je dosega Senne, ker je zdej on sam tak šampion, ko je bil sena pa je meu še Prost in Mansla poleg.

Te dni bi imel 44 let, Senna moj.
Jokal sem, ko je šel ej….

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

In še to…tisto leto je hotel postat četrtič svetovni prvak, prav tako pa tudi Brazilci v fuzbalu v USA 94.

Njim je ratalo, njega takrat ni bilo več.
A ko so nosili pokal po igrišču, so nosili tudi napis, Senna, to je zate.

TUDI zato bom njihov večni navijač.

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Misliš, da obstaja neka meja.
Ko se je dotakneš , se nekaj zgodi.
Šele tedaj veš , kje je tvoja meja.

Ayrton Senna da Silva

Sašk , si mi spet naredu mraule s tem …se spomnim in navijačev in igralcev , ki niso pozabili na Senno. Si zapomnim ja take stvari .

New Report

Close