Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ENA NA ENA

ENA NA ENA

Vse oddaje so zelo lepe. Gostje primerni in prikazani v še dodatni luči.

Damjan Merlak, slovenski milijonar, ki ne pije kave je pa lastnik hotelov v Bohinju. Bi se reklo, da rad popije kakšno kavo, pa ne.

Tea Jarc je bila tudi ime, ki je vredno naše pozornosti, čeprav si ona želi le pet minut slave-mogoče.

Danes je bi v oddaji Blaž Švab, Modrijan in tudi ta oddaja je bila prijetna, tekoča, komunikacijsko je zelo lepo stekla in Blaž si z glasbo ne želi samu masovno privabiti ljudi ampak ima v sebi tudi močno željo po narodni zavesti Slovencev.

Uroš Slak je super voditelj, enkratno mu gre to vodenje, včasih je do gostov precej nasilen, v teh oddajah pa prav izvi

Doslej še ni imel gosta, ki bi me zanimal.

pa dobro no. Kdo da svojemu otroki ime Lev?

Odgovor na objavo uporabnika
Dixi760, 24.10.2021 ob 17:43

pa dobro no. Kdo da svojemu otroki ime Lev?

Leta 1828 je dal tako ime svojemu sinu Nikolaj Iljič Tolstoj, pa sta bila zagotovo sin in oče bolj pametna od tebe.

pred stopetimi leti je svojemu sinu dal tako ime avtor biografije o tvojih sorodnikih Fran Milčinski.

Noben na desni.

Oddaja mi je super, tako kot gostje – razen antipaticne Tee Jarc.

Odgovor na objavo uporabnika
IN UROŠ SLAK, 24.10.2021 ob 16:08

Vse oddaje so zelo lepe. Gostje primerni in prikazani v še dodatni luči.

Damjan Merlak, slovenski milijonar, ki ne pije kave je pa lastnik hotelov v Bohinju. Bi se reklo, da rad popije kakšno kavo, pa ne.

Tea Jarc je bila tudi ime, ki je vredno naše pozornosti, čeprav si ona želi le pet minut slave-mogoče.

Danes je bi v oddaji Blaž Švab, Modrijan in tudi ta oddaja je bila prijetna, tekoča, komunikacijsko je zelo lepo stekla in Blaž si z glasbo ne želi samu masovno privabiti ljudi ampak ima v sebi tudi močno željo po narodni zavesti Slovencev.

Uroš Slak je super voditelj, enkratno mu gre to vodenje, včasih je do gostov precej nasilen, v teh oddajah pa prav izvi

na zivce mi gre in povsem nedopustno je, da vsakega gosta nadleguje z osebnimi zdravstvenimi vprasanji gkede cepljenja

to ga nima kaj brigati in ne bi smel tega spraševati

 

Če sem dobro razumela, je sinu od Blaža ime Boris, kar bi v ruskem prevodu res pomenilo lev.

Mi je deloval Blaž zelo sproščujoče in zelo lepo je razložili svojo filozofijo pogleda na življenje.

V tej oddaji se gostje razgovorijo, najbrž je to taktika Uroša Slaka, ki je v teh oddajah povsem drugačen kot na političnih soočanjih.

Sinko je Boris, pa to je čisto lepo ime in če ga skrajšamo ostane Bor.

Bor je sinonim za trdno drevo, ki kljubuje še tako močni burji.

je tale oddaja z Urošem Slakom še ena velika kozlarija. Mene osebno ne zanima nikogaršnje osebno življe in kariera. Saj vsi vemo kako se živi v tej komunistični državi. Pametni so itak že zdavnaj spizdli iz Jugoslavije.

Slovenija ni Jugoslavija in Blaž Švab je prav pametno to povedal in ni mu do tega prerekanja in prepiranja, ki ga izvajajo policija, sodstvo, politiki in mediji, on vidi, da je vseeno mnogim v Sloveniji lepo živeti.

