Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek En vic…

En vic…

Pride domov hčerka,ki študira nekje v nekem drugem mestu in staršem zaupa,da bodo postali stari starši…Seveda se zaščitniški oče totalno razburi in prične kričati:”Kateri presec ti je to naredil…takoj mi povej telefonsko njegovih staršev,da jih bomo poklicali…prekleto sranje…” In tako dalje…
Seveda razburjen oče pokliče starše bodočega očeta in jih povabi k sebi.Čez čas se pred skromno hišico ustavi beli Jaguar,iz njega stopita gospod v črni obleki in dama v belem krznu,ogledujeta si hišo in počasi stopata proti hiši.Oče in mati dekleta seveda skoraj pohodita svoje jezike…
Ko “velika” gospoda vstopi se prične razgovor.
Očitno bogat človek začne z besedami:”Če bo deklica,potem dobi dve vili na morju,stanovanje in 500.000 $ preživnine na leto….” Starša dekleta samo strmita…Gospod nadaljuje:”…če bo fantek,potem dobi četrtinski delež vseh treh gospodarskih objektov,četrtega pa postane lastnik,penthouse v New Yorku in postane dedič našega imperija po smrti svojega očeta…” Starša dekleta imata seveda usta do ušes…
“…če pa bo splav…,” nadaljuje gospod in seveda ga dekletčin oče prekine: “…potem jo bo pa vaš sin še enkrat pof…al!”

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

(mi je malo dolgcajt)

Ajd grem pod tuš,pol pa v posteljo in na Pro7 je Sex v mestu…nakar pa ajo-ajo….jutri pa seveda spet učenje….bah…

Čaw baw in ko boste tako daleč lepo ajajte in sladko sanjajte…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Od sexa v mestu se zdim jaboljši jaz, scherzo Parkerjeva ma svoj čar,čeprav nikoli ne pokaže joškov,Nixonova pa jih je enkrat…
Pokvarjena tolpa
Sp.

New Report

Close