Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ena lepa misel…

Ena lepa misel…

Ki bo od sedaj naprej moj podpis…..

Od vseh ljudi,ki jih boš v živlenju spoznal,si ti edini,ki ga ne boš zapustil nikdar niti izgubil….
Kar se tiče živlenjskih vprašanj, si edini odgovor.Kar se tiče živlenjskih problemov,si edina rešitev………..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Lepo caty .
Hm, bi zajček tudi nekaj našel…za podpis…samo sem zbirčen. Tvoj je lep, ojej.

No ja lep je res,še lepše bi blo,če bi to zraslo na mojem zelniku…ampak sem to misel nekje dobila..aha…jep! Lepa je pa res,zato bo šla v moj podpis..hihi že delujeeeee…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

oh, ja, vse te modre misli so od nekdaj…nič se v bistvu ni spreminilo to življenje. Gredo iz roda v rod iz generacije v generacijo , zato so , da jih vzamemo za svoje, če le se nam dopadejo..

…če mislimo , da odražajo naše misli…želje…da so nam blizu, predvsem da so življenjske v tistem pomenu , ko je njihov pomen realen…možen.

Jep..uh mens e okice tko zapirajo,,,da bom odhlačala spančkat..aka drgač sm pa :((( ni glasu veš..niti malega…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

): BO!
nočko , muca .
Grem jaz tudi direkcione pod kovter.

New Report

Close