Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek email.si šteka!!!!Kriza!!!!

email.si šteka!!!!Kriza!!!!

Tisti,kateri si je zmislil vse te internete in emaile in še več tega tehničnega sranja-bog daj da mu vse kure pocrkajo….zdaj pa še to,vedno ko kliknem na mail,da ga preberem,me ven vrže……za znoret….AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA………….zdaj pa bi resnično lahko nekomu celo familijo poje*ala…..P**** m******…..me ma jeza………joooooooj…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ja Trilčica moja…kaj se dogaja…cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa pojma nimam??? Me jezi vse skupaj….smrk….zdaj če bi mela boksarsko vrečo,bi se znašala nad njo!!!!!!!!Ne morem pogledat mailov iz naše kletke,v mojem nabiralniku,sem pa jezna zato……Ti še kar tu pohajkuješ???Sem mislila da ne bo po 15h nobenega več tu…..Ali si čula kako se derem!!!!!!!!!???”;-)))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Smrkkk, name si pa pozabla …..smrkkkk

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Nism pozabila (če misiš maila),ne ne…samo nisem morala…tehnika…danes je že bolje,tako da sem napisala povratnice…pa bomo videli….
Čauči in cmokeja,eh…pa kar dva….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close