Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek EMA-voditeljica in Raiven brez nedrčka—je to nova moda

EMA-voditeljica in Raiven brez nedrčka—je to nova moda

Zakaj v naših krajih fašejo raka dojke zgolj tiste ženske, ki nosijo modrc?


70℅ Slovenk in 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Italijank sploh nima jošk. Vsak moški ima več dojk kot povprečna Slovenka.


70℅ Slovenk in 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Italijank sploh nima jošk. Vsak moški ima več dojk kot povprečna Slovenka.

Kdo je to rekel? Imaš kakšen verodostojen dokaz?

Kdo je to rekel? Imaš kakšen verodostojen dokaz?
[/quote]
Pa saj ni problem v joskih, ampak v bradavicah. Jaz bi bla tudi brez modrca, če mi ne bi ves čas stale.


Pa saj ni problem v joskih, ampak v bradavicah. Jaz bi bla tudi brez modrca, če mi ne bi ves čas stale.
[/quote]

Jaz sem že celo življenje brez modrca in se sploh ne ukvarjam s tem a stojijo al ne. Enostavno nimam tega v psihi.

Če imaš takšne joške kot voditeljica Ajda Smrekar oz. bolje rečeno, če jošk nimaš, je čisto vseeno ali imaš modrc ali ne. Poskušaj tako obleči kakšno s košarico vsaj B, pa bo takoj škandal. 🙂

Ga pač nimajo, so what, ne zdi se mi nič takšnega.
Je pa zanimivo, da vse uporabljaj tehniko senčenja in optičnega povečanja prsi z pomočjo make-upa..

Ne samo povečava, tako tudi z optično prevaro skrijejo, da vse skupaj že malo visi……

Obe sta mi všeč.

Zakaj ku.rac je sploh treba razpravljat o nečem totalno naravnem?! Vsak ima pravico pamet solit samo sebi. Da mi bo ena puritanka komentirala moje joške, je očitno da ima pač sprane možgane, ovca. A moški z razvlečenimi joški in štrlečimi kosmatimi nipli so pa višek estetike?

New Report

Close