Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek En uprašanje (u vezi z vagabundom)

En uprašanje (u vezi z vagabundom)

Ja, nekateri jočejo že samo ob misli nanjo.
[/quote]
Jaz bom jokala zdaj ker imam se 24 strani za prebrat haha


Prevec poguma skodi.
In tišina o mojih fantih . Da ne slišim več besede
[/quote]

Se mi je zdelo, da imaš rad pobe 😀

Haha enega poba enega in ne v mnozini

….in kokoška je pokimala na post, ki pravi, da Vaga ni iz Radolce.

Jasno da ni, butara, saj ne more biti – takšna trditev bi ga lahko takoj postavila na laž, če bi se našel nekdo, ki živi tam in bi vedel, da tega trola tam nikoli ni bilo oz. da ne obstaja.
Je bolj pripravno če napiše, da je iz okolice nečesa…. nič oprijemljivega.

Jao Južna…… 😀 😀 😀
[/quote]

Zdaj pa utihni! Kaj hočeš? Naslov? Formalno ni iz Radovljice, če je pa to samo vas zraven ga pa itak pozna marsikdo a ne? Tebe pa verjetno tudi a ne? Vsaj tamle okrog sela tvojega. Baba usekana. In zate nisem nobena kokoš. Si pa ti in to velika. Poglej kaj pišeš. Napadaš lik, ki je na forumu. Kaj v reali se te je mož naveličal poslušat?

….in kokoška je pokimala na post, ki pravi, da Vaga ni iz Radolce.

Jasno da ni, butara, saj ne more biti – takšna trditev bi ga lahko takoj postavila na laž, če bi se našel nekdo, ki živi tam in bi vedel, da tega trola tam nikoli ni bilo oz. da ne obstaja.
Je bolj pripravno če napiše, da je iz okolice nečesa…. nič oprijemljivega.

Jao Južna…… 😀 😀 😀
[/quote]

Ti si mi pa itak že včer dokazala kolk “pameti” premorš, zato se ni treba neki vn metat z njo 😉

Ti si mi pa itak že včer dokazala kolk “pameti” premorš, zato se ni treba neki vn metat z njo 😉
[/quote]
Mislim da so mon fantki total ljubosumni na vagabunda in zdej on ne obstaja je samo izmišljen lik ,ker ne more obstajati tip ki ga bebe tko po forumu iščejo, odpirajo teme o njem in svega in svašta,njih take dasote pa spregledajo haha
No je pa bolj zabavno tukaj kot knjiga o kozolcih haha


Mislim da so mon fantki total ljubosumni na vagabunda in zdej on ne obstaja je samo izmišljen lik ,ker ne more obstajati tip ki ga bebe tko po forumu iščejo, odpirajo teme o njem in svega in svašta,njih take dasote pa spregledajo haha
No je pa bolj zabavno tukaj kot knjiga o kozolcih haha
[/quote]

Ma sej se res lahk sam še režiš tuki :))

Mene pa ne poznate. Sem pa pred časom pisala sem o situaciji v svoji družini. Dva sta mi odgovorila. Ne želim biti konkretna. Gospod, ki je tudi v tej temi se bo spomnil. Ponudili ste mi, da bi lahko s svojim otrokom namesto vas vzela dopust. Veste?
In Vagabund. Ki je ponudil, da lahko vzamem pri njegovi družini za nekaj dni dopusta v enem od slovenskih camp-ov.
In sem vzela. Tri dni. Najlepše tri dni. In to brezplačno. In še danes sem mu hvaležna. Njega nisem spoznala, njegovo družino sem.
Rečem samo hvala in mi je žal, da je deležen takega blatenja.
In nisem ne Vagabund in ne ta gospod, ki je v tej temi nastopan s sliko. Samo mama sem, ki je sprejela pomoč ko jo je najbolj rabila. Lahko noč in lepo spite.

Uporabnica pred menoj , se spomnim, kako si pisala, da nimaš denarja, da bi otroku omogočila dopust in ti je Vagabund ponudil svojo prikolico v Šobcu. Me veseli, da se je realiziralo.

Očitno potem le ni tako naduvan in samovšečen kot trdijo nekatere. Lepo da vam je pomagal. In mi je lepo da se ni hvalil s tem. +++++ pike je dobil. Velike plus pike.

