Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ekstremna velikost – ženske

ekstremna velikost – ženske

Na velikost telesa ne moreš vplivat.
Lahko pa na svoje ravnanje – in sprejemanje drugačnosti.

Kakšen bi bil svet, kjer bi bili vsi enaki? Sivina!
Mnogo raje imam mavrico …

Dej ne žali, nismo mi krivi, če ti manjka morda kak višinski cm – ni treba zato visokoraslih žensk s kobilami zmerjat samo zato, ker si anonimna in si misliš, da so to lahko privoščiš! Poznam kar precej visokoraslih žensk in so vse izjemne lepotice – tako na zunaj, kot znotraj! Znajo se elegantno gibati, znajo se obnašati, so prava milina in pravi magnet za moške. Pa ne mislim samo tistih z manekensko postavo!

Kar sprijazni se, da imajo visokorasle ženske dostikrat prednost pri izbiri visokoraslih partnerjev in veliko več fantov okoli sebe, česar nižjeraslene morete prenesti, zato se izogibate njihove družbe, ker so vaše konkurentke :D.[/quote]

Ha ha ha, prevelike ženske so navadno same, ne pa še, da bi imele veliko več fantov okrog sebe. Sploh jih nimajo, saj so moški vse manjši in imajo ob prevelikih kobilah manjvrednostni kompleks.[/quote]

Hehehe, še ena monovska zafrustriranka – se motiš – jaz sem se jih morala vedno dobesedno res otepati, tako so se lepili name, že od mladosti naprej- vseh višin, še najbolj pa manjši od mene. Tako da – ne govori, če nimaš lastnih izkušenj in nekaj posplošuješ samo zato, da lahko žališ nas, visokorasle, ki se dobro počutimo v svoji koži in tudi visokih petkah – ker jih znamo nosit in tako še podaljšamo svoje dolge noge 🙂 In ja – ima seksi moža, ki je še višji od mene, tako da lahko obujem petke in sva skupaj res lep in usklajen par 😛

Kot prvo tiste k velike ženske zmerjate s kobilami, najprej sebe poglejte pol pa komentirite. Kot drugo sm pa stara 14 let in sm velika 190 cm (ja res je), usak dan se presekiram fuuul ampak kaj mi pomaga? Nič!!! tko da tiste k ste res ful velike glavo gor, pa pokažte se fantom (radi majo dolge noge) usak dan mi punce govorijo kok mam lepe dolge noge, kok bi jih tut one mele. Res ne se dol klačit to je slabo za vas…. Ja igram tut košarko, so me povabil u reprezentanco pa nism sprejela. Enostaun sm tarad tega ker mene to ne zanima usi trenerji me nonstop neki siljo, in se jim neda dopovedat da jes tega nočem. Rajš sm nevem manekenka, al pa karkol druzga sm košarke nebi rada igrala. Ker u taki depresiji kokr sm bla js zarad moje velikosti in košarke nebo pomoje nobena punca več…. Mam pa res dobre prjatle k me podpirajo, in me potolažjo vsakič k sm čist na dnu .;)

New Report

Close