Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek EMA – pa kaj ta Valič bluzi toliko?

EMA – pa kaj ta Valič bluzi toliko?

Nek medij je zbral nekaj tvitov na temo včerajšnje teme. Pohvale nobene, vsak komentar je negativen, se posmehuje, norčuje, zgraža itd.
Oddajo sem ujela ravno, ko je voditelj komentiral tekmovalce iz prejšnjih let. Bilo je zabavno, sem pa vmes pomislila tudi, da če bi to isto stvar povedal kdo drug, bi bilo žaljivo, pri njem ni bilo slišati tako.
Tudi nastopajoči verjamem, da je večina med njimi zadnje tedne, dneve dihala za ta nastop in je vsakdo po svojih močeh dal vse od sebe.

Zato se sprašujem, kakšni so ti ljudje, polni gneva in negativizma, ki tako pljuvajo po svojih sodržavljanih? Eden od njih je celo nekdanji novinar, zdaj menda pri Gorenju zadolžen za stike z javnostmi?
Je pohvala za njih samo nekaj, kar je rezervirano zanje – torej je dovoljeno hvaliti samo njih same? So že kdaj koga v življenju pohvalili ali se vsaj potrudili, da bi v neki stvari pa videli kaj pozitivnega? Dvomim. In kot taki, mislim, da so ti ljudje najbolj v breme ravno sami sebi.

https://www.zurnal24.si/magazin/film-glasba-tv/ema-2018-ojej-upamo-da-so-izvajalcem-vzeli-mobilnike-305165

Nisem vedela, da je treba hvalit. Človek pove, kako se mu zdi. Očitno je bilo 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} brez veze, slabo. A ne bi smeli tega povedat? Ta Ema je že nekaj let totalno brez veze, metanje denarja stran.

Verjamem, da vidovega humorja ne stekajo vsi in zanje je zanic. Zame je – fenomenalen. Pesmi pa tko tko. Razen king foo in lare za nikamor. Mogoce se sesek.

Zakaj pa potem gledaš, če je slabo?

Slovenec pač Slovenca nikoli ne bo pohvalil, ampak bo pri njem iskal samo napake (obstajajo izjeme).

Vid Valič je fenomenalen. EMA še nikoli ni bila tako gledljiva in zabavna – meni je bila pravzaprav prvič v njeni zgodovini solidna in gledljiva. Boljšega voditelja ne bi mogli imeti. Raiven je prav tako super. Čista desetka. Pohvale!

Ne zanima me zakaj so za voditelja izbrali Vida, je pa dejstvo, da je tip s svojo avtorsko komedijo že en mesec pred predstavami razprodan tudi v najbolj zakotnih krajih. Reala je, da je očitno velik ljubljenec občinstva. Me nebi presenetilo, če ma na facebooku več oboževalk kot Domen, ki je študiran, profesionalen, uglajen…
Profesionalni in uglajeni ste pač v manjšini. Ženske obožujemo moške s smislom za humor;)))

Ja, bo držalo, da ima Vid precej več smisla za humor kot Domen. Tudi bolj spontan je, kar je pomembno za dobrega voditelja.

New Report

Close