Me veseli, da ste se uspeli dogovoriti in da ste doziveli prijetno izkusnjo. Se spomnim, ja. Taksne zgodbe se v zakulisju foruma neredko odvijejo in po pravilu ostanejo anonimne. Vsaj jaz se nisem zasledil, da bi kdo to obesal na veliki zvon. Pa tudi pri ponujanju pomoci je clovek ponavadi uvideven do drugega, ki zanjo prosi in ga ne posiljuje s svojim pristopom. Je pa zelo lepo prebrati, da ste doziveli nekaj prijetnega. To so zgodbe, ki nas bogatijo.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Je vedno delala večje razmake med stavki da so izgledali kar odstavki in samo Barca je uporabljala dvojne smejkote.
Prozorna si. Umiri se bemti no. Tečnoba. Tukaj si se pojavila s prvim dnem, ko si videla, da je Vaga začel pisat. Četrtega je dal prvi viden post ven, ti pa takoj odprla temo (zanimivo isti dan) Kje je Barca? In to tisto temo, ki se je zaključila že v mesecu avgustu. Ti si jo tisti dan ven privlekla. Nehaj, ker smo te prokužil vsi.
[/quote]

Sem se šla zdajle detektiva – Barca je bila aktivna prejšnji mesec, njen post sem našla na nekem drugem (zdravstvenem) forumu, tu pa je ni. Od julija naprej so vsi njeni posti samo v eni zdravstveni temi (ne na Starševskem čveku), drugje očitno ne sodeluje. Glede na vprašanje pa verjetno niti časa niti volje nima.
Sem pa videla, da so tudi drugi že pred časom našli tisto temo, ker je ena tule celo spraševala, kaj tista diagnoza pomeni.

Tako da tvoja teorija o tem, kako je aktivna in piše tule, pade v vodo.

In še vedno sem prepričana, da si naredil nenamerno napako z veliko začetnico meseca, ki je v Avstriji normalno velika, pri nas pa ne in noben Slovenec take napake ne naredi.

Lepo bodi, Vagabund in delaj še naprej raziskave po forumu in se v službi s frendi smej kot pečen maček, tako kot si nam že nekajkrat pojasnil, da delaš.

Me veseli, da ste se uspeli dogovoriti in da ste doziveli prijetno izkusnjo. Se spomnim, ja. Taksne zgodbe se v zakulisju foruma neredko odvijejo in po pravilu ostanejo anonimne. Vsaj jaz se nisem zasledil, da bi kdo to obesal na veliki zvon. Pa tudi pri ponujanju pomoci je clovek ponavadi uvideven do drugega, ki zanjo prosi in ga ne posiljuje s svojim pristopom. Je pa zelo lepo prebrati, da ste doziveli nekaj prijetnega. To so zgodbe, ki nas bogatijo.
[/quote]

In ti, naivna duša, temu verjameš?
Da je takrat res nekdo iskal, se on ponudil in se zdajle zahvaljuje?
Blagor ubogim na duhu, kajti od njih bo nebeško kraljestvo.

In ti, naivna duša, temu verjameš?
Da je takrat res nekdo iskal, se on ponudil in se zdajle zahvaljuje?
Blagor ubogim na duhu, kajti od njih bo nebeško kraljestvo.
[/quote]
Zate je vse na tem svetu izmišljeno.

Si ga čikirala in sicirala, anedede? -)))

Si ga čikirala in sicirala, anedede? -)))
[/quote]

Ni čekirala in secirala njega, ampak Barco.

Ni čekirala in secirala njega, ampak Barco.
[/quote]

Ti še nis prav dolg kle, da ne veš, da je Barca v resnici desc? :-))))

Ni čekirala in secirala njega, ampak Barco.
[/quote] Replika se nanaša na stil pisanja. Ki ga je “čikirala.” Stil pisanja je moškega spola. Je treba razumeti prebrano.

Naj še jaz pristavim svoj lonček, če že ravno pišeš o tisti temi o urgenci. Sem se takrat pred leti in se še zdaj strinjam s tem, da je treba neupravičene obiske zaračunati, razen predšolskim otrokom, ki so še tako majhni, da ne znajo in ne morejo razen z jokom povedati, kaj je narobe z njimi. In tudi Barca je pisala isto. In večina tistih, ki smo se v tisti temi oglasili, prav tako.
LP od stare forumašice.

Ti še nis prav dolg kle, da ne veš, da je Barca v resnici desc? :-))))
[/quote]

Ni res – Barca je klub iz Barcelone, tako pravijo.

Kaj vse izvemo tu, haha.
Dovolj dolgo sem jo brala, da vem, da ni desc.

Ni res – Barca je klub iz Barcelone, tako pravijo.

Kaj vse izvemo tu, haha.
Dovolj dolgo sem jo brala, da vem, da ni desc.
[/quote]Mal sem hotel sprovocirati, a se ne daš.

New Report

Close