Blaž je frontmen glasbe v Sloveniji in dokaj razsoden mladi moč in oče.

Tale Blaz mi je zdaj ratal prav vsec.  Pameten in simpaticen.

Odgovor na objavo uporabnika
Amarillis, 26.10.2021 ob 12:49

Tale Blaz mi je zdaj ratal prav vsec.  Pameten in simpaticen.

Se strinjam te oddaje pokažejo Uroša Slaka na imeniten, edinstven način komunicira z gosti, da se  razjasni pogled.

Kompliment za vsakega gosta, ki ga ima v pogovoru.

V tej oddaji je še minister Aleš Hojs blestel.

Žal,ampak razmišljam, da je sodeč po njenih ijavah, ta Ana Roš zelo razcepljena oseba.

tudirala je diplomacij, zaposlila se je v kuhinji.

Vas, v kateri ni trenda za visoko kulinarične speciaitete, je sicer njen projekt, vendar si eli na morje.

Še veilo takih nesmisov je v njenih izjavah.

In enkrat v Rusiji, enkrat v Ameriki, jogo vadi na Sri Lanki, potem gre v Dubaj, pa v Zanzibar.

Še Uroš Slak ni zmogel prebavi vseh teh kontraindikacij in misslim, da je udi njo zmedel na trenutke.

Odgovor na objavo uporabnika
KONTRAVERZNA OSEBA, 31.10.2021 ob 14:09

Žal,ampak razmišljam, da je sodeč po njenih ijavah, ta Ana Roš zelo razcepljena oseba.

tudirala je diplomacij, zaposlila se je v kuhinji.

Vas, v kateri ni trenda za visoko kulinarične speciaitete, je sicer njen projekt, vendar si eli na morje.

Še veilo takih nesmisov je v njenih izjavah.

In enkrat v Rusiji, enkrat v Ameriki, jogo vadi na Sri Lanki, potem gre v Dubaj, pa v Zanzibar.

Še Uroš Slak ni zmogel prebavi vseh teh kontraindikacij in misslim, da je udi njo zmedel na trenutke.

Slovenščina, kakšna slovenščina je to ?

A ti pečeš bureke v kiosku ?

Cel kup bistroumnih nesmislov je v njenih izjavah in v njenih vizijah.

Še ama ne, kaj bi počela i kaj bi rada ?

Zal pa deliholiki nimajo dolge zivljenjske dobe.

Mislim govorite nekaj, a sami pišete, da je katastrofa. Sem bolj razumel gospo, kot pa zgornji sestavek.

Je pa res, da razmišlja hkrati zelo osko in tudi zelo široko. Če pa poslušaš in razumeš vsebino potem nimaš problemov z njeno predstavitvijo v oddaji. Meni se je odpadlo pa niti ne gledam drugače takih vsebin.

    To, da je bila po svetu še ne pomeni, da je šla tja samo teči in izvajati jogo in je vse to združila še s čim drugim, samo to se ne pove v enem stavku. Glejte na osebo širše ne pa samo skozi besede.

Odgovor na objavo uporabnika
Kamal, 31.10.2021 ob 15:13

Mislim govorite nekaj, a sami pišete, da je katastrofa. Sem bolj razumel gospo, kot pa zgornji sestavek.

Je pa res, da razmišlja hkrati zelo osko in tudi zelo široko. Če pa poslušaš in razumeš vsebino potem nimaš problemov z njeno predstavitvijo v oddaji. Meni se je odpadlo pa niti ne gledam drugače takih vsebin.

    To, da je bila po svetu še ne pomeni, da je šla tja samo teči in izvajati jogo in je vse to združila še s čim drugim, samo to se ne pove v enem stavku. Glejte na osebo širše ne pa samo skozi besede.

Dobila sem občutek, da se je naveličala diplomacije, da se je naveličala družinske ozkosti in mislim, da me občutek ne vara, če sem razbrala, da se je tudi kuhanja naveličala.

New Report

